Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

“Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd wziął się nauczyciel na świecie”


Dzień Edukacji Narodowej – święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. Z tej okazji, jak co roku, w Szkole Podstawowej nr 7 odbyła się uroczysta akademia. Czwartoklasiści słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.


Scenariusz widowiska „Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd  wziął się nauczyciel na świecie” przedstawiał w żartobliwej formie historię pojawienia się na świecie nauczyciela, który przebył trudną drogę: od próby ujarzmienia niesfornych dzieci Adama i Ewy, po uskutecznianie metod wychowawczych w piekle pośród diabląt, by wreszcie trafić na ziemię. Całość zakończyła się morałem: „Gdzie diabeł nie może, tam nauczyciela pośle”, który pedagodzy przyjęli z przymrużeniem oka i z uśmiechem.

Po części artystycznej głos zabrał dyrektor Mariusz Lempek, który podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie dyrekcja  wręczyła nagrody nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi również od Pana burmistrza, który przesłał życzenia oraz od przewodniczącego Rady Rodziców, pana Borkowskiego, która podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w edukację oraz złożył życzenia.

Źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x