Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pokaz mody patriotycznej w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej


Dnia 11 października w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej odbył się pokaz mody patriotycznej, który jest elementem Ogólnopolskiego Projektu pt. „Piękna nasza Polska cała”. W pokazie wzięły udział dzieci z punktów przedszkolnych, oddziału przedszkolnego i kl. I. Wszystkie dzieci wspaniale zaprezentowały swoje stroje w barwach narodowych. Było patriotycznie i uroczo. Warto podkreślić, iż rodzice wykazali się wielkim zaangażowaniem i finezją przygotowując stroje dla swoich dzieci.


źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x