Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O podatku i imprezach kulturalnych przypomnienie dostaniesz sms-em


Ratusz uruchamia System Powiadamiania SMS Miasta Mława. Osoby korzystające z usługi będą otrzymywały na swój telefon komórkowy powiadomienia o terminach płatności oraz zaległościach w podatkach lokalnych i opłatach za gospodarowanie odpadami komunalnymi, informacje o wydarzeniach kulturalnych oraz inne wiadomości istotne dla mieszkańców miasta.


Mławian zainteresowanych otrzymywaniem takich powiadomień na telefon prosimy o składanie formularzy zgody na otrzymywanie informacji z Systemu Powiadamiania SMS Miasta Mława. Wypełniony druk można przynieść osobiście do kancelarii Urzędu Miasta Mława, przesłać pocztą za potwierdzeniem odbioru (adres: ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława) lub za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP. Formularze można pobrać z kancelarii ratusza lub ze strony internetowej: http://bip.mlawa.pl/artykul/system-powiadamiania-sms-miasta-mlawa.

Uprawnieni do korzystania z usługi i otrzymywania informacji w postaci bezpłatnych wiadomości SMS są: mieszkańcy Mławy, podatnicy opłacający podatki lokalne za nieruchomości położone na terenie Mławy oraz osoby wpłacające opłatę za odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta; którzy złożyli w Urzędzie Miasta Mława prawidłowo wypełniony formularz rejestracyjny, wyrażający zgodę na otrzymywanie informacji. Zarejestrowana osoba może w dowolnym momencie całkowicie lub częściowo zrezygnować z korzystania z Systemu Powiadamiania SMS Miasta Mława poprzez wypełnienie formularza zmiany/wyrejestrowania.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
edf
edf
5 lata temu

ten programmer urzędowy ratuszowy niechby newsletter można było się zapisać a nie jakie formularze że niby osobiście cza Ich prosić do urzędu pisać listy pieniądze wydawać… zapisanie się na newslettera nic nie trzeba płacić a informacje tajne to nie są więc kto zainteresowany to by się zapisał na SMS i na newsletter szybko i skutecznie ale to by przecież nie pozwalało w ratuszu poskakać więc wymyślają bzdety i multum papiórów do noszenia załączniki jeszcze jakie… wałówkę na trawkę jak za czy dni pójdą będzie przydatna…no Suweren nóżkami zagłosuje znudzony bo teraz zwykłe sprzątaczki kasę mają i żądania i one Was oderwą swymi nóżkami do wyborów pójdą z kółka różańcowego Was oderwą… wiadomo, iż samych mądrych rzeczy to nie da się wymyśleć wobec tego troszku gupot w między czasie ratusz wymyśla na co Suweren łasy…

Mariusz Olszewski
Mariusz Olszewski
5 lata temu

Barwo, inicjatywa godna naśladowania i nie ma znaczenia kto wprowadził ja pierwszy , najważniejsze aby jak najwięcej instytucji ją wdrożyło bo sprawny dostęp do informacji to podstawa dobrej komunikacji między urzędem a mieszkańcami. Gratuluję

Ehh
Ehh
5 lata temu

Niby po co mi ten spam,? Mlawski urzad ma i tak mieszkancow gdzies. Wiec wolne zarty z komunikacja z urzedem. Wyrazanie swoich postulatow konczy sie przez burmistrza straszeniem policja.

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu

Od Energi już od dawna otrzymuję smsa z info o wystawionej fakturze i terminie płatności, jak również przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności.
Jeżeli inni już dawno coś takiego wprowadzili, to co to za inicjatywa godna naśladowania. Dobrze, że w końcu zaczęli innych naśladować i wprowadzili.
Za co te gratulacje trolle ratuszowi? no za co?

Mieszkanka
Mieszkanka
5 lata temu

Widać że Miasto podąża za nowoczesnością poprzez wdrożenie nowoczesnego systemy teleinformacyjnego, tylko pogratulować pomysłu, świetna sprawa. Brawo Panie Burmistrzu!!!

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Gdyby UM Mława był pierwszym urzędem w Polsce w tym zakresie, to byłoby czego gratulować, ale UM Mława, tylko podąża za innymi, więc nie ma czego gratulować.
Dobrze, ze w końcu starają się choć trochę ułatwiać życie mieszkańcom, ale d.py nie urywa.

pozytywna
pozytywna
5 lata temu
Reply to  Anonim

i znowu źle

Arek
Arek
5 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Kolejna forma promocji przes Kowala. Kto chce miec spam i info jaki on cudowny i jakie cuda robi to powodzenia.

zaskoczona
zaskoczona
5 lata temu

super, zawsze zapominam o racie podatku od nieruchomości.

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  zaskoczona

Masz komórkę? – tak trudno ustawić sobie przypomnienia na ważne daty? – przecież to tylko chwila.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x