Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od 12 lat Mława czeka na działanie Starosty i Burmistrza. Teraz, zamiast działania ich ugrupowania, chodzą po sądach


Rozmowa z Markiem Kiełbińskim, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Mławy.

– Dlaczego ubiega się Pan o stanowisko burmistrza Mławy?

– Przede wszystkim dlatego, że widzę konieczność zmian w naszym mieście. Mława może się znacznie szybciej rozwijać, tworzyć warunki do tego, aby tu zechciała zostawać i osiedlać się młodzież. Obecne władze miejskie rządzą już 12 lat. Nabrały rutyny, wielu problemów nie dostrzegają. Niestety, Mława nie wykorzystuje możliwości, jakie dają fundusze pomocowe zarówno unijne, jak i rządowe. Pod tym względem jesteśmy daleko za sąsiednimi miastami.
Trzeba otworzyć nasze miasto na nowe możliwości rozwoju. Jestem Mławianinem, tutaj się urodziłem, ukończyłem Szkołę Podstawową nr 1 i Liceum, tutaj mieszkam i pracuję w Ogólniaku, czuję się związany z naszym miastem.

– Co Pan ma do zaoferowania mieszkańcom?

– Czterdzieści konkretnych propozycji programowych. Szczegółowo są one opisane na stronie internetowej (www.mlawskaprawica.pl/program), zachęcam do jej odwiedzenia. Przede wszystkim będę dążył do powstania w Mławie nowych zakładów pracy konkurencyjnych dla firmy LG, to wymusi podwyżkę płac. Przy wsparciu programów unijnych przystąpię do zagospodarowania Zalewu w Rudzie. Dzięki wsparciu z projektu rządowego realna jest budowa tunelu pod przejazdem kolejowym na ul. Kościuszki. Rozpocznę realizację państwowego programu „Mieszkanie plus”, czyli tanich lokali pod wynajem z możliwością ich wykupienia. Zlikwiduję Straż Miejską, jej funkcje przejmie Policja, która ma większe uprawnienia. Jestem przygotowany do nowych obowiązków. Z wykształcenia jestem prawnikiem, specjalizuję się w prawie samorządowym. Jako radny miasta poznałem problemy mieszkańców, wiem jak funkcjonuje Urząd Miasta.


– Jak Pan zareagował na pełne agresji pozywanie się do sądów swoich kontrkandydatów?

Przez ostatnie 12 lat Burmistrz Mławy rządził wspólnie ze Starostą z PSL-u. Teraz, zamiast działania kandydaci z tych ugrupowań, chodzą po sądach. Czy z tej wojny przybędzie dla Mławy funduszy unijnych? Czy to przyśpieszy rozwój Mławy? Myślę, że nie. Moim celem jest Mława zmieniająca się na lepsze. Mława, w której młodzi ludzie mogą się rozwijać i zakładać rodziny.
Lokalna polityka nie musi być tak brudna i pełna agresji jak ta krajowa.


Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
153 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek
5 lata temu

Chciałbym zainteresować Państwa budową kanalizacji dla stacji paliw przy ul. Piłsudskiego. Kanalizacja budowana jest ze środków publicznych Mławy dla prywatnego przedsiębiorcy. Odpływ będzie na rogu ul. Broniewskiego i J.Matejki. Dziwne, że nie ma w planach przyłączenia budynków mieszkalnych z tych ulic a tylko stacji paliw.

Tomek
Tomek
5 lata temu
Reply to  Jacek

Trzeba będzie takie przypadki sprawdzić bo może być ich więcej.

wkos
wkos
5 lata temu

Burchacki przyznaj sie ze jestes z PSLu

Niko
Niko
5 lata temu
Reply to  wkos

Pan Marcin Burchacki nie należy do PSL, jak większość ludzi z jego drużyny, jest tylko popierany przez tą partię. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2008-2015 był kierownikiem Oddziału Zamiejscowego w Ciechanowie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Jak z powyższego widać, jest to człowiek z dużą wiedzą o samorządzie i najlepiej nadaje się na burmistrza Mławy.

Piotr
Piotr
5 lata temu

W Mławie potrzebne są Nowe Zakłady Pracy i to jest fakt nie do zaprzeczenia. Tylko Pan Marek Kiełbiński to widzi. Zagłosuję na Niego ja i cała moja rodzina bo to jest bardzo słuszna droga. Popieram.

Zocha
Zocha
5 lata temu
Reply to  Piotr

Nie tylko pan Marek, proszę zapoznać się ze strategią dla Mławy pana Burchackiego, jest tam wiele ciekawych propozycji, między innymi też o nowych zakładach pracy.

Arek
Arek
5 lata temu
Reply to  Zocha

To dlaczego zwinął się zakład mleczarski w Mławie to pytanie do PSL i p. Burchakiego.

mławiak
mławiak
5 lata temu

Warto zapytać PSL, dlaczego zwinął się z Mławy zakład mleczarski? Zakład z wielkimi tradycjami. Uznaną marką w Polsce.

Terasa
Terasa
5 lata temu
Reply to  mławiak

Do mławiaka.: liczyła się kasa nie zakład i ludzie.

Paweł
Paweł
5 lata temu
Reply to  Terasa

Teresa: Masz Rację!!! Dobrze że to napisałaś.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  mławiak

Oto nie pytaj PSL, tylko aktywistę tamtego czasu, który przedstawiał się jako obrońca OSM, który tak walczył o byt tych zakładów że po prostu upadły. a TYM AKTYWISTĄ BYŁ UBIEGAJĄCY SIĘ O MANDAT RADNEGO HENRYK WRZYSZCZ. Tak dwóch takich aktywistów SOLIDARNOŚCI, Z SĄSIEDZKICH ZAKŁADÓW. MIĘSNE I OSM,—tak walczyli że oba zakłady upadły, ZM to ruina, w OSM, są jakieś inne firmy.

D mławiak
D mławiak
5 lata temu
Reply to  mławiak

Mławiak, najpierw sprawdź, co piszesz, a potem komentuj.

KochamMławę
KochamMławę
5 lata temu

Nie no skąd ja to znam Mława w ruinie.Nie da się żyć.wybierz mnie a wszystko naprawię (czytaj zepsuję).A jakie są fakty???MŁAWA na-22-miejscu-z-857-gmin-w-rankingu-rzeczpospolitej !!!
vide:
http://mlawa.pl/artykul/mlawa-na-22-miejscu-z-857-gmin-w-rankingu-rzeczpospolitej
obiecał uzyskując 63% głosów i dotrzymał słowa obecnie panujący !!!
Mława jest piękna jak jeszcze nigdy nie była… 12 lat pracy ZESPOŁU a nie samego Kowalewskiego Sławomira jak mniemam… ZESPOŁU KOMPETENTNYCH LUDZI

Zorientowany
Zorientowany
5 lata temu
Reply to  KochamMławę

a o zadłużeniu miasta to nie łaska wspomnieć? A co to za ranking, który powstał zapewne przed zadłużeniem miasta, i wydawaniu pieniędzy z kasy miasta na parking dla prywatnej firmy. Jak by teraz przeprowadzono ten ranking to…lepiej nie pytać…A może ranking zadowolenia mieszkańców? W szczególności tych odciętych przez tory? Głosują wszyscy, a głównie twardy elektorat zastraszonych i tych co mają ciepłe posadki (choć mierni ale wierni) u obecnego burmistrza.

MłAWIAK
MłAWIAK
5 lata temu
Reply to  KochamMławę

To napisz KochamMławę o Ogromnym ZADŁUŽENIU miasta i bardzo małej ilości pozyskanych pieniędzy. Czyli w rzeczywistości zamiastra iść do przodu COFA SIĘ W DŁUGI. TAKA PRAWDA.

Urzędnik
Urzędnik
5 lata temu
Reply to  KochamMławę

Ranking wykorzystania środków europejskich przez samorządy w latach 2014 – 2017 w przeliczeniu na jednego mieszkańca w zł. CIECHANÓW -802,05 zł, DZIAŁDOWO – 324,85 zł, ŻUROMIN – 162,53 zł, MŁAWA – 92,34 zł.
Ranking czasopisma samorządowego „Wspólnota” z dnia 09.10.2018 r.

Zorientowany
Zorientowany
5 lata temu

Pan Burchacki się wstydzi przynależności partyjnej? Na próżno na plakatach szukać zielonej koniczynki PSL. To próba oszustwa wyborców, że niby bezpartyjny czy co? Robi tak specjalnie, bo każdy wie co to PSL. Każdy wie, że PSL rządzi słabo, bo tam liczy się tylko kolesiostwo i obsadzanie stanowisk rodziną a nie dobro mieszkańców. Wiedzą dobrze ci z PSL-u, że ich logo razi wyborców, więc próbują oszukać. Tylko PiS jest w stanie pozyskać potężne pieniądze dla Mławy poprzez współpracę z rządem. Tylko Marek Kiełbiński jest w stanie zrobić więcej dla Mławy. Pamiętajcie, że jasny wybór to reklama piwa, pamiętajcie, że jasny wybór to parking dla prywatnej firmy a nie tunel dla mieszkańców. Jasny wybór to ciemna strona mocy, która stoi przodem do firm a tyłem do mieszkańców. Można zmienić Mławę na lepsze, ale tylko dzięki PiS i Markowi Kiełbińskiemu i jego drużynie. Ja mam całkowitą jasność na kogo głosować, bo za moim głosem idzie duży rozwój Mławy.

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Zorientowany

Śmieszni, śmieszni.
Pan Kiełbiński to, pan Kiełbiński tamto.
Marku, jeśli tyle potrafisz, to powiedz, jak zredukujesz dług Mławy wyrażony w liczbie 100 milionów?

Zorientowany
Zorientowany
5 lata temu
Reply to  Anonimowo

ooo PSL się odezwał…anonimowo oczywiście. Bicie piany i nic więcej o to PSL-owskie metody próby zbicia tematów na boczny tor. Co wy zrobiliście przez ostanie lata dla Mławy? poza zadłużaniem i brakiem kompetencji?

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Zorientowany

Zorientowany /naiwny/—Ja nie jestem z PSL, ale obserwuję politykę nie tylko lokalną, a wnioski są takie o czym powinieneś wiedzieć że: pisior prawdę mówi tylko wtedy jak się pomyli, a poza tym sekciarze nie lubią ludzi sukcesu, i myślących niezależnie, dla nich im kto biedniejszy i głupszy, tym większy pisiorowy fanatyk- oczywiście po twym poście do tych fanatyków zaliczam Ciebie. Dla przypomnienia takim fanatykom, że nowa centralna władza, powinna odznaczyć medalem pośmiertnie, za patriotyzm dla Polski, ojca Kaczyńskich RAJMUNDA, bo modlił się aby jego synowie nie doszli do władzy i nie zniszczyli jego OJCZYZNY, no i Polacy nie posłuchali ojca braci Kaczyńskich, i dziś mamy tego efekty. To są fakty o PIS a KIEŁBIŃSKI, JEST ICH WYZNAWCĄ I FANATYKIEM, i ta osobistość dla Mławy może przynieść tylko zgubę. Sam masz prawo tworzyć takie wizję, ale nie namawiaj do tego innych inaczej myślących mieszkańców, pisze anonimowo tak samo jak Ty.

Paweł Mława
Paweł Mława
5 lata temu

PIS ma szansę wygrać wybory bo ma dobry program dla Mławy i będzie go realizował więc trzymam kciuki.

Marlena
Marlena
5 lata temu

Ja mam wybranego kandydata na burmistrza Kielbinskiego a resztę mam ulotki i kogoś wybiorę, ale sama nie wiem kogo wszyscy piszą podobnie.

Iza
Iza
5 lata temu

Ja stawiam na Kielbinskiego a do Rady miasta wybiorę kogoś z PISu do powiatu i sejmiku jeszcze nie wiem.

mamama
mamama
5 lata temu

nie wiem czy to wywiad czy artykuł?o co tu chodzi teks jak z paska wiadomosci Mamy TV PIs i teraz codziennik pisowski

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  mamama

Przepraszam BARDZO TVP PIS jest taka stacja, którą zarządza ten co mówił że cyt” CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI”– portal codziennik nie jest pisowski, gdyby był to by blokował tekst tak jak robi to KURSKI. POWINNAS WIEDZIEĆ ŻE KURSKI –A KĄCKI TO NIE JEST TO SAMO, to robi różnice

Alfons
Alfons
5 lata temu

Ale niech Panie nie zapominają, że to Kowalewski jest najprzystojnieszy i na niego warto głosować. ten urok, ten wdzięk.

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  Alfons

No tak te wlosy Kowalewkiemu, sie dobrze ukladaja. Tak ten urok ten wdzięk, i piekny nick ktory go popiera. I przez to nie oddam glosu na Kowala.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Alfons

Jak widzisz ludzie to widzą bo z samego twojego nicku wynika że sam masz dużo wdzięku.

Iza
Iza
5 lata temu

Bo jest rozsądny i opanowany.

Iza
Iza
5 lata temu
Reply to  Iza

Chodziło mi o Kielbinskiego ze jest opanowany i rozsądny

Katarzyna
Katarzyna
5 lata temu

Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta i skorzysta Marek Kiełbiński ☺.

Tomek
Tomek
5 lata temu

Też słyszę od znajomych że wygra Kiełbiński i chyba będę na Niego głosował, ale jeszcze zobaczę.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Tomek

Do Tomek
Tak dobry wybór ale dając szanse ZOBACZYMY I OCENIMY PO 5 LATACH

Aro
Aro
5 lata temu

Kiełbiński wygra i to na bank, doceniam że próbuje spotykać się, ludźmi rozmawiać i słuchać a nie uszczęśliwić ich na siłę swoimi pomysłami jak park za bańke

brawo
brawo
5 lata temu
Reply to  Aro

Wygra?????
Chyba talon na k…e i balon!!!

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  brawo

ALE kIEŁBIŃSKI NIE UMIE TAŃCZYĆ MOGĄ CO NAJWYŻEJ WSADZIĆ GO W BALON ABY ODLECIAŁ, a przy okazji zabrał ze soba KOWALEWSKIEGO.

Radzio
Radzio
5 lata temu
Reply to  Aro

To prawda

Anna
Anna
5 lata temu
Reply to  Aro

Ja też to doceniam u p. Kielbinskiego że jest blisko ludzi i dla ludzi. To dobry człowiek i będzie dobrym gospodarzem.

Maria
Maria
5 lata temu

Chyba wygra Kielbinski tak słyszę od ludzi.

Kleo
Kleo
5 lata temu

Ha Ha Ha Gdzie dwóch sie bije trzeci korzysta Kiełbinski wygra..

Jan
Jan
5 lata temu
Reply to  Kleo

Też tak myślę że Kielbinski wygra.

Media
Media
5 lata temu

PANIE POL DLACZEGO PAN NIE STARTUJE NA BURMISTRZA? Porządny ,nie zepsuty ,skromny,od cwaniactwa i obłudy daleki…

Olka
Olka
5 lata temu
Reply to  Media

Bo mu nie dali, wszak to partia wystawia kandydata.
Pol według nich za młody, a Mława potrzebuje młodego burmistrza, a nie człowieka prawie przed emeryturą, który nic na temat młodych i ich potrzeb nie wie, bo dawno wyrósł z krótkich spodenek.

Marlena
Marlena
5 lata temu
Reply to  Olka

No właśnie wyrósł z krótkich spodenek tak jak napisałeś. Kiełbiński jest odpowiedzialny i rozsądny. Pol jest za młody gowniarz na burmistrza. Kielbinski jest najlepszymi kandydatem ze wszystkich.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Marlena

PANI MARLENO
Proszę nie obrażać jaki GOWNIARZ…TO chore trochę kultury.Także głosuje na P.KIEŁ…. Ale szanujmy się….i

Marlena
Marlena
5 lata temu
Reply to  Next

Powiedziałam gowniarz ale wyczytałam że ma 36 lat to nie taki g……. , napiszę młody człowiek.

Marlon brande
Marlon brande
5 lata temu
Reply to  Marlena

Nawet jak ma osoba 26 lat to nie należy nazywać jej gowniarzem. Chamstwa nie zniese.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Marlena

O co wy sie spieracie żaden z tych osobników nie jest wart godnej uwagi, normalnie myslących mławian.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Media

Przestań zaśmiecać portal, tymi swoimi życzeniami, i pytaniami, bo jak na razie to Pol za to że dostał fuchę kierownika ma siedzieć cicho i słuchać takich tuzów PIS-owskich jak Łukasik, czy Krajewski, a i nawet Kielbiński za bardzo nie może się wychylić, i musi czytać to co mu napiszą.

Media
Media
5 lata temu
Reply to  z bliska

Z bliska;akez On nie siedzi Cicho co chcesz od tego chlopaka.? Nie przestane mam prawo POPATRZ NA SIEBIE ODCZUWAM ZE MASZ PROBLEMY EMOCJONALNE.

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Media

Te problemy emocjonalne, występują u mnie jak czytam takie bzdury ktore piszesz, pisz dalej te peny pochwalne, ale chyba wiesz ze z tego i tak nic nie wynika.

Jan
Jan
5 lata temu
Reply to  z bliska

Hej hej co ty bredzisz

Wyborca
Wyborca
5 lata temu

Cto znaczy powolywanie sie po sądach. Przecieź nawet małe dziecko wie źe to jedna strona poszla do sadu. Druga w tej kwestii nie miala nic do powiedzenia. Zresztą czego spodziwac sie po pisiorach, na pewno nie merytoryki. Pisiory to to samo co komunisci. Jednakowe dzialania. Nie potrzeba nam takich.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Wyborca

Wyborco
Widzę że na polityce znasz się 0000.Jakie pisiory ODP. …się od tych prawych ludzi którzy CIĘŻKO PRACUJĄ I ROBIĄ DUUUZO ŻEBY RODZINOM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

No tak powiedział co wiedział, w stylu pisiorów, czy tylko to potrafisz ciemniaku, fakt Ci ludzie chwaleni dużo pracuję ale dlatego żeby przede wszystkim im żyło się lepiej. A ty na polityce się znasz jak świnia na gwiazdach. @@@@@@-pko.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

DO Z bliska
Skąd te nerwy każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie czy NIE ojojojojj co z Ciebie z nerwus i CWANIACZEK .Nie zgadzam się z żadnym Twoim zdaniem i opinią ALE RÓŻNIMY SIĘ TYM IŻ JA NIE BĘDĘ CIĘ WYZYWAĆ…UDANYCH WYBORÓW.

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Tak jak napisałeś każdy z nas, ma prawo wypowiadac swoje zadanie, nie jestem ani nerwus ,ani cwaniak, i nie musze sie z Tobą zgadzac., bo nie raz tak ostrzej wypowiedziane słowo przywoluje co niktorych do równowagi i porzadku, nie uważam aby to było obrażanie, stwierdzam jedynie fakty.

Mławiak
Mławiak
5 lata temu
Reply to  Z bliska

Już wiem kto to jest z bliska…… Dobre j..ja

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Mławiak

JAK WIESZ TO CO ROBISZ Z TEGO TAJEMNICĘ , jaja to robisz z samego siebie

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Z bliska

DO Z BLISKA
FAKTY to będą po WYBORACH w tej chwili jest kampania….

Marta
Marta
5 lata temu
Reply to  Wyborca

Nie potrzeba to kurnikow od Burchackiego PSL już w Mławie śmierdzi.

Observer
Observer
5 lata temu
Reply to  Marta

Burchacki ma kurniki? Gdzie?
Koźlakiewicz i spółka to przecież PO

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Observer

PSL TO MARIONETKI PO

Redaktorka
Redaktorka
5 lata temu

„pełne agresji”?? – dziennikarstwo partyjne na zamówienie w pełnej krasie. Prawie jak w TVPiS.

Tos
Tos
5 lata temu

Jednym z postulatow Burchackiego jest Szkoła XXI wieku- rozumiem, ze ten XXI wiek wg niego przejawia sie likwidacja grup na jezykach obcych w szkolach średnich, do ktorych jako czlonek zarzadu sie przyczynil. No tak po co nam mlodziez wladajaca jezykami obcymi…

kolo
kolo
5 lata temu
Reply to  Tos

Ty z tym twoim komentarzem, to chyba z choinki się urwałeś.

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  kolo

Ktos – strzelasz cały czas, a co strzał, to kolejne pudło. Przestań się człowieku kompromitować.
Źle zamieściłem komentarz – przepraszam, ale mam nadzieję, że dotrze do właściciela, czyli do „Ktos”

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Anonim

Anonim, do tego osobnika, i tak to nie dociera on wie swoje. Niech sie kompromituje, widocznie o to mu chodzi

Jaa
Jaa
5 lata temu
Reply to  Z bliska

Każdy kto ma inne zdanie niz Ty jest „atakowany”. Ludzie na tym polega piękno tego świata, ze kazdy jest inny i ma swoje zdanie! Jakież nudne byłoby zycie gdybysmy wszyscy mieli takie same fryzury, takie same ubrania i we wszystkim sie zgadzali! Kazdy powinien mimo wszystko szanowac innych i odmienne zdania! Kazdy ma do tego prawo, a to ze sie nie zgadza z kims nie oznacza, ze jest taki czy siaki!

z bliska
z bliska
5 lata temu

Panie Kielbiński–musi być Pan bardzo cienkim prawnikiem, że zamiast uprawiać swój wyuczony zawód zostal Pan nauczycielem, w L.O I JUŻ POD TYM PAŃSKIM WYWIADEM MŁODY WYBORCA, OCENIŁ PAŃSKĄ PRACĘ –in minus że bardzo nie chce aby Pańskie rządy wyglądały tak jak Pańskie lekcję, i to jest ocena która nam wyborcom pokazuje że nie nadaje się Pan na BURMISTRZA MIASTA MŁAWY. a tak dodatkowo, ciągle pisalem na portalu aby zlikwidować Straż Miejską, a wygląda to bardzo nie ładnie przypisywać sobie czyjeś inciatywy, gdybym to zgłosił na spotkaniu przedwyborczym z Panem, to mogę to zrozumieć, ale tak jak piszą bywalcy tego portalu, że Pański program, to incjatywa, zgłaszane przez nich na portalu, to świadczy tylko zle o Pańskiej ekipie WIADOMO TERAZ ŻE TO PIS. Mławianom nie potrzeba takich ludzi bez własnej incjatywy, Mławie potrzebni są ludzie z wlasną wiedzą i doświadczeniem, a nie nauczyciele historii, Pańskie rządy były by takie same jak nauczanie przez Pana historii.

Ktos
Ktos
5 lata temu
Reply to  z bliska

A skąd mamy pewność że ten młody wyborca to nie „z bliska” jak by młody wyborca podpisał się z imienia i nazwiska to zmieniło by postać rzeczy, a tak to zwykle bicie piany

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Ktos

Zapewniam Cię że to nie Ja, jestem tym młodym wyborcą, możesz być tego pewien na 100%., a pianę to biją wlaśnie sympatycy Kiełbińskiego, jeśli podasz swoje prawdziwe nazwisko, to uczynie to samo.

Klos
Klos
5 lata temu
Reply to  z bliska

Panie magnus z wolki przestan pan pisac

Marta
Marta
5 lata temu
Reply to  z bliska

Obrazanie kogos swiadczy tylko zle osobniku podajacym sie z bliska. Ale piszemy argumenty albo wchodzimy w pyskowke.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Marta

Marta–wydaje mi sie że już kiedyś na innym portalu, prowadziłem z Tobą polemikę, no ale to było dawno,dawno, jeżeli uważasz że ja w swoim poście obrażam Kiełbińskiego to jesteś w błędzie, przedstawiam swe myśli do których skłonił mnie ten młody wyborca, i oczywiście firma PIS którą reprezentuje Kiełbiński, ponieważ bacznie obserwuję politykę tej partii, i szkody dla Polski jakie wyrządzają swym działaniem to po prostu nie chcę aby w Mlawie, były rządy PIS na polecenia z NOWOGRODZKIEJ. Jeśli Tobie odpowiadają takie rządy przedstawicieli PIS, to proszę bardzo Ja CI w tym nie przeszkadzam, mam pełne prawo wyrażania swych myśli nawet krytycznych do kandydatów, a jeśli Tobie to nie odpowiada nic na to nie poradzę. A tak przy okazji dowiedziałem się że pracuję w starostwie- niech i tak będzie zarabiam 8.000tys m-cznie, dodatkowo mam pół etatu w Ratuszu, ale tam mało płacą, paka ja mam też 2 fakultety, i znam 3 języki, Kłos tak jestem z Wólki, a pisac nie przestanę,aby do waszych pustych głów włożyć co nieco, wiedzy, z tego waszego pisania widać że na wiedzę jesteście odporni. Napisałem prawie wszystko o sobie, a zapomniałem, że jeszcze mam ksywę „komuch”.

Marta
Marta
5 lata temu
Reply to  z bliska

To sprawa Pana Kiełbińskiego gdzie pracuje, jego sprawa czy chce pracować w szkole czy w branży prawniczej. Nazywaniem kogoś z tego powodu cieniutki, świadczy tylko o „cieniutkiej” klasie osoby ktora to pisze. Pan walczy o władze, i walczy z PIS i tu żaden kodeks nie obowiązuje. Jak czytam takiego typu obelgi na kogoś, to dla mnie piszący jest już skreślony i tym bardziej z taka osoba na jakimś portalu bym nie prowadziła rozmoway, Dziękuje za uwage

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Marta

Do Marta
Bardzo się cieszę że słyszę te słowa Jeszcze są ludzie z kulturą potrafiący realnie patrząc na porządnych LUDZI.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Marta

Ja naprawdę o nic już nie muszę walczyć,, to dawne czasy kiedy walczyłem, i byłem tak zapalczywy w ocenach rzeczywistości jak WY, a że w tej walce poznałem to wszystko od podszewki dlatego pisze aby przestrzegać przed takimi zjawiskami Was którzy tak ochoczo komentujecie moje posty, i dobrze może kiedyś w przyszłości jak wam się naleje wody w uszy, i będziecie krzyczeć że toniecie to w tym widzie się obudzicie,to zrozumiecie że życie nie jest takie kolorowe. Bo jeśli nie dostrzegacie tego zła co robi firma Kiełbińskiego centralnie w Polsce to jesteście ślepcami, a analfabeci i wyznawcy tacy jak –Marta, Next, paka, muszą wzorem swej jedynej słusznej partii dyktować komuś inaczej myślącemu, swoje rację. Kiedy zapoznałem się z tymi Waszymi mądrościami, to myślałem że pisząc swe posty, że jestem już na dnie,–ale właśnie wtedy usłyszałem wasze pukanie od dołu. Uświadomiłem sobie że jednak muszę pisać swe spostrzeżenia, mając nadzieje że wreszcie do kogoś, to wreszcie dotrze, Next ja nie chcę być wyznawcą Twej kultury bo ona prowadzi do nikąd, bo wyznawców Twej kultury widzę i słyszę na co dzień, i te 500+ i przekupywanie i oszukiwanie , nagminne kłamstwa, mnie przerażają, ty znasz swoją prawdę , i ja też mam swoją—A więc zostańmy przy swoich zdaniach. PRZEPRASZAM was za ten przydługi post, ale musiałem to napisać, aby być w zgodzie z własnym sumieniem, a to co wy sobie nie znając mnie pomyślycie o mnie to już mnie nie interesuje, a starych drzew się nie przesadza.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

Do z bliska
Ale to Ty na wszystkich krzyczys.Podejrzewam, nie ja sądzę że NAJLEPIEJ POZAKLEJAŁ BYŚ WSXYSTKIM BUZIE ale nie dasz rady.

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Tobie akurat taka przerwa do wyborów by Ci się przydała

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

–odkrywca Next, jak ty możesz słyszeć ,mój krzyk,

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

Do z bliska
Noo troszkę kulturalnej. ..proszę o konkrety co taaaakiego ZŁEGO widzisz w rządach Partii PIS co złego robią. PRZECIERZ TO CO PISZESZ mija się z prawda.Konkrety co jest złe…

paka
paka
5 lata temu
Reply to  z bliska

jestes zwyklym trollem z Wólki pelnym goryczy i jadu

paka
paka
5 lata temu
Reply to  z bliska

trolluzbliska odczep sie od uczciwego człowieka, pan Kiełbinski ma dwa fakultety historie i prawo a ty co masz oprocz etatu w starostwie????

Next
Next
5 lata temu
Reply to  paka

DO PAKA;
Oooo no właśnie też tak uważam . Jak można podwarzac czyjeś kompetencje ale coraz częściej okropni ludzie tak się zachowują.No cóż jesteśmy tylko ludźmi….

Marlena
Marlena
5 lata temu
Reply to  paka

Fakultety nie świadczą o wartości człowieka mówią o jego intelekcie który bardzo często mija się z mądrością życiową

jaaa
jaaa
5 lata temu
Reply to  z bliska

A czy Pan B również nie określa sie prawnikiem? Wiec przygadując Kielbinskiemu przygadałeś również Panu B. Oj marny z niego prawnik skoro w urzędzie pracuje ;]

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  jaaa

Czytaj ze zrozumieniem, ale jak zwykle, robisz to na swoją modłę, Pan Burchacki jest lepszym prawnikiem od Kielbinskiego.

jaaa
jaaa
5 lata temu
Reply to  Z bliska

Zacznijmy od zasadniczej kwestii, a mianowicie pan Burchacki nie może „tytułować” siebie prawnikiem, bo PRAWA nie ukonczyl, a kierunek administracja. Prawnikiem zaś jest magister prawa, wiec raczej żaden z niego prawnik. Ale prawnik brzmi dumnie :]. Pomijam oczywiście „charyzmę” pana Kielbinskiego…

Jan
Jan
5 lata temu
Reply to  Z bliska

NIE SĄDZĘ. UWAŻAM ŻE KIELBINSKI JEST NAJLEPSZYMI KANDYDATEM NA BURMISTRZA.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

Do z bliska
Nie popieram tego co piszesz przedewszydtkim nie oceniamy ludzi i ludzkich kompetencji i wykształcenia to PROSTACKIE PODEJŚCIE …to kompetentny człowiek ja DAM MU SZANSĘ BO O TO TU CHODZI NIE O OSZCZERSTWA.

Stary
Stary
5 lata temu

Jak zlikwidują Straż Miejską gdzie będzie się zgłaszało zapadnięty chodnik, dziurawe drogi, zarośnięta przez gałęzie ścieżka rowerowa na Policję?

Strażnik Texasu
Strażnik Texasu
5 lata temu
Reply to  Stary

Jak zgłoszę zapadnięty chodnika to Straż Miejska go naprawi? Na ścieżce rowerowej Straż Miejska wytnie gałęzie? Chyba UM ma odpowiednie referaty które się tym zajmują?

Stary
Stary
5 lata temu

Straż miejska nie naprawia tylko przyjmuje zgłoszenia robi zdjęcia i przesyła to do UM a jak nie będzie straży miejskiej to komu to zgłaszać?

Aro
Aro
5 lata temu
Reply to  Stary

Zamiast kilku strażników, przekazać referatom w UM które zajmują się drogami itp nie trzeba zatrudniac SM

Stary
Stary
5 lata temu
Reply to  Aro

Do UM pisałem że zalewa mnie deszczówka z ulicy przez zaniżony wjazd w chodniku UM miasta nic z tym nie robił zgłosiłem to do SM przyjechali zrobili zdjęcia od roku mamy na ulicy nowy chodnik i podniesione wjazdy już nie zalewa mnie deszczówka i to nie była zasługa tzw referata z UM.

Ktos
Ktos
5 lata temu
Reply to  Stary

Hm świadczy to o jednym Straż Miejska powinna sprawować władze w tym mieście, bo jak wynika z Pańskiego wpisu więcej mogą niż pracownicy burmistrza a może szef SM powinien ubiegać się o fotel burmistrza hehe

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Ktos

Szef Straż Miejskiej Pan Wysocki tak dobrze sprawuje swą funkcję że ma dostać stopień GENERAŁA. bo za tyle lat służby mu sie to należy.

Ktos
Ktos
5 lata temu
Reply to  z bliska

Ja był go zrobił Marszałkiem Straży Miejskiej w Polsce

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Ktos

Tez prawda, ale to za wysokie progi na jego nogi, to juz lepiej niech bedzie tym generalem.

Radnybezradny
Radnybezradny
5 lata temu
Reply to  Stary

To Ja pisze Radnybezradny wielu kadencji, pobierający dietę, zasiadający w kilku komisjach, podnoszący rękę najwyżej i naszybciej, jak On sobie zażyczy, mający zupełnie przypadkiem zatrudniona rodzine w jednostkach UM, przyszły dyrektor portu lotniczego Mława i lodowiska. STARY a próbowałeś to zgłosić do swojego Radnegobezradnego? Przecież mamy dyżury, telefon, biuro utrzymujemy z diety i jesteśmy cały czas dostępni dla Mieszkańców. Non stop interpelujemy na sesjach i doglądamy jakości wykonanych inwestycji. Tak naprawdę, to opisana przez Ciebie sytuacja jest niedorzeczna, bo wszystkie chodniki są równe jak stół a zaniżonych chodników nie ma.

Stary
Stary
5 lata temu
Reply to  Radnybezradny

To dla przykładu zobacz na Google mapach ul. Wójtostwo od salonu ślubnego czy wiazdy są równe z chodnikiem https://www.google.pl/maps/@53.114473,20.3811336,3a,75y,77.97h,67.1t/data=!3m6!1e1!3m4!1sOrGoJoOlxnGbBKLA-R1u1Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl&authuser=0 do rogu z ul. Wymyślin

Liberał
Liberał
5 lata temu

Najlepiej jak nie będzie lokalnej polityki partyjnej. Niech PIS odczepi się od samorządów. Pan Kiełbiński jako jedyny kandydat chce aby Mława zmieniała się na „lepsze”. A z tą rodziną to bym się nie wychylał. To trochę tak jak kler dyskutuje o przerywaniu ciąży.

Aro
Aro
5 lata temu
Reply to  Liberał

Ta bo wyłączność na samorządy ma PSL

Szydłowianka
Szydłowianka
5 lata temu
Reply to  Aro

Aro zgadzam się z tobą. W Szydłowie pani dyrektor szkoły (żona pana wójta oczywiście z psl-u)w budynku szkolnym zaatakowała jedną z matek, która przyszła do szkoły po swoje dziecko za to, że na swoim płocie pozwoliła powiesić baner innego kandydata na wójta (oczywiście z innej partii). W Szydłowie mogą wisieć banery tylko z partii zielonych. Ci państwo co zna sytuację w Szydłowie, to wiedzą że tu jest Żacholecki Las tylko, że w tamtym bajkowym lesie mieszkańców bronił Rumcajs a nas nie ma kto obronić, a książe pan i jego księżna mają prawo wszystkich atakować, besztać, gnoić itd.

młody wyborca
młody wyborca
5 lata temu

Jak rządy będą wyglądały, tak jak lekcje historii z Panem…to ja dziękuję bardzo.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  młody wyborca

Bardzo dziękuję za tą ocenę kandydata na Burmistrza Mławy, która jeszcze bardziej upewniła mnie w przekonaniu że Pan Kiełbiński nie nadaje się nie tylko na Burmistrza, ale także na nauczyciela historii. A co na takie oceny pedagoga, powie Dyrekcja szkoły, szkoły z tradycjami, ale z takimi ocenami sie nie spotkałem, a uczyła mnie Pani profesor, HERA, PRZEPRASZAM ALE ZAPOMNIAŁEM NAZWISKA, i wielu znamienitych profesorów jak ANYSZKO-matma, UZAROWICZ–RUSKI, tak w tamtych czasach uczyłem się tego języka, chemi i fizyki prof Brzoza, polskiego prof, WYTWICKA.. A nad całoscią czuwał niezapomiany DYREKTOR LEWANDOWSKI. JAK SAMI WIDZICIE TO BYŁY BARDZO DAWNE CZASY. ale przynajmniej zostały miłe wspomienia, i pamięć, o tych wykładowcach. A po takiej ocenie młodego wyborcy, wątpie czy po latach będą tak wspominać KIEŁBIŃSKIEGO.????

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

DO Z BLISKA
JAK TO SIĘ MÓWI „JESZCZE SIĘ TAKI NIE URODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ” każdy ma prawo do swojego zdania ale:STARAJMY SIĘ NIE OBRAŻAĆ , I NIE PODWARZAC WYKSZTAŁCENIA ja kształcą swoje dziecko i niechcialabym aby ktoś tak szargal kiedyś jego imieniem z tego względu iż to kosztuje i ponoszą wieeeele wyrzeczeń..

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Jeśli to kosztuje to już składaj kasę aby dobrze przygotować swe dziecko do życia, bo jak pójdzie w ślady ojca to będzie miał nie ciekawe życie, powinieneś wiedzieć że gdyby młody wyborca, nie mal konkretów to by tego postu nie pisał,a z pewnościa jak skończy szkołę, to te konkrety ci poda, i zaspokoi Twa ciekawośc.

Arek
Arek
5 lata temu
Reply to  z bliska

Mnie uczył Pan Kielbinski i wiem że jest dobrym nauczycielem.

Longer
Longer
5 lata temu
Reply to  Arek

Na tle Pana „yyy” Pan Marek dużo lepiej się prezentował w LO.

Elżbieta
Elżbieta
5 lata temu
Reply to  z bliska

do z bliska: młody wyborca napisał jedno zdanie a Ty już taki przekonany jesteś. Dziwne to trochę. Widać że to ściema.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  młody wyborca

DO MLODY WYBORCO
Konkrety młody wyborca konkrety….

Olo
Olo
5 lata temu

PIS w Mławie jest cieniutki jak gumka od starych gaci. Jedyną szansą na podjęcie walki była kandydatura Pana Pola na Burmistrza.

Mławiak
Mławiak
5 lata temu
Reply to  Olo

zgadzam sie z tą opinią że PiS jest cienki w Mławie,cóż jak takie leniuchy beda siedziec jak Łukasik,całe życie przewodniczacy czegoś szkoda gadac pamietam czasy zakladów miesnych wstyd Łukasik wstyd do domu i nie brac sie do polityki

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Mławiak

zgadzam się z twą oceną , i stwierdzeniem OLO, ze Pis mławski jest cieniutki, wymieniłeś Łukasika, ale zapomniałeś dodać że ten Pan ma status KOMBATANTA, i jak pływał tak pływa przez lata, ale jest jeszcze Wojtuś Krajewski, skoczek cóż on w Mławie nie robił, i jest wszędzie tam gdzie może tylko zyskać, i to nie za darmo, a jeszcze koniecznie chce wrócić do działania niby na rzecz mieszkańców były Radny WRZYSZCZ, ale jestem przekonany że chodzi tu o kasę. A Pan Pol jest jeszcze bardziej cieńszy niż Kiełbiński. przedstawiciele tej partii która doszła do władzy na klamstwie i nadal to robi, a wzorce z nich czerpią mławscy kandydaci, przed wyborami, ach cóż oni nie zrobią, a po wyborach gdyby zasiedli na tych stołkach powiedzą że my tego nie obiecaliśmy, a że jest to zapisane, nie to zdania wyrwane z kontekstu, i tak dział a PIS.

Janek
Janek
5 lata temu
Reply to  Mławiak

To prawda. Będąc radnym w powiecie pan Łukasik nigdy na sesji nie zabrał głosu w żadnej sprawie. Ale zawsze stara się być na pierwszym planie. Tak jak teraz przy panu Kiełbińskim

Media
Media
5 lata temu
Reply to  Janek

ZNALAZŁ SPOSÓB LENIWIEC!

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Janek

Bo tego Pana wybierają na podstawie zdjęcia, a mówcą to on nigdy nie był, i dlatego upadły zakłady mięsne, sam sie dziwie że za te zasługi go jeszcze ludzie wybierają. a to jest znak że pamięc jest ulotna, a świadkowie tamtych dni powinni o tym pamiętać i przypominać o jego zasługach.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Olo

Do OLO
I TU MASZ ŚWIĘTA RACJĘ ALE P.KIELBINSKI TO TAKŻE PORZĄDNY CZŁOWIEK NALEŻY MU DĄB SZANSĘ

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Next–TAKI KULTURALNY CZŁOWIEK—CZYŻBYŚ DĄB KU PAMIĘCI JUŻ SADZIŁ KIEŁBIŃSKIEMU.–zwolnij trochę !!!

Bartek
Bartek
5 lata temu
Reply to  Olo

Pol się nie nadaje ani dziś ani jutro. Kielbinski to najlepsza kandydatura w Mławie jestem o tym przekonany.

Leon
Leon
5 lata temu
Reply to  Bartek

Pol to jedyny który nie boi się prawdy. Najlepszy jest Pan Pol.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Bartek

Do Bartka
Ocenia się po wykonanej pracy .W tej chwili mozy poddać ocenie Pana Kowalewskiego a nie Pola …

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Bartek

Do Bartek
Nadaje się bardzo kolejna kadencja PAN POL. ….

Jerzy Jankowski
Jerzy Jankowski
5 lata temu

Zacytuję (lekka zmiana) klasyka: Marku Kiełbiński, mławska prawico, nie idźcie tą droga

Olek
Olek
5 lata temu

Też Pan wielkiego klasyka zacytował, że znaczna części nawet nie wie jak on się nazywał.

sadza
sadza
5 lata temu
Reply to  Olek

Aleksander Kwaśniewski się nazywał

rta
rta
5 lata temu

W Mossirze nie macie co robic tylko piszecie komentarze?

Żaba
Żaba
5 lata temu

Dlaczego samorządowcy myślą, że jak strzelą sobie fotkę ze znanym politykiem to podniesie to ich szanse w wyborach i pokażę jakie mają „znajomości”? Akurat zdjęciem z premierem bym się nie chwaliła po aferze ostatniej. A poza tym panie Kiełbiński – niech się pan tylko nie obrazi – fotka jest mało reprezentatywna.

mak
mak
5 lata temu
Reply to  Żaba

jak ty ludzi oceniasz po fotografii to wspolczuje

Żaba
Żaba
5 lata temu
Reply to  mak

Nie oceniam ludzi po zdjęciu, tylko oceniam zdjęcia jakie publikują – a to różnica. A pana Kiełbińskiego troszkę znam i naprawdę lubię, tyle że uważam, że na burmistrza się jednak nie nadaje. Nie obrażajcie go swoimi wpisami. Można dyskutować merytorycznie i z kulturą.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Żaba

ŻABA MASZ RACJĘ ŻE TA FOTKA kIEŁBIŃSKIEGO i ten jego uśmieszek, to wypisz wymaluj tak jak bym patrzył, na Prezydenta DUDĘ., takie samo minki stroi, a przy okazji nagminnie łamie KONSTYTUCJĘ R.P— mak—współczuć to możesz sam sobie, że obstajesz za takimi miernotami, jak ten Twój Kiełbiński, Żaba ma rację bo bardzo często dla takich ludzi trzeba mieć wspólczucie, że decydują się na start w wyborach i to aż na stanowiski Burmistrza, skoro nawet jako nauczyciel nie może sobie dać rady, i w myśl hasła MIERNY BIERNY ale swo liczy na to że damy sie nabrac. To płonne wasze nadzieje wyznawcy MŁAWSKIEGO PIS-u.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Żaba

DO ZABA
Dlaczego fotka jak fotka .A cóż takiego zrobił ten porządny człowiek P.MORAWIECKI… nie takie „siupy”słyszałem ;afery hazardowe , warszawskie kamienice …itttddd., w Mławie CBŚ itd…..co tu porównywać .

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Next—Ty słyszysz tylko to co dla Ciebie jest wygodne w wybielaniu kłamców i oszustów PIS, którzy okradają Polskę ile się tylko da , a obecny mrugający oczkiem Pan Premier Morawiecki kiedy był szefem banku, twierdzi że Polacy to głupcy, czy TY tez do tej grupy Morawieckiego sie zaliczasz. Obudz się bo daleko z takimi myślami nie zajdziesz, a szkoda było by takiego talentu, który potrafi wybielić wszystkie bzdury pisowskich nieudaczników.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

DO Z BLISKA
I tu masz rację bo mam swoje przekonania,wolność słowa oczywiście nie obrazajac przy tym ludzi bo są z innej opcji …po co te nerwy kiedy Ty także masz WOLNOŚĆ.

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Przestan jesli pisze o faktach, twej farmacji z ktora sympatyzujesz, to ty zaraz wcinasz się z nerwami, a jesli to co piszę nazywasz obrazaniem to twoja sprawa, a.ze mam Wolność to majac czas korzystsm z niej do woli.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

Do z bliska
Proszę czepnos się Schetyny Tuska czy Sikoraka….

Kasia
Kasia
5 lata temu

Ratusz potrzebuje zmian to pewne, źle się dzieje odeszli z różnych powodów najbliżsi współpracownicy Burmistrza, najpierw skarbnik teraz jak widać i sekretarz o co w tym chodzi? Po tych ruchach widać że magistrat potrzebuje gruntownej modernizacji. Najlepsze jest to że zarówno skarbnik jak i sekretarz rządzili razem z burmistrzem a teraz skaczą sobie do gardeł-wstyd Panowie . Jeśli chcemy zmian i to zmian nowych dajmy im czerwoną kartkę i w dniu wyborów wyślijmy ich do domu niech sobie 5 lat odpoczną.

Olek
Olek
5 lata temu

Przynajmiej jeden ma program i mówi realnie i nie wciska nam placu zabaw za 1 mln bo m taki kaprys. Mamy inne potrzeby niż place zabaw, potrzebny jest tunel, potrzeba też ewidentnej zmiany gospodarza bo drukować obligacje każdy potrafi

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  Olek

Tak, „nikt ci tyle nie da co, co ja ci obiecam”

Kasia
Kasia
5 lata temu
Reply to  Anonim

Anonim daj spokój z tym oklepanym tekstem, Kowalewski ciągle coś obiecuję, środku z UE miały płynąć strumieniem i co gdzie są? Wczoraj był tu opublikowany ranking możesz sobie sprawdzić

mławianka
mławianka
5 lata temu

Panie Kiełbiński, Pan się posilił naszymi pomysłami i przepisuje wszystko z komentarzy na codzienniku – oj, nie napracował się Pan za bardzo.
Obiecuje Pan gruszki na wierzbie i mówi „nikt ci tyle nie da co, co ja ci obiecam”

Alina
Alina
5 lata temu
Reply to  mławianka

Wynika z tego jedno ze Pan Marek słucha tego czego chcą mieszkańcy i jakie są ich potrzeby. Nie obiecuje lotniska ale to co mszkańckm jest najbardziej potrzebne. Brawo Panie Marku.

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  Alina

Dobrze że takich naiwnych wiernych sług jak Ty Alinko takiej osobistości jak Kiełbiński nie jest za wiele.

jaaa
jaaa
5 lata temu
Reply to  z bliska

Ja mam za to nadzieje, ze takich wiernych slug jak Ty Z Bliska Pan B ma bardzo mało. A tak w ogóle to Pan B ukonczyl prawo czy prawo administracyjne (kiedyś tak nazywał sie obecny kierunek administracja), bo to różnica. Klanu Wojnarowskich mówię zdecydowanie NIE!

Next
Next
5 lata temu
Reply to  jaaa

DoJaaa
TAK JEST NAZWISKI WOJN….. JUŻ AŻ SIĘ WYMIOTOWAĆ…..

z bliska
z bliska
5 lata temu
Reply to  jaaa

Nie jestem sługą nikogo tak jak Ty czy Next, który w swych mądrościach już nie może sobie dać rady, i przez to zbiera się mu na wymioty, natomiast realnie patrze na to co w moim mieście MŁAWIE sie dzieje, i dziwie się że jest tyle oszołomów, potakiwaczy i sług Kiełbińskiego, który słynie z tego że jest chorągiewką, i ustawia sie zgodnie z jego kierunkiem wykonawcy pisowskich zadań. Mławianom nie potrzeba takIch wyznawców ideologi pisowskiego Naczelnika z WARSZAWY. którego ojciec za Życia przestrzegał Polaków przed jego synami, co ukradli księżyc, a teraz jeden z nich chce ukraść POLSCE WOLNOŚĆ. NO CZAS JUŻ WYBRAĆ ULOTKI, no tak już po raz któryś wrzucili mi fotkę kandydata POLA.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

Do Z BLISKA
POWTARZAM ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU … Ale pod Twoimi rządami choć Cię nie znam NIGDY NIECHCIAŁ….BYĆ NIGDY najgorsi są ludzie którzy nawet w” małych spolecznosciach”nie mogę znieść tego że ktoś na inne poglądy .ZAKOŃCZĘ TO TAK MAM PRAWO WYBORU I TO WYKORZYSTAM nie obracając przy tym innych Dotychczasową wladza powinna ustąpić miejsca z HONOREM ! po tych nastu… latach.Także cieszę się z dwukadenjcyjnosci , że rodziny pomoc na życie ,szkołę, ksiazki , że za przedszkole po godz 13 nie należy płacić, że walczą z dopalaczami , z ludźmi nie orawymi którzy na bruk wyganiali niewinnych mieszkańców starszych schorowanych ludzi DLA OSIĄGNIĘCIA ZYSKU MATERIALNEGO …-to okropne.Więc ….

Next
Next
5 lata temu
Reply to  z bliska

DO Z BLISKA
Ja nie muszę dawać rady Ja to po prostu WIEM .

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Next

Slaba ta twoja wiedza skoro nie pamietasz, kto zaczal w Warszawie wyrzucac tych ludzi na bruk, to ci przypomnę, to byl Ś.p lech Kaczynski, jak widac a pisalem o tym ze ty wiesz to co tpbie pasuje, a fakty i prawda Ciebie nie interesuje. KONCZAC PIS TO SAMO DOBRO.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Z bliska

W tej chwili przesadxiles LECH KACZYŃSKI…wierz w to bo to TWÓJ FAKT….A DLA MNIE TO SŁOWO RZEKA…

Max
Max
5 lata temu
Reply to  mławianka

Nie „posilił się ” ale „posiłkował się ” lub „korzystał” z pomysłów.

153
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x