Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na Cegielni znaleziono ciało 70 letniego wędkarza


We wtorek 16 października przed południem na brzegu zbiornika wodnego na Cegielni znaleziono ciało 70 letniego mężczyzny, mieszkańca Mławy. Odkrycia dokonał inny wędkarz, który przyjechał łowić ryby. On właśnie powiadomił o tym fakcie policję. Obok ciała nieżyjącego znaleziono wędkę, a nieco dalej rower. Obecnie sprawą zajmuje się mławska prokuratura, która ustali, czy zgon nastąpił z przyczyn naturalnych.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x