Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działdowo: Nie chciał wyjść, więc ugodziła go dwukrotnie nożem


Działdowscy kryminalni wyjaśniali okoliczności zdarzenia, w wyniku którego 33-letni mężczyzna został raniony nożem. Między mieszkańcem Działdowa, a obecną w mieszkaniu wspólnego znajomego 36-latką, doszło do kłótni, w trakcie której kobieta chwyciła nóż raniąc mężczyznę w rękę i bark. Za naruszenie czynności ciała grozi jej kara 5 lat pozbawienia wolności.


W Działdowie w jednym z mieszkań w kamienicy doszło do nieporozumienia między 36-letnią mieszkanką Działdowa i 33-letnim działdowianinem. Oboje oni przebywali w mieszkaniu gościnnie, gdzie spożywali alkohol z właścicielem lokalu. Między mężczyzną i kobietą doszło do kłótni, w trakcie której 36-latka chwyciła nóż i ugodziła nim dwukrotnie 33-latka powodując rany ręki i barku. Mężczyzna wyszedł z mieszkania i wezwał na pomoc policję. Policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala w Działdowie.

Funkcjonariusze pojechali do mieszkania w którym doszło do zdarzenia. Tam zastali 36-latkę i właściciela lokalu. Na miejscu rozpytali obojga na okoliczność ranienia mężczyzny. Kobieta przyznała, że to ona ugodziła 33-latka nożem, bo jak oświadczyła, nie chciał wyjść z mieszkania. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym posłużyła się działdowianka zadając rany, a kobietę zatrzymali i osadzili w policyjnych pomieszczeniach celem wytrzeźwienia, a następnie złożenia wyjaśnień. W chwili zatrzymania 36-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj (16.10.2018) kobieta usłyszała zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu 33-latka, a dzisiaj Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował wobec podejrzanej policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, tzw. uszczerbek na zdrowiu sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x