Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O podatku i imprezach kulturalnych przypomnienie dostaniesz sms-em


Ratusz uruchamia System Powiadamiania SMS Miasta Mława. Osoby korzystające z usługi będą otrzymywały na swój telefon komórkowy powiadomienia o terminach płatności oraz zaległościach w podatkach lokalnych i opłatach za gospodarowanie odpadami komunalnymi, informacje o wydarzeniach kulturalnych oraz inne wiadomości istotne dla mieszkańców miasta.

Mławian zainteresowanych otrzymywaniem takich powiadomień na telefon prosimy o składanie formularzy zgody na otrzymywanie informacji z Systemu Powiadamiania SMS Miasta Mława. Wypełniony druk można przynieść osobiście do kancelarii Urzędu Miasta Mława, przesłać pocztą za potwierdzeniem odbioru (adres: ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława) lub za pomocą elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP. Formularze można pobrać z kancelarii ratusza lub ze strony internetowej: http://bip.mlawa.pl/artykul/system-powiadamiania-sms-miasta-mlawa.

Uprawnieni do korzystania z usługi i otrzymywania informacji w postaci bezpłatnych wiadomości SMS są: mieszkańcy Mławy, podatnicy opłacający podatki lokalne za nieruchomości położone na terenie Mławy oraz osoby wpłacające opłatę za odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta; którzy złożyli w Urzędzie Miasta Mława prawidłowo wypełniony formularz rejestracyjny, wyrażający zgodę na otrzymywanie informacji. Zarejestrowana osoba może w dowolnym momencie całkowicie lub częściowo zrezygnować z korzystania z Systemu Powiadamiania SMS Miasta Mława poprzez wypełnienie formularza zmiany/wyrejestrowania.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
edf
Gość
edf

ten programmer urzędowy ratuszowy niechby newsletter można było się zapisać a nie jakie formularze że niby osobiście cza Ich prosić do urzędu pisać listy pieniądze wydawać… zapisanie się na newslettera nic nie trzeba płacić a informacje tajne to nie są więc kto zainteresowany to by się zapisał na SMS i na newsletter szybko i skutecznie ale to by przecież nie pozwalało w ratuszu poskakać więc wymyślają bzdety i multum papiórów do noszenia załączniki jeszcze jakie… wałówkę na trawkę jak za czy dni pójdą będzie przydatna…no Suweren nóżkami zagłosuje znudzony bo teraz zwykłe sprzątaczki kasę mają i żądania i one Was… Czytaj więcej »

Mariusz Olszewski
Gość
Mariusz Olszewski

Barwo, inicjatywa godna naśladowania i nie ma znaczenia kto wprowadził ja pierwszy , najważniejsze aby jak najwięcej instytucji ją wdrożyło bo sprawny dostęp do informacji to podstawa dobrej komunikacji między urzędem a mieszkańcami. Gratuluję

Ehh
Gość
Ehh

Niby po co mi ten spam,? Mlawski urzad ma i tak mieszkancow gdzies. Wiec wolne zarty z komunikacja z urzedem. Wyrazanie swoich postulatow konczy sie przez burmistrza straszeniem policja.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Od Energi już od dawna otrzymuję smsa z info o wystawionej fakturze i terminie płatności, jak również przypomnienie o zbliżającym się terminie płatności.
Jeżeli inni już dawno coś takiego wprowadzili, to co to za inicjatywa godna naśladowania. Dobrze, że w końcu zaczęli innych naśladować i wprowadzili.
Za co te gratulacje trolle ratuszowi? no za co?

Mieszkanka
Gość
Mieszkanka

Widać że Miasto podąża za nowoczesnością poprzez wdrożenie nowoczesnego systemy teleinformacyjnego, tylko pogratulować pomysłu, świetna sprawa. Brawo Panie Burmistrzu!!!

Anonim
Gość
Anonim

Gdyby UM Mława był pierwszym urzędem w Polsce w tym zakresie, to byłoby czego gratulować, ale UM Mława, tylko podąża za innymi, więc nie ma czego gratulować.
Dobrze, ze w końcu starają się choć trochę ułatwiać życie mieszkańcom, ale d.py nie urywa.

pozytywna
Gość
pozytywna

i znowu źle

Arek
Gość
Arek

Kolejna forma promocji przes Kowala. Kto chce miec spam i info jaki on cudowny i jakie cuda robi to powodzenia.

zaskoczona
Gość
zaskoczona

super, zawsze zapominam o racie podatku od nieruchomości.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Masz komórkę? – tak trudno ustawić sobie przypomnienia na ważne daty? – przecież to tylko chwila.