Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Serdecznie zapraszamy na IV Bieg o Puchar Starosty Mławskiego


fot. źródło: superczas.pl


Serdecznie zapraszamy na program który odbędzie się 14 października 2018 roku. Półmaraton organizowany jest na atestowanej trasie, z elektronicznym pomiarem czasu oraz obsługą sędziowską PZLA. Dodatkową atrakcją w tym roku, zwłaszcza dla miłośników biegów rekreacyjnych, będzie bieg na dystansie 5 km dla kobiet i mężczyzn oraz marsz nordic walking, przeprowadzony przed biegiem głównym.

Jest to już czwarta edycja biegu, który w latach ubiegłych cieszył się ogromnym zainteresowaniem biegaczy z całej Polski. Jego organizacja znalazła wielkie uznanie wśród uczestników, widzów i obserwatorów sportowych.

Organizatorem Biegu jest Klub Pływacki Płetwal Mława. W organizację zaangażowani są również: Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

Bazą zawodów będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie przy ul. Kopernika 38, gdzie będzie mieściło się Biuro Zawodów, namioty organizatorów, start i meta, parking oraz szatnie. Bieg, przeznaczony zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów, odbędzie się na trasie biegnącej w dużej części przez mławski las.

Zawody sklasyfikowane będą w różnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii OPEN. Zawodnicy na podium otrzymają puchary oraz narody rzeczowe. Dodatkowo wśród wszystkich zawodników biorących udział w IV Biegu o Puchar Starosty Mławskiego rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

Szczegółowy program:

8:00 – otwarcie Biura Zawodów na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie, ul. Kopernika 38;
8:00 – 10.00 – weryfikacja Zawodników;
10:00 – zamknięcie listy startowej;
10:00 – start Biegu Dodatkowego na 5 km (limit czasowy 50 min)
10:30 – oficjalne otwarcie zawodów;
11:00 – start do „IV Biegu o Puchar Starosty Mławskiego” (półmaraton) Kobiet i Mężczyzn;
14:15 – wyłonienie Zwycięzców w klasyfikacji generalnej, w kategoriach wiekowych Kobiet i Mężczyzn;
14:30 – dekoracja Zawodników;
15:00 – losowanie nagród;
16:00 – zakończenie.

Więcej informacji na stronie:

https://superczas.pl/polmaratonmlawa2018#main

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x