Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nerwy tylko na początku. Zawkrze pierwszym liderem


Tylko na początku pierwszego seta domowej rywalizacji z Olimpem Skaryszew trener Zawkrza Szymon Zejer mógł być zdenerwowany. Potem jednak uśmiech nie schodził z jego twarzy. Prowadzony przez niego zespół został pierwszym liderem rozgrywek na poziomie trzeciej ligi.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Latem w kadrze naszego zespołu doszło do kilku zmian. Z dalszej gry zrezygnowali m.in. Dawid Podlaski czy też Jan Kanowski (prowadzi w klubie ekipę kadetów), za to pojawili się Krzysztof Szafraniec oraz Radosław Rochna.

Nowy przyjmujący wywalczył miejsce w pierwszej „szóstce”. Oprócz pochodzącego z powiatu żuromińskiego gracza pojawili się w niej starzy znajomi na czele z braćmi Domżalskimi, Piotrem i Pawłem oraz doświadczonym Robertą Rybką.

Gospodarze zaczęli zmagania fatalnie, w premierowym secie przegrywali już 0:7. Na szczęście nikt nie panikował, po czasie wziętym przez Zejera powoli wracali do równowagi. Szybko zniwelowali straty, a potem poszli za ciosem. Zaskoczeni konkurenci nie byli w stanie odpowiednio zareagować.

Przegrana partia w takich okolicznościach zupełnie podłamała przeciwników. W dwóch kolejnych setach nie podjęli w zasadzie walki. W jedynym z nich potrafili zdobyć zaledwie tuzin oczek.

Następnym rywalem Zawkrze będzie stołeczna Iskra. Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 października w Warszawie.

KS Zawkrze Mława – Olimp Skaryszew 3:0 (25:16, 25:18, 25:12)
KS Zawkrze Mława: Paweł Domżalski, Piotr Domżalski, Robert Rybka, Łukasz Bober, Radosław Rochna, Mateusz Paluszkiewicz oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Filip Kowalczyk

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x