Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kłęby dymu nad Radzanowem. Płonie kurnik, w akcji osiem zastępów straży


Płonie jeden z budynków drobiowej fermy w Radzanowie. Pożar objął jeden z kurników, strażacy starają się nie dopuścić do rozprzestrzenienia pożaru na obiekt sąsiedni. W tej chwili do akcji gaśniczej zadysponowane jest 8 zastępów straży pożarnej zarówno z JRG Mława jak i ościennych OSP.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

30
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

Wracacie ciągle do wyborów, a więc mam jedno pytanie:
Kto jest zatrudniony w mławskich jednostkach budżetowych na 2 etaty? jeden etat w jednej jednostce, drugi w drugiej.
Podejrzewam, że jakiś nauczyciel, ale kto to wie?

Jan
Gość
Jan

Dostałem dziś ulotkę P. Kowaleskiego. Cały tekst pod publikę, bez ważniejszych pomysłów dla Mławy, a najlepszy tekst to Myślimy o wygodnych mieszkaniach dla seniorów. Myśleć to sobie możona o wielu rzeczach ale do realizacji i konkretów daaaleka droga. Śmieszne to jest.

Mławianka
Gość
Mławianka

Jak zaglosujecie w wyborach na PSL i wystawionego przez nich kandydata na burmistrza P. Bur….. to będziecie mieć więcej kurników wokół Mławy. Głosujcie na P. Marka Kiełbińskiego a On nie pozwoli na więcej kurników. Ja i moja rodzina Głosujmy na Marka Kiełbińskiego i trzymamy kciuki za zwycięstwo w wyborach.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

To jest bezczelność i ch.mstwo dyktować mi na kogo mam głosować, a na dodatek tak parszywie kłamać. Jak tak można? Powiedz, jaki wpływ ma burmistrz na powstające w okolicznych gminach kurniki? – no jesteś śmieszna. Czy Ty w ogóle masz ponad 18 lat i masz prawo do głosowania? bo z wypowiedzi to wygląda, że dużo ci brakuje do osiemnastki. Pan Kiełbiński to, pan Kiełbiński tamto – NIKT CI TYLE NIE DA CO OBIECA PAN KIEŁBIŃSKI. Miałem nawet na tego Pana głosować, ale przez taką ch.ską propagandę zagłosuję na Burchackiego!!! – tyle zwojowałaś!!!!! Burchacki jest młodszy, jemu jeszcze nie zamierają szare… Czytaj więcej »

Mławianka
Gość
Mławianka

Do: Jarząbek Ludzie nie są już tacy głupi żeby uwierzyć że BURMISTRZ nie ma wpływu na to i nie ma wpływu na tamto. To nie te czasy. Może i p. Burchakiego tak będzie ludziom mówił.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Przecież to jasne jak słońce, że kurniki powstają na wsiach, a nie w miastach i co może burmistrz (obojętnie z jakiej partii czy też komitetu wyborczego) zrobić przeciwko budowie kurników np. w gmini9e Szydłowo – odpowiedz mi Mławianko no co?
Co zrobił PIS w czasie swojej obecnej kadencji w sprawie ustawy antyodorowej? – odpowiedz proszę.

Maria
Gość
Maria

Jarząbek widać jak jesteś zorientowany w temacie skoro piszesz że p. Burchacki jest bezpartyjny. Otóż jest z PSL to jest ich kandydat wystawiony jako z PSL.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Burchacki jest kandydatem PSL, ale nie należy do PSL – czy to tak trudni zrozumieć?
Tak samo np. jak Pan Leszek Arent jest kandydatem PIS na radnego miejskiego, ale też jest bezpartyjny.

mławianka
Gość
mławianka

Mławianko:
„Za tydzień wybory. Oczywiście głosujemy zgodnie z własnym sumieniem, ale przypominam, że głosowanie na wrogów Ojczyzny to grzech. A na prezydenta kandyduje …(tu nazwisko i imię)(PiS) i na niego warto zagłosować, oczywiście zgodnie z sumieniem.” te słowa padły z ust księdza nakazaniu w poprzednią niedzielę.
Ty jak ten ksiądz nakazujesz ludziom głosować.
Każdy ma swój rozum i skończ z tymi po-PRL-owskimi dyktatami.
Dobrze już od północy ciasZa wyborcza obowiązuje, bo mam już dość tych komentarzy kto na kogo głosuje i na kogo powinno się głosować.
Nie jestem ubezwłasnowolniona i na kogo mam głosować oraz na kogo zagłosuję, to moja prywatna sprawa.

Aadd
Gość
Aadd

Jesli wszyscy wiecie ze w takim miesie jest sama chemia to po cholere to kupujecie i komentujecie?? Nid chce nie kupuje…po za tym kazdy z was inaczej by mowil gdyby zatrabial na tym tak jak właściciela ferm drobiu… ktos dopuszcza te wszystkie antybiotyki na rynek tak? Wiec do nich miejcie pretensje a nie so wlascivuwli ferm którzy chca tak jak kazdy z nas zarobic

Laura
Gość
Laura

Naszpikowane antybiotykami i sterydami truja ludzi. Nawet sami wlasciciele kurnikow tego nie jedza.

mławianka
Gość
mławianka

„Nawet”…byłoby dziwne gdyby właściciele kurników jedli kurczaki i jajka fermowe, toż oni śpią na forsie i mieliby się na własne życzenie truć.

Anonimka
Gość
Anonimka

Jakimi sterydami ignorantko? A świnie i bydło to bez antybiotyków są trzymane? Prędzej u świń masz stosowane hormony. Poza tym masz jeszcze coś takiego jak okres karencji. Poczytaj najpierw trochę zanim się odezwiesz, bo bzdury piszesz

Anonim
Gość
Anonim

Okres karencji – nie bądź śmieszna, bo okres karencji na fermach jest zawsze łamany, przepisy sobie, a życie sobie.
Między innymi ci co jedzą dużo drobiu tego fermowego i jaj fermowych są uodpornieni na antybiotyki.

Klara
Gość
Klara

Anonimka-Ty jestes chyby niedorozwinieta?Wyzywasz kogos bo powiedzial prawde?Kogo Ty bronisz?Prawda jest,ze drob jest faszerowany antybiotykami i jeszcze jakim swinstwem to my nawet nie wiemy.A wiesz,ze te najpiekniejsze sztuki drobiu,z takimi duzymi udkami i filetami sa napompowywane kwasami?Jesli tego nie wiesz to znaczy,ze jestes sama ignorantka,a jesli wiesz to znaczy,ze pochodzisz z tych mafijnych kurnikarskich rodzin,ktore sa [wymoderowano].Znam kogos z tego srodowiska i wiem kim sa, jakim [wymoderowano] sa,pomimo kasy i ukonczenia studiow.Dla mnie sa zerami.Jesli chodzi o duza kase,to w dupie maja kurnikarze ludzkie zdrowie i zycie.A ze kupuja badania i cala reszte przekupuja tez jest powszechna tajemnica.

Zawistne dziady
Gość
Zawistne dziady

Kurniki ble ale w sobotę do biedry po kurczaka w promocji. A kurczak skąd? Aaaaa z hurtowni……..

Zawistne dziady
Gość
Zawistne dziady

A w Niedzielę do kościoła zawistnicy!!! Co za naród??? Kim wy jesteście?
Czy wy widzicie co piszecie?

Stefan
Gość
Stefan

Pewnie jakis stary zarywajacy sie, co się miał spalić.

Hmmm
Gość
Hmmm

Widać mieszkańcy zrobili porządek. Codzienne życie w smrodzie, w końcu trochę ulgi. A może był dobrze ubezpieczony?

Next
Gość
Next

DOSYC KURNIKARZY….

Zawistne dziady
Gość
Zawistne dziady

Lecz się człowieku!

BBB
Gość
BBB

Kurczaki z rożna za darmo

Janusz123
Gość
Janusz123

biedne kurczaczki ;(

Leonard
Gość
Leonard

Śmierdzące kurniki powinny wszystkie zniknąć z powiatu

Anonimowo
Gość
Anonimowo

nie lol

Bylam
Gość
Bylam

Ale jeść by chcieli Nie?

Gruzzeela
Gość
Gruzzeela

na biednego nie trafiło 😀

daro
Gość
daro

pewnie jest pusty i wygląda na stary więc ubezpieczony

Next
Gość
Next

DAJMY SZANSE PIENIĄDZE ROLNIKOM A NIE KURNIKARZOM KTÓRZY TRUJA NAROD

ggg
Gość
ggg

Ja tam czuję tylko smród z chlewni