Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie na ulicy Sienkiewicza


Kilka minut po godzinie 16 – tej w okolicy skrzyżowania ulic Sienkiewicza i osiedle Sienkiewicza doszło do potrącenia pieszego. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia.  Ruch w okolicy skrzyżowania odbywa się normalnie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zula
Zula
5 lata temu

Jestem zarazem kierowcą jak i pieszym. Zanim wejdę na pasy, przyłowiowe 5 razy się rozglądam. Jednak na Sienkiewicza ograniczenie prędkości do 50 nie wszystkich chyba dotyczy. Nawet ostatnio zatrzymałam się na środku jezdni by przepuścić Pana, który nawet nie próbował hamować.

Mlawa
Mlawa
5 lata temu

Ciemnogród trzeba opiepszac za każdym razem jak wchodzi na chama na pasy no chyba że jest za późno. Niektórzy przeginaja na tych pasach

Lopez
Lopez
5 lata temu

Podstawowy problem na mławskich drogach to brak kultury jazdy kierowców. Wszędzie się im spieszy a pieszy na pasach to dla nich śmiertelny wróg. Ostatnio byłem świadkiem kiedy przepuszczałem matkę z dzieckiem na psach na Lelewela jak kierowca wyprzedził mnie tuż przed przejściem i mało co nie rozjechał tej kobiety z dzieckiem. . Nagranie z mojego wideorejestratora już przekazałem policji. Za taką jazdę powinien być odpowiednio potraktowany. Piesi czasami też nie są bez winy ale dlatego kierowcy powinni bardziej uważać na drodze.

Eryk
Eryk
5 lata temu

Passerratti vw wiadomo kto kierował haha

Michał
Michał
5 lata temu
Reply to  Eryk

Eryk widać,że nawet nie znasz się na modelu owego pojazdu. Nie wypowiadaj się, bo przynosisz sobie wstyd. Dla jasności to jest VW Bora w kombi. 🙂

Michał
Michał
5 lata temu
Reply to  Eryk

Przepraszam golf 4 🙂

///
///
5 lata temu

tam powinny być światła

Michał
Michał
5 lata temu
Reply to  ///

Może jeszcze kładka dla tych świętych krów które tak chodzą, że z ryjem w telefonie? Byłem świadkiem, osoba która weszła na pasy nawet nie rozejrzała się na lewo i prawo tylko wpatrzona w telefon weszła prosto pod nadjezdzqjacy samochód l, no ale jak zwykle kierowca winien i burmistrz bo nie ma świateł, wiaduktu czy Bóg wie jeszcze czego.

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  Michał

Michał, kładka? toż by się zabił na schodach kładki z tym „ryjem” w telefonie.
Masz rację, bo nie raz i nie dwa widziałam takie „święte krowy” zakapturzone i z „łbem” między nogami, bo muszą czytać i pisać smsy. Za przeproszeniem g.wno ich obchodzi, że włażą na pasy czyli na jezdnie, bo przecież według nich mają prawo. Traktują pasy jako przedłużenie chodnika.
Moim zdaniem, to przed każdym przejściem dla pieszych (pasami) kierowca powinien mieć znak stopu. Wtedy nie byłoby wypadków, bo owe „święte krowy” mogłyby nawet leżeć na przejściach dla pieszych. Z tym znakiem „stop”, to oczywiście żart.
Bezstresowe chowanie dzieci przynosi właśnie takie skutki.

Lenka
Lenka
5 lata temu
Reply to  mławianka

I znak stopu kierowcy też ignorują,przy szpitalu wiele razy nie ma pierwszeństwa a się pcha,i nie tylko tam.policja mogłaby się tym zająć.

Zbigniew
Zbigniew
5 lata temu
Reply to  Lenka

Policja nie jest od pilnowania każdego znaku stop stojącego w danym mieście to raz, A dwa nabór do Policji w tej sytuacji musiałby być większy niż jest. Lenka, A co by było gdybyś była w sytuacji takiej, że potrzebujesz interwencji policji ale nie mogą dojechać bo pilnują znaku stop? Wtedy masz pretensje, że nie dojechali bo zajmują się glupotami. Nikt nikomu nie dogodzi, proponuję każdemu z nas zająć się nauka poprawnego zachowania się na przejściach. Nie ma zbędnych kosztów, a każdy z nas będzie zadowolony. Ty jako osoba przechodząca przez pasy i kierowca który prowadzi pojazd.

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  Lenka

Ludzie, wyraźnie napisałam, że to żart, bo tak podejrzewałam że weźmiecie to na poważnie.
Czy Wy nie umiecie czytać?
Tak, masz racje, Zbigniew, potrzebny jest po prostu rozum , wyobraźnia, umiejętności przewidywania.
Tyle, że takim typom łażącym z telefonom w łapie, albo ze słuchawkami w uszach trudno coś wytłumaczyć, bo oni po prostu są bezmózgowcami. Coś do nich mówisz, a oni i tak wszystko olewają, bo pasy na jezdni, to tak jak napisałam wyżej, są dla nich przedłużeniem chodnika.
Nie daj Boże, żeby takie typy stały się tak zwanymi „stopkami” (wielki szacunek dla pracy tych ludzi), bo oni nie mają wyobraźni i nie potrafią myśleć.

Zbigniew
Zbigniew
5 lata temu
Reply to  mławianka

Sądzę,że znak STOP nie jest tu w ogóle potrzebny. Jedynie ludzki rozum, nie ma tu zakazu poruszania się pojazdów o DMC powyżej 15 ton. Co by było gdyby jechał to duży samochód ważący 40 ton? Jestem kierowca z zawodu i wiem co dzieje sie w takich sytuacjach. Osoba prowadząca taki pojazd nie jest w stanie nagle wyhamować i przepuścić osobę przechodząc przez pasy. Ale oczywiście w tej sytuacji winien jest kierowcą, bo nie zachował szczególnej ostrożności dojeżdżając do pasów. Prawo powinno się zmienić i właśnie takich bezmyślnych ludzi stawiać na pasach i przypuszczać dzieci za karę. Uczyć siebie i przede wszystkim innych, jak należy zachować się na przejściu dla pieszych.

Ewka
Ewka
5 lata temu

Kolejne potracenie na pasach SZOK…

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x