Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w ZPO1


W Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie 12 października 2018 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przewodniczący Rady Rodziców, emeryci, nauczyciele, pracownicy obsługi, przedszkolaki i uczniowie. Zebranych gości powitała Dyrektor Janina Lampkowska. Podziękowała nauczycielom i pracownikom obsługi za codzienną pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w wychowanie przedszkolaków i uczniów.


Część artystyczną pod nazwą „Posiedzenie Rady Uczniowskiej” przedstawili uczniowie z klasy 8a pod czujnym okiem p. Renaty Przybyłowskiej. Szkolny chór pod kierunkiem pani Anety Stanios zaśpiewał piosenki dla nauczycieli a uczennice z klasy 7a zatańczyły.

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego uczniowie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane słodkie upominki.

Po części artystycznej  Dyrektor ZPO1 uhonorowała nauczycieli Nagrodą Dyrektora Zespołu 2018:

  • P. Jadwiga Bugaj – pedagog,
  • P. Małgorzata Bratuszewska – n-l wychowania przedszkolnego,
  • P. Martyna Kwiecińska – logopeda,
  • P. Dorota Prorok – n-el wychowania przedszkolnego,
  • P. Katarzyna Stefańska-Zera – n-el języka polskiego i historii,

Pani Teresa Łapka – nauczycielka biologii i przyrody otrzymała nagrodę burmistrza.

Medal KEN otrzymała pani Barbara Stęmlińska – emerytka – nauczyciel religii.

Gratulujemy  wszystkim nagrodzonym!

Podczas uroczystości podziękowano p. Elżbiecie Sykuckiej – nauczycielce świetlicy, która przeszła na emeryturę z dniem 3 września 2018r. Pani Ela w „Jedynce” przepracowała 24 lata. Najlepsze życzenia i podziękowania przekazali uczniowie, nauczyciele i Rada Rodziców.

Źródło i fot. ZPO nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu

A kiedy były wręczane nagrody burmistrza i kto je otrzymał

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x