Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wójt Rafał Kuciński z tytułem „Włodarz na medal”


Wójt gminy Dzierzgowo Rafał Kuciński został zwycięzcą plebiscytu „Włodarz na medal” przeprowadzonego przez nasz portal. SMS-owy plebiscyt zakończył się 5 października, a przez kilka tygodni  każdy mieszkaniec naszego powiatu miał okazję zagłosować na swojego wójta, burmistrza czy starostę.

Bezapelacyjnym zwycięzcą plebiscytu został wójt Rafał Kuciński, który otrzymał 617 głosów. Na drugiej pozycji uplasował się wójt gminy Szreńsk Marek Nitczyński z 494 głosami, na trzecim wójt gminy Radzanów Andrzej Wójcik, którego poparło 46 głosów.

Laureat plebiscytu otrzymał pamiątkowy dyplom i statuetkę, na wczorajszej, ostatniej w tej kadencji sesji rady gminy Dzierzgowo.

Gmina Dzierzgowo jest jedną z najmniejszych gmin w powiecie mławskim, a wójt Rafał Kuciński sprawuje swój mandat dopiero niecałe dwa lata. W obecnych wyborach ubiega się o reelekcję.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

35
KOMENTARZE

avatar
1500
duj
Gość
duj

„gmina Dzierzgowo jest jedną z najmniejszych” – z powierzchnią ok 150 km plasuje się na drugim miejscu, za Strzegowem…

Wiki
Gość
Wiki

Powierzchniowo może tak, ale np. pod względem liczby ludności, to jest na końcu albo prawie na końcu.

Haha
Gość
Haha

Hihihihihi, cuda, cuda na kiju

Emka
Gość
Emka

Gratuluję serdecznie, zasłużone wyróżnienie.

Obserwatorka
Gość
Obserwatorka

Ale kogoś boli sukces innych…
Mimo wszystko szczere gratulacje Panie Wojcie.

obserwatorka
Gość
obserwatorka

Żałosna ta dyskusja z każdej strony.

JUTRO ZAPRASZAMY NA ODDANIE KRWI.

Giz
Gość
Giz

Uważam że Medal Pana Wojta to nie tylko jako Wójta ale również jako radnego w powiecie. Mieszkancy ocenili caoksztalt.
WSTYD PRZYNIOSLA NAM Pani Grażyna Piłkowska głosując PRZECIW mieszkańcom Dzierzgowa.

Cook
Gość
Cook

Ta Pani żeby miała jakiekolwiek ambicje to powinna nie startować. A ona pozwoliła z siebie zrobić „słupa” dla PSL i pozostała dwójka zresztą też – ja się pytam gdzie logika polityczna i troska o Dzierzgowo?
Patrząc na nasz Rynek odrazu przypomina mi się kto to zawalił ” Kochaniutka,,

Twój
Gość
Twój

Kochaniutka to cos osiągnęła a Ty ???

Renata
Gość
Renata

Startuj Ty ,pokaż na co Cie stać ,toć masz duzooooooo czasuuuuuuuu

Abc
Gość
Abc

Żałosny komentarz

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Żałosne to jest to ,że jak zwykle nie umiemy się cieszyć z sukcesów Dzierzgowa , i jak zwykle ośmieszamy się , wpisuje się debilne komentarze by tylko poprawić swój żałosny wizerunek kosztem oczerniania,wyśmiewania innych.Tak wiele co niektórzy mówią o chęci współpracy i piszą piękne obietnice na ulotkach o tym jak to nie będą dokładać sił by rozsławiać Dzierzgowo -a jak mają szanse to wolą głupie komentarze o pączkach i t.p pisać niż z pokorą przyjąć fakty.Gwarantuje że to nie poprawi mizernego wizerunku i kiepskiego notowania w przyszłych wyborach.Szkoda że nie było plebiscytu na obciach i kicz samorządowy kadencji radnych powiatowych… Czytaj więcej »

Koleżanka
Gość
Koleżanka

Chyba Ciebie ściska od pączków☺

Celina
Gość
Celina

I dobrze!!! Gratulacje dla Pana Rafala, a Ci co komentują negatywnie pewnie żal d… ściska… pozdrawiam

12w
Gość
12w

I wszystko jasne buhahaha

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Pisać i sobie samej gratulować! !!! Doktor sie kłania.

Gosc
Gość
Gosc

Do czego sie nadaje ? Do roboty

Jan
Gość
Jan

Ciekawe, co takiego Wójt zrobił, że na niego głosowali?

Aaa
Gość
Aaa

Nie wiesz kto oddawał intensywnie głosy???

Gabi
Gość
Gabi

Klakierowal radzie wiec rada wysyłała sms

Lili anna
Gość
Lili anna

Gratulacje,
Jak zwykle kogoś boli sukces innych, a ja cieszę sie z poparcia dla Pana Wojta.
i tez glosowalam na Pana Rafała choc nie mieszkam w tej gminie. Konkretny i rzeczowy człowiek.

Monika ;)
Gość
Monika ;)

Gratulacje dla Pana Rafała… jest wspaniałym Wójtem, wielki szacunek dla Niego i jestem pewna, że nadal będzie Wójtem w gminie Dzierzgowo….

Prawda
Gość
Prawda

Ale mieszkańcy Dozin będą mieli co robić w zimę bo ruszyła budowa placu zabaw za salą. Ciekawe czy zrobią przy butli z gazem czy może koło szamba. Na zimę jak znalazł.

Wyborca
Gość
Wyborca

Tylko żeby dojść bezpiecznie do placu zabaw trzeba zrobić najpierw chodniki,a nie zaczynać wszystko od końca. Ale przed wyborami trzeba pokazać że coś się robi.

RAKIETA
Gość
RAKIETA

A KOGO TO OBCHODZI !?

Ewa
Gość
Ewa

To solidny portal i uczciwy sondaż. Sądzę, że admin od razu odkryłby oszustwo i zweryfikował wynik, tak jak to było w plebiscycie na burmistrza. Przyłączam się do gratulacji, panie wójcie.

Marysia
Gość
Marysia

Gratuluję serdecznie 🙂

Mala
Gość
Mala

Super!!! Tak trzymać ja też głosowałam bo było na kogo. To cieszy, że Dzierzgowo ma i będzie miało Wójta na . Pozdrawiam.

Radnybezradny
Gość
Radnybezradny

To Ja pisze Radnybezradny wielu kadencji, pobierający dietę, zasiadający w kilku komisjach, podnoszący rękę najwyżej i naszybciej, jak On sobie zażyczy, mający zupełnie przypadkiem zatrudniona rodzine w jednostkach UM, przyszły dyrektor portu lotniczego Mława i lodowiska. W niedziele wybory!!! NIE ZAPOMNIJCIE NA MNIE GŁOSOWAĆ!!!

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Poniżej krytyki komentarz!!!Szkoda komentować.-gwarantuje że nie tylko Pani wójtowa głosowała .Wbrew pozorom w Dzierzgowie nie mamy klapek na oczach i sercach .-A po za tym kto w dzisiejszych czasach nie jest przyklejony do telefonu.Pozdrawiam Mławę i bliższe okolice Dzierzgowa .

Janusz
Gość
Janusz

Ludzie potrafią docenić dobrego samorządowca. Niestety o burmistrzu Mławy, trudno nawet powiedzieć, że to samorządowiec, bo to despota. W Polsce jest wolność słowa i każdy, kto szanuje innych oraz pisze prawdę, ma zagwarantowane prawo do wyrażania swoich opinii, zwłaszcza do samorządowców, którzy są dla mieszkańców. Niestety, prawda Kowalewskiego znokautowała. nie potrafił dyskutować z faktami i nikczemnie zablokował rozmówce. Czepiając się jego profilu.Burmistrz boi się niewygodnej prawdy i nie cofnie się do niczego, aby ludzi uciszyć, nasyłanie na protestujących policji to nie demokracja, tylko despotyzm!

Wyborca
Gość
Wyborca

Panie Rafale bardzo serdecznie gratuluję i oczywiście głosujemy na Pana i na Pana Artura .Trzymamy za Was kciuku .Powodzenia Panowi.

Wyborca
Gość
Wyborca

Wójt gminy Szreńsk II miejsce- ha ha ha. Dawno się tak nie uśmiałem. Chyba sam na siebie głosował.

Ktoś
Gość
Ktoś

W dozinach tyle lat kawałka chodnika nie zrobiono

Wyborca
Gość
Wyborca

Dlatego nawet z ulotkami wysłano pracownika gminy bo samemu strach chodzić między tirami.