Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sieja uradował stadion w MlawieDawno bramka zdobyta przez reprezentanta Mławianki nie dostarczyła tyle radości. Piękny strzał Sławomira Siei w domowej konfrontacji z Koroną Ostrołęka pozwolił naszym graczom przerwać serię ligowych porażek. Zdobyty po dwóch miesiącach komplet punktów pozwolił opuścić ostatnie miejsce w tabeli.

Najważniejsza akcja miała miejsce w 87. minucie spotkania. Hubert Jaworski wyrzucił piłkę daleko z autu. To zagranie nie odnalazło żadnego z naszych zawodników, ale nie potrafili sobie z nim poradzić także goście. Wybili futbolówkę wprost pod nogi stojącego przed polem karnym Siei. Nasz pomocnik nie namyślał się zbyt długo i kopnał mocno w kierunku bramki. Bramkarz ostrołęczan nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

W premierowej połowie na listę strzelców mógł się wpisać Michał Pocieżnicki. Na początku spotkaniu pocelował w poprzeczkę, natomiast w końcówce odsłony otrzymał kapitalne zagranie od Marcina Tomczaka. Niestety zmęczony długim biegiem nie potrafił oddać skutecznego strzału.

Spotkanie z Koroną było premierowym starciem w sezonie mławian pod wodzą Adama Fedoruka. Pochodzący z Elbląga szkoleniowiec jest bardzo dobrze znany w Mławie. Pracował już w naszym klubie dwukrotnie – w sumie prowadził Mławiankę w trzydziestu trzech spotkaniach. Na stanowisku trenerskim zastąpił Macieja Rogalskigo, który łączył tę funkcję z występami na boisku.

MKS Mławianka Mława– Korona Ostrołęka 1:0 (0:0)

Mławianka: Jabłonowski –  Jaworski, Wodzyński, Komorowski, Wróblewski, Tomczak, Sieja, Adamski, Rogalski, Pocieżnicki (73. Gosik), Gawęda (80. Melchinkiewicz)

Pozostałe wyniki XI kolejki: Wkra – Drukarz 2:3, Kasztelan – Mazur 0:2, Mazovia – Hutnik 3:1, Przasnysz – Wisła II 0:0, Ciechanów – Łomianki 3:1, Pogoń II – Ożarowianka 3:0 – walkower, Ząbkovia – Huragan 3:0

XII kolejka (20 października): Mazur Gostynin – MKS Mławianka Mława.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
Kibic
2 lata temu

Kowal przechodźi wiesiek się pakuje sprawdzone info

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x