Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Nerwy tylko na początku. Zawkrze pierwszym liderem


Tylko na początku pierwszego seta domowej rywalizacji z Olimpem Skaryszew trener Zawkrza Szymon Zejer mógł być zdenerwowany. Potem jednak uśmiech nie schodził z jego twarzy. Prowadzony przez niego zespół został pierwszym liderem rozgrywek na poziomie trzeciej ligi.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Latem w kadrze naszego zespołu doszło do kilku zmian. Z dalszej gry zrezygnowali m.in. Dawid Podlaski czy też Jan Kanowski (prowadzi w klubie ekipę kadetów), za to pojawili się Krzysztof Szafraniec oraz Radosław Rochna.

Nowy przyjmujący wywalczył miejsce w pierwszej „szóstce”. Oprócz pochodzącego z powiatu żuromińskiego gracza pojawili się w niej starzy znajomi na czele z braćmi Domżalskimi, Piotrem i Pawłem oraz doświadczonym Robertą Rybką.

Gospodarze zaczęli zmagania fatalnie, w premierowym secie przegrywali już 0:7. Na szczęście nikt nie panikował, po czasie wziętym przez Zejera powoli wracali do równowagi. Szybko zniwelowali straty, a potem poszli za ciosem. Zaskoczeni konkurenci nie byli w stanie odpowiednio zareagować.

Przegrana partia w takich okolicznościach zupełnie podłamała przeciwników. W dwóch kolejnych setach nie podjęli w zasadzie walki. W jedynym z nich potrafili zdobyć zaledwie tuzin oczek.

Następnym rywalem Zawkrze będzie stołeczna Iskra. Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 października w Warszawie.

KS Zawkrze Mława – Olimp Skaryszew 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
KS Zawkrze Mława: Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Robert Rybka, Łukasz Bober, Radosław Rochna, Mateusz Paluszkiewicz oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Filip Kowalczyk

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500