Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zdrowe śniadania w SP 3


O zdrowiu uczniowie rozmawiają nie po raz pierwszy. Dobrze wiedzą jak ważne jest prawidłowe odżywianie i jak istotną rolę pełni dobrze zbilansowana dieta. A warzywa i owoce to część zdrowych posiłków. W ramach zajęć uczniowie klasy II cyklicznie będą przygotowywać zdrowe śniadania. Tym razem były to „ciepłe kanapki”. Dzieci wykonały również prace plastyczne „Mój ulubiony owoc”.


źródło i fot.: SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x