Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kto zostanie burmistrzem Mławy? – wyniki naszej sondyPrzez ostatnie trzy tygodnie Czytelnicy Codziennika Mławskiego mogli oddawać swoje głosy w sondzie „Kto zostanie burmistrzem Mławy?”. Znamy już wyniki głosowania, które zakończyliśmy w środę 10 października o godz. 23:59.

Na opracowaniem wyników długo pracował nasz informatyk, ponieważ chcieliśmy, aby sonda możliwie najdokładniej odzwierciedlała preferencje naszych Czytelników. Odfiltrowaliśmy wszystkie głosy oddane wielokrotnie z tych samych urządzeń, zliczając jedynie te unikalne.

Łącznie w sondzie oddano 2510 głosów. Najwięcej – 1033 głosy (41%) otrzymał Marcin Burchacki (KW Polskie Stronnictwo Ludowe) przed Sławomirem Kowalewskim (KWW Sławomira Kowalewskiego) – 1014 głosów (40%), Markiem Kiełbińskim (KW Prawo i Sprawiedliwość) – 335 głosów (13%) oraz Wiesławem Moszczyńskim (KWW Moje Miasto Mława 2018) – 128 głosów (5%).

Jak widać wyniki sondy nie wskazały zdecydowanego zwycięzcy. Jeśli potwierdzą się w rzeczywistości, oznaczać będą, że w Mławie dojdzie do drugiej tury, w której o fotel burmistrza zawalczą Marcin Burchacki i Sławomir Kowalewski.

Dziękujemy za udział w sondzie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
114 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piko
Piko
3 lata temu

Wyniki sondy na kurierze bardzo podobne. Burchacki z ciut większą niż tu przewagą nad Kowalewskim.

mławianka
mławianka
3 lata temu

Po co Kiełbiński, zanim ogłosili, że będzie startował na burmistrza, iatał do złotoustego, przyuczać się, czy obgadywali jakiś sojusz?

Niko
Niko
3 lata temu

Kolejny spot wyborczy kowala na fb ( już chyba z 25 – ty) na temat dworca zintegrowanego i galerii, które buduje już 12 lat i umieszcza w każdym programie wyborczym. A chcę przypomnieć, że miasto zaczęło wykupować tereny pod te inwestycje jeszcze za poprzedników kowalewskiego, bo już wtedy były takie plany.

Olka
Olka
3 lata temu
Reply to  Niko

Oglądałeś? On w tym spocie twierdzi, że zrobi na OKM park, który będzie odgradzał galerię i dworzec od osiedla. Jaką szerokość będzie miał ow park 20 czy 30 metrów. – normalne j.ja.

Olek
Olek
3 lata temu
Reply to  Olka

Przez 12 lat nie zrobił, a teraz kolejne since-fiction, co to by zrobił, ale jak zwykle fantazje przerosną jego możliwości.

Niko
Niko
3 lata temu
Reply to  Olka

Najpierw nich zlikwiduje drogę dojazdową do galerii przez osiedle, to może na jakiś „parczek” starczy miejsca. A w ogóle to o czym mowa, zrobi? Nie wierzę w jego bajki. Miał podarowane 12 lat i co? WIELKIE NIC tylko lans każdego dnia, a przed wyborami MEGA, MEGA, MEGA….LANS.

MłAWIAK
MłAWIAK
3 lata temu

Za to NIE wygra PSL i Kowal dość kurnikow i smrodu w Mławie !!!

Paweł
Paweł
3 lata temu

Tylko nie PSL co tak krzyczy

Anonim
Anonim
3 lata temu

Dlaczego nic się nie mówi o czwartym kandydacie. Taki butny, sprawiedliwy, takie „ciekawe” ma pomysły i co? – cisza.
Moim zdaniem to powinien zrezygnować ze startu na burmistrza i swoich zwolenników zachęcić do głosowania na innego kandydata, bo ci co na niego zagłosują, to tylko zmarnowane głosy.

szymon
szymon
3 lata temu

Wygra PiS priorytetem będzie pomnik, czyj ? zagadka

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  szymon

No jak to czyj? Błogosławionego Lecha i św. Marylki. Tylko gdzie?? – może między Handlowcem a parkiem? tam będzie bardzo eksponowane miejsce.

Paweł
Paweł
3 lata temu
Reply to  Anonim

Wy pewnie byście postawili kurnik.

Sylwia
Sylwia
3 lata temu
Reply to  szymon

Wy byscie postawili pomnik KURNIKA z wiadomej partii !

Maria
Maria
3 lata temu

Sławomirowi Kowalewskiemu już dziękujemy !!!

Vote
Vote
3 lata temu

Burmistrz Kowalewski – jasny wybór a nie jakiś tam zielony (swoją drogą ta zieleń jest zgniła).

Anna
Anna
3 lata temu

Taki plac zabaw za prawie milion złotych z Naszych pieniędzy i taka lipa. Szok!!! Gdzie te pieniądze !

Heniek
Heniek
3 lata temu

Tyle niezasłużonej krytyki za plac zabaw w parku a w weekend tłumy dzieci i rodziców. Brawo Burmistrzu Kowalewski! Teraz widać kto jest prawdziwym mławianinem i kto kocha nasz miasto.

KochamMławę
KochamMławę
3 lata temu

Burchacki nie znam gościa…Jeszcze nie dorwał się do koryta a już oszukuje całą gębą-fałszywe pomawianie -przegrał proces wyborczy i co-mówi że wygrał….Mieszka w Mławie ,pracuje w Ciechanowie .super…Kasa na kampanię z PSL…Można Kowala nie lubieć ale głosować na gościa bo chcemy nową twarz to za mało.Uważam że w ostatnich latach jest tyle fajnych zmian i naprawdę Mława jest super.To naprawdę idzie w dobrym kierunku chyba że nie bywacie w innych miastachZawsze możecie się przeprowadzić do Ciechamowa razem z Burlchackim

Zorientowany
Zorientowany
3 lata temu
Reply to  KochamMławę

można kogoś nie lubić, ale warto swój ojczysty język znać…co idzie w dobrym kierunku, a może w dobrym kurniku raczej. Wszystko idzie w kierunku tyłem do mieszkańców.

Patriotka lokalna
Patriotka lokalna
3 lata temu
Reply to  KochamMławę

Ty zawsze możesz się przeprowadzić do Trzcińca razem z Twoim guru.
Guru nie wygrał swojego procesu i Burchacki nie wygrał.
Kampania Kowalewskiego miała być czysta i przejrzysta, wszystko miało być na stronie umieszczone: przychody i wydatki, a tak nie jest, więc z jakich pieniędzy ten pan korzysta w swojej kampanii? – bo nie wiem, może z tych nowo wyemitowanych obligacji? no ciekawe. To obwieszenie całej Mławy tymi bilbordami kosztuje, oj kosztuje. Jego finanse są w ogóle nieznane, a Burchacki i Kiełbiński przynajmniej wiadomo – korzystają z kasy swoich partii.
Burchacki kogoś o coś pomówił, oszukał? – jakiś nowy wątek. Napisz o co Burchacki i kogo pomówił, bo pierwsze słyszę jak również to kogo oszukał i w jaki sposób.

Urzędnik
Urzędnik
3 lata temu
Reply to  KochamMławę

Fragment z postanowienia sądu: (M. Burchacki) ma prawo informowania o wysokości faktycznie spożytkowanych kwot, pochodzących z dotacji unijnych, albowiem informacja o wysokości takich wydatków jest weryfikowana w oparciu o stosowne sprawozdania finansowe”. /uzasadnienie postanowienia sądu s. 8 akapit 2/. Kwota ta wedle ustaleń sądu to
8.116.175,96 zł faktycznie przekazanych do budżetu miasta z funduszy unijnych. „Kwota 21,5 miliona zł (o której mówił S.K. ) nie ma charakteru sztywnego , zamieszczanie takiej informacji w istocie NIE ODPOWIADAŁOBY PRAWDZIE”. /uzasadnienie postanowienia sądu s.8/
Gdzie jest napisane,że Kowalewski wygrał? Jakby wygrał to sąd nakazałby posługiwać się kwotą 21 milionów, a tego nie zrobił. Poza tym, ja tych fajnych zmian nie widzę, Mława od 12 lat wygląda prawie tak samo, a jeżeli już są jakieś inwestycje, to prawie wszystkie na kredyt. „100 milionów długu na 100-lecie niepodległości”.

Zorientowany
Zorientowany
3 lata temu

Fakt, że trzeba zmienić burmistrza jest to jasny wybór większości mieszkańców. Czas zmienić na burmistrza, który będzie potrafił pozyskać ogromne pieniądze dla miasta, a nie wydawać pieniędzy z miejskiego budżetu. Marek Kiełbiński jest w stanie zrobić więcej i lepiej, takie jest moje zadanie. Słyszę głosy, że w Mławie obecny burmistrz poczynił dużo…ale co? Za jakie pieniądze? A czy nie można więcej za pieniądze pozyskane z UE? Pewnie, że można tylko trzeba mieć ekipę w ratuszu, która w ogóle potrafi pisać takie wnioski. Trzeba umieć stawiać priorytety, bo ważniejszy jest tunel dla mieszkańców niż parking dla prywatnej firmy. Kolejny plac zabaw za ogromne pieniądze robi się wtedy kiedy w mieście wszystko inne jest cacy, np. drogi są super i mieszkańcy zadowoleni.

Kaja
Kaja
3 lata temu

Czas na zmianę BURMISTRZA.

ANONIM
ANONIM
3 lata temu

Dlaczego na banerach P. Burchakiego nie ma znaczka PSL czyżby nie przyznawał się do tego że jest od starosty Wojnarowskiego i za kurni……

ANONIM
ANONIM
3 lata temu
Reply to  ANONIM

O a ile minusów dostałem bo napisałem że nie ma znaczków PSL u Pana Burchakiego, a jest z PSL tylko się nie przyznaje.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  ANONIM

PAN BURCHACKI NIE JEST Z PSL, TO KANDYDAT WYSTAWIONY PRZEZ PSL – A TO RÓŻNICA, CZY TO W KOŃCU DOTRZE DO TWOJEJ MAŁEJ GŁÓWKI.
PEWNIE STĄD TE MINUSY, ZE TEGO NIE POTRAFISZ ZROZUMIEĆ.

MłAWIAK
MłAWIAK
3 lata temu
Reply to  Anonim

Czytam ze zrozumieniem CZYLI TO JEST PSL .!!!!!

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  MłAWIAK

Jeżeli ktoś nie należy do danej partii, a tylko startuje z jej list, nie ma znaczka partii na swoim plakacie, bo nie musi ( a może nawet nie wolno mu go zamieszczać) i tak jest właśnie z kandydatami którzy nie należą do PSL czy do PIS a startują z list tych partii – nie mają znaczków partyjnych na swoich bilbordach, ulotkach.
Tylko po co Ci to tłumaczyć, jak Ty i tak swoje. Jesteś tak samo uparty jak osioł.

BEZ ŚCIEMY
BEZ ŚCIEMY
3 lata temu
Reply to  Anonim

JEŚLI NIE JEST Z PSL TO MÓGŁ ZAŁOŻYĆ SWÓJ KOMITET, TAK JAK TO ZROBIŁ KOWALEWSKI. BURCHACKI JEDNAK WIDAĆ NIE POTRAFI BYĆ TRANSPARENTNY, CO OSTATNIO POTWIERDZIŁY NAWET SĄDY. NA ULOTKACH CZŁONKÓW JEGO KOMITETU DROBNIUTKIM. LEDWO ZAUWAŻALNYM DRUKIEM JEST NAPISANE, ŻE TO PSL.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  BEZ ŚCIEMY

Kampanie finansuje PSL jak coś, wróć do szkoły.
Burchacki nie ma tak eksponowanego stołka jak Kowalewski żeby mg sam sobie zrobić kampanię, nie stać go.
Moszczyński sam sobie robi kampanię i co? – lichutka, oj lichutka.

Niechamstwu
Niechamstwu
3 lata temu
Reply to  Anonim

Ja np nie potrafie zrozumiec chamstwa, nie ma znaczka i to jest fakt i żaden duzoglowy tego nie zmieni

Cdn...
Cdn...
3 lata temu
Reply to  ANONIM

Pan Burchacki nie jest z PSL tylko z tej listy startuje madralo. Widzisz roznice? Jak nie to do przedszkola na edukację…

Magnus
Magnus
3 lata temu

Kiełbińskiego uśmiech przypomina mi Jocera z filmu „Batman” Sztuczny i nieszczery. Człowiek niewiarygodny.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Magnus

Trochę podobny do uśmiechu Kowalewskiego, ale tylko trochę. Najbardziej fałszywy uśmiech i wzrok ma Kowalewski.

Logo
Logo
3 lata temu
Reply to  Magnus

Teraz uśmiechów się czepiamy.

Radek1
Radek1
3 lata temu

Pewnie wygra Marek Kiełbiński.

Gośka
Gośka
3 lata temu

Gdzie dwóch się bije tam trzeci skorzysta. Już na mieście mówią że wygra Kielbinski. Jest opanowany i rozważnie prowadzi kampanię prosto do celu.

Rybak
Rybak
3 lata temu

Szkoda, że nie ma kandydata na którego mógłbym z czystym sumieniem oddać głos.
Burmistrz Kowalewski do granic możliwości rozbudował urząd rozdzielając stołki swoim znajomym i znajomym znajomych..W ten sposób zbudował mało wydajną „firmę”.
Pan Burchacki nie przekonuje sposobem prowadzenia kampanii…Po prostu nie lubię krętaczy..
Pan Kiełbiński reprezentuje PiS który pod władaniem Jarosława rozmontowuje powoli nasz kraj.Przedstawiciela tej sekty skreślam zatem na starcie.
Czwartego kandydata zupełnie nie znam gdyż jego kampania pozostaje niezauważalna co zresztą odzwierciedlają sondaże.
I co tu począć…twardy orzech do zgryzienia przed nami drodzy mławianie…
Słabo to wygląda…niestety rewolucji się nie spodziewajmy po tych wyborach.

Ekonom
Ekonom
3 lata temu
Reply to  Rybak

Powiadasz coś o rozmontowywaniu kraju? A tymczasem agencja ratingowa podwyższyła naszą pozycję ratingową co oznacza, wysoką wiarygodność Polski.

Rybak
Rybak
3 lata temu
Reply to  Ekonom

Tak dla przypomnienia :
1. Trybunał Konstytucyjny przejęty
2. KRS w ręku Ziobry
3. Armia rozmontowana
4. Prezydent Marionetka
5. Marszałek Sejmu aparatczyk partyjny
6. 27:1 w Eu
7. Sądy w rękach partii
8. Wycinka Puszczy
9. Maciar i jego brzoza
Itd.
…ja wiem: 500+ załatwia wszystko. Więc głosujmy.

Zorientowany
Zorientowany
3 lata temu
Reply to  Rybak

1. Trybunał Konstytucyjny był opanowany przez PO to było OK?
2. Ponad 80% Polaków domaga się zmian w sądach.
3. Armia rozmontowana z byłych pseudo generałów szkolonych w Moskwie…pytanie komu byli by posłuszni w razie konfliktu.
4. Prezydent realizuje politykę rządu. Wywodzi się z tej samej partii. Przynajmniej nie wchodzi na krzesła, nie pieprzy o bigosie do prezydenta USA i potrafi się porozumiewać bez tłumacza.
5. PO aparatczykami partyjnymi stoi
6. Lepiej trzymać własne stanowisko i się nie uginać pod presją jak ciągle dawać du..y jak za czasów PO. Trzeba dbać o interes Polski, a nie Niemiec. Nie głosować na matoła.
7. Sądy w rękach prawdziwych sędziów. Partyjni to byli za PO sędziowie na telefon.
8. Wycinka Puszczy by ją ratować oprotestowana. Wycinka pradawnego lasu w Niemczech z tego samego powodu…cicho sza…
9. Katastrofa bliźniaczego samolotu…skosił pół lasu, drzewa dużo grubsze o wspomnianej brzozy…samolot w jednym kawałku…wszyscy przeżyli.
Więcej TVN a bardziej zlasują to resztę mózgu…

Next
Next
3 lata temu
Reply to  Zorientowany

DO ZORIENTOWANY
super uzupełniona moje dalsze myśli….!super

Olo
Olo
3 lata temu
Reply to  Zorientowany

Pozostań przy swoim zdaniu i żyj w swoim idealnym świecie.
Miłego oglądania i słuchania TVPiS.
Jak dużo takich wyborców tu mieszka ?
Piękna i dziwna to kraina…

Next
Next
3 lata temu
Reply to  Rybak

DO RYBAKA
500+ZAŁATWIA…TERAZ MOJA LISTA:
300 wyprawka
nie płatne przedszkole po 13
walka z dopalaczami
walka z tym co BIEDNYCH LUDZI POWYWALALI Z ICH MIESZKAŃ ŻEBY OSIĄGNĄĆ ZYSKI…CO TAM CZŁOWIEK!
walka o IMIĘ POLSKI na Arenie a nie MA KOLANA….nazywanie Polski „dziwka”….itd…ALE JAK MÓWIĄ KAŻDY MÓZG BEDZIE ODBIERAŁ RÓŻNE RZECZY INACZEJ…..UDANEGO GŁOSOWANIA DOBRZE ŻE MAMY TAOZLIWOSC…

Gość
Gość
3 lata temu
Reply to  Rybak

Tylko PIS …to ratunek dla kraju i ludzi

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Debaty chcę!!!!!!!!

Observer
Observer
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

To se podebatuj z sąsiadem.

Wyborca
Wyborca
3 lata temu

Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście Burchacki zwyciezy. Kowal okleił się na miescie tak ze az do przsady. A mnie babcia uczyla źe co za duźo to niezdrowo. Moze to i dobrze ze po 12 latach nastąpi zmiana na fotelu burmistrza.

Łukasz
Łukasz
3 lata temu
Reply to  Wyborca

Tak przyda się już zmiana tylko na kogo? Chyba na Kiełbińskiego.

Krzysiek
Krzysiek
3 lata temu
Reply to  Wyborca

Nie Burchacki nie zwycięży za cienki jest. Rozmawialem z Nim. Milutki człowiek ale nie nadaje się na burmistrza. By zrobili z Nim co chcieli.

cienki
cienki
3 lata temu
Reply to  Krzysiek

A jak Krzysiek z Twoją żona rozmawiałem, tez mówiłą, że jesteś cienki.

OKM
OKM
3 lata temu
Reply to  Wyborca

Faktycznie do przesady. Już nawet dzieci się boją .

Zatorze
Zatorze
3 lata temu
Reply to  Wyborca

Jak się nie chciało nić robić przez 4 lata, to teraz trzeba nadrabiać plakatami i kiełbasą wyborczą, tylko czy mławianie są, aż tak naiwni, zeby to kupic?

zorientowany
zorientowany
3 lata temu

na wysłannika PSL, podrzuconego przez Antczaka i Wojnarowskiego głosują pracownicy urzędu miasta w Ciechanowie. Odliczają dni, żeby pozbyć się swojego sekretarza. Tak im on nie pasuje do ich Krzysia.

Polka
Polka
3 lata temu
Reply to  zorientowany

I to jest cała prawda ludzi dobrych i cennych nie pozbywa się nikt tak łatwo coś mi tu nie pasuje.

MłAWIAK
MłAWIAK
3 lata temu
Reply to  Polka

Mi też coś tu śmierdzi. Chyba kurniki wokół Mławy.

Andrzej
Andrzej
3 lata temu
Reply to  zorientowany

Dokładnie tak jest, dlatego nikt w te wyniki już dawno nie wierzy.

jaaa
jaaa
3 lata temu

Mojego głosu nikt z rodziny Wojnarowskich nie dostanie! Juz wole „starego wroga niż nowego przyjaciela”

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  jaaa

No i dobrze masz takie prawo, ja jednak wolę Wojnarowskich, niz starego wroga, chociarz liczydla, nie popieram

Next
Next
3 lata temu
Reply to  Z bliska

Do z bliska
Ojej to nazwisko WOJNAR… to…..NIEEEEEEE DOŚĆ

Green
Green
3 lata temu

jako mieszkaniec i wyborca żądam debaty kandydatów

Observer
Observer
3 lata temu
Reply to  Green

„Żądam” – to ją zorganizuj.
Nikt tak nie potrafi nawijać jak złotousty. Tyle szkoleń PR co ten pan przeszedł, to powiem Ci szczerze, że każdego w debacie słownej zje nawet nie mówiąc nic konkretnego. On wiele konkretów nie powie, ale tak zagmatwa wszystko, że adwersarza po prostu przygwoździ do podłoża, a słuchacze będą nim zachwyceni. Ten kto będzie jednak trzeźwo potrafił patrzeć i tak się nie wychyli, bo będzie się bał, bo wiadomo nie od dziś, że kilka wartościowych osób już uciszył.

Wiem
Wiem
3 lata temu

Haha jasne. Kowalewski wygra w I turze bez dogrywek.

Green
Green
3 lata temu
Reply to  Wiem

obyscie razem nie pojechali w silną dal

Magda
Magda
3 lata temu
Reply to  Green

Też tak myślę he he ☺

Paweł
Paweł
3 lata temu
Reply to  Wiem

Kowalewski nie wygra. Myślę że wygra Kielbinski zobaczycie.

z bliska
z bliska
3 lata temu

Panie Burmistrzu to co pokazał Pan na tym swoim zwistunie ,chwaląc się do przesady ile to Pan NIE ZROBIŁ, to powinien Pan wiedzieć że to są osiągnięcia na które pracowało wielu ludzi—nie przystoi aby tym się chwalić , a jeśli już to trzeba wspomnieć o swych poprzednikach, tylko że Pan tego nie potrafi, ci Pańscy kandydaci to większości pracownicy, którzy są Panu podlegli, i nie kto inny tylko Pan ich tam po usadawiał, aby potulnie podnosili rączki za PAŃSKIMI POMYSŁAMI, Mi mieszkańcowi miasta jest WSTYD nie za piękne miasto ale za Pana,że chwali się Pan sukcesami innych, i obsadza gdzie tylko może swych wiernych akolitów. Nieubłaganie zbliża się czas rozliczenia, z Pańskich osiągnięć, a werdykt wydadzą mieszkańcy. Natomiast myślę że nie tylko mnie interesuje skąd czerpie Pan środki na te wszystkie reklamy, bo nie wierze aby za 2.500 zł, zrobić taka reklamę, czyżby tak jak jednego z Pańskich poprzedników wspierał sowicie mławski biznes, wszak PPP niezle Panu wychodzi.??? MAM TAKĄ NADZIEJE ŻE PO WYBORACH ZAMIEŚCI PAN DOKŁADNE ROZLICZENIE TEJ KAMPANI.

aaa
aaa
3 lata temu
Reply to  z bliska

Piszesz bzdury i obrażasz ludzi. Nikt nikogo w radzie nie usadawia, o tym decydują wyborcy a nie burmistrz to jest wiedza podstawowa i powinieneś ją znać ale skoro masz z tym problem to komentowanie dalszej częsci tego komentarza mija sie z celem, zacznij od rzeczy podstawowych.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  aaa

I jak tu z takimi nawiedzonymi prowadzic polemikę, ktory nawet dokladnie nie potrawi postu przeczytac, pisalem o ludziach ktorym pracę załatwial nie kto inny tulko Burmistrz, widzisz gdybyś mni tego nie powiedział to naprawdę bym nie wiedział że Radnych wybierają wyborcy , ale ja Radnym bylem juz wyedy kiedy Ciebie synu na swiecie jeszcze nie bylo, no ale zaraz mnie przypniesz łatkę, wiadomo jaką, ale chcialem Ci odpowiedzieć przyslowiem UCZYL MARCIN MARCINA A SAM GLUPI JAK Ś[email protected]@@a, myślę ze zrozumiałeś a na przyszłość czytaj posty po 3 razy abys zrozumiał ich treść.

Polka
Polka
3 lata temu
Reply to  Z bliska

Ile w tych pana wpisach jest jadu złości i nienawiści dlaczego ocenia Pan człowieka nie znając dokładnie faktów. Pan napewno lepiej by rządził ale tylko anonimowo właśnie w takich wpisach a może trochę odwagi oko w oko z panem burmistrzem on napewno pana wysłucha. Proszę pamiętać co pan sieje to i będzie zbierać i tego Panu życzę.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Polka

Tym kulturalnym ludziom tylko tak się odpowiada, bo inaczej prawda o ich dzialaniach do nich nie dociera, spojrz na swoje posty, i przestan umoralniac innych, ja tych twoich rad nie potrzebuję

Anna
Anna
3 lata temu
Reply to  Z bliska

Jesli ktos załatwiał prace ludziom to juz na pewno nie byl to Burmistrz Kowalewski..Prosze nie oczerniac człowieka który z tymi machlojami nie miał nic wspólnego..Nie znam osoby bardziej uczciwej od pana Sławka..

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Anna

Tak a ta uczciwosc az ,P.Burmistrzowi uszami wychodzi, jak mozna pisac takie posty, pewnue liczysz na jakąś fuche, to nie ovzernianie tylko fakty, i przestań bronić, bo malo wiesz, chyba ze pamietasz Kowalewskiego, jeszcze z podstawowki, to moglo tak być

Anna
Anna
3 lata temu
Reply to  Z bliska

Chyba Tobie skoro piszesz takie oszczerstwa o naszym Burmistrzu znawco. Na pewno nie licze na żadną fuche a wiem że Kowalewski jest naprawde uczciwym człowiekiem i takiej jak to nazwałes „fuchy” nigdy w zyciu by mi nie załatwił..a propo mojej znajomości z p Kowalewskim to znam sie z nim jak każdy zwykły mieszkaniec Mławy i tyle.

Alina
Alina
3 lata temu
Reply to  Anna

A to dobre ja znam dużo. .!!!!

Observer
Observer
3 lata temu
Reply to  Anna

Anno, pan „Sławek” i Ciebie zauroczył. Też jesteś tak łatwowierna jak ci niektórzy ludzie po 70-tce i wierzysz w to co mówi? Toż ten Twój pan „Sławek” to największy manipulant na w Mławie. Nie ważne co pisze „z bliska”, bo on zachowuje się wyjątkowo niekulturalnie, ale fakt faktem, że „Sławkowi” nie można wierzyć, bo jemu nawet z oczu bije zło, pogarda i draństwo. To charakter lisa.
Przecież UM i jednostki podległe to jedna wielka rodzina, wszyscy znajomi i rodzina królika.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Observer

Mi zarzucasz, ze jesten niekulturalny, a sam jaki jesteś, typowy manipulant, bo jesli sam piszesz, ze postepowanis Kowalewskiego to dranstwo, ze z oczu bije mu pogarda, to jest ta twoja kultura. Moja prawda jest zła, a twoja jeszcze gorsza.

Jan
Jan
3 lata temu
Reply to  aaa

Dobra dobra kto w to uwierzy, że nie burmistrz.

z bliższa
z bliższa
3 lata temu
Reply to  z bliska

nasz burmistrz wkoncu zaczął się chwalić tym co zrobił. Super. To bardzo pracowity i pomysłowy człowiek. Chyba zbyt małą rolę przykładał do PRu. A rzeczywiście w Mławie zrobił b. dużo. Od darmowych żłobków, po piękne, uporządkowane miasto poprzez MKMkę, rozbudowę ulic, chodników, ale też dotowanie wymiany pieców, budowę mieszkań dla potrzebujących. Który wcześniej tyle zrobił ???????? Kandydaci nowi tylko obiecują bez pokrycia. On to człowiek właściwy na tym miejscu.

do wyznawców S.K
do wyznawców S.K
3 lata temu
Reply to  z bliższa

Ten pan, wasz burmistrz, to nic nie potrafi, tylko potrafi uprawiać pijar i na tym tylko bazuje. Wyślij mu tą laurkę to ratusza i koniecznie podpisz się, a może nie musisz się podpisywać się, bo jesteś wiernym sługą tego pana i dlatego wypisujesz takie dyrdymały. Ludzie, którzy go poznali od „podszewki”, to nie chcą z nim mieć z nim nic wspólnego. Ten pan to nierób, który bazuje na ludziach podatnych na manipulację i liczy na krótką pamięć wyborców. Jego hasło wyborcze powinno brzmieć: „Jasny wybór, a dalej mam was …….”.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu

Dokonczyl bym to jedno twoje zdanie, Jasny wybor a dslej mam was w [email protected]@@@@, moze Polka to dokonczy, pna eszystkp potrafi.

Maks
Maks
3 lata temu
Reply to  Z bliska

A Ty może wytrzeżwiej zanim napiszesz cos bo strasznie zjadasz litery bedac pod wpływem alkoholu..i na dodatek piszesz bzdury, zastanów sie najpierw kilka razy wcześniej zanim cos naskrobiesz

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  z bliższa

Madz wiele racji w tym co piszesz, bo Pan Kowalewski, w trakcie 12 lat siedzenia w Ratuszu, caly czas sie tylko chwali ,bo to potrafi robic najlepiej.

Maniek
Maniek
3 lata temu
Reply to  z bliższa

Tez tak uwazam i dlatego oddam na niego głos bo w pekni na to zasługuje.

Beata
Beata
3 lata temu
Reply to  Maniek

A ja nie zagłosuję na Kowaleskiego tylko na Kiełbińskiego bo podoba mi się Jego aktywność w kampanii i myślę że jest to uczciwy człowiek.

Piotr
Piotr
3 lata temu
Reply to  z bliższa

Dajcie spokój. Czas na Nowego Burmistrza. Ja głosuję na Marka Kiełbińskiego.

Polka
Polka
3 lata temu
Reply to  z bliska

Oj piszesz bzdury człowiecze. Uważaj bo się za chwilę wypalisz z tymi wpisami i juz nie będziesz produktywny ha ha

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Polka

Zmień ten nick, bo przynosisz wstyd, tymi swoimi bzdurnymi wypocinami, WSZYSTKIM POLAKOM.

Maria
Maria
3 lata temu
Reply to  Polka

Też jestem za że dość Kowaleskiego i może wybiorę Kielbinskiego.

Next
Next
3 lata temu
Reply to  z bliska

Do z bliska
I teraz się z Tobą zgadzam .

Sonda
Sonda
3 lata temu

Ta, w tej sondzie może brać udział każdy, nawet ktoś kto w Malwie nie mieszka, wystarczy że głosowali znajomi poszczególnych kandydatów z różnych miejsc Polski. Wszystko zweryfikuje urna.

Karol
Karol
3 lata temu
Reply to  Sonda

To prawda, ale to działa także w drugą stronę. Ja na studiach mieszkałem poza Mławą, a przyjeżdżałem głosować do Mławy. Jestem bardzo ciekaw tegorocznej frekwencji i tego, co się wydarzy. Trzeba iść i wrzucić do urny swój głos, mieć ograniczone zaufanie, bo to nigdy nie wiadomo… Wszędzie powinny być kamerki.

Rafał
Rafał
3 lata temu
Reply to  Sonda

Te głosy są nabite tak myślę bo Kiełbiński ma bardzo duże poparcie.

Czas na przebudzenie
Czas na przebudzenie
3 lata temu

PSL dużo złego zrobiło dla Polski- czas na Mławę.

Leszek
Leszek
3 lata temu

Oj boją się tego PSl-u, boją…

Iza
Iza
3 lata temu
Reply to  Leszek

Boją się bo to samo zło i tyle.

z bliska
z bliska
3 lata temu

Masz rację –CZAS NA PRZEBUDZENIE MŁAWIANIE—-bo tak jak rządził Kowalewski to już gorzej rządzić nie można. Pozostaje tylko obawa aby te Babcie i Dziadziusiowie, którzy reprezentują Kiełbińskiego, swym głosowaniem nie uszczęsliwiali nas Kowalewskim.

Polka
Polka
3 lata temu
Reply to  z bliska

Jest jedno wyjście zabronić głosować tym ludziom i nie będzie mial juz pan problemu ze zwolennikami pana burmistrza , jest mi tak bardzo szkoda pańskiej osoby tyle nienawiści i napewno dużo cierpienia.

Z bliska
Z bliska
3 lata temu
Reply to  Polka

Czyzby przekaz na kogo masz glosowac, przekazał, już dziekan twej parafii, poczytaj sobie co wyprawiają ci ludzie ktorzy mysla jak Ty, to jest dopiero nienawiść,

Aga
Aga
3 lata temu
Reply to  z bliska

Co Ty piszesz za głupoty za Kiełbińskim większość to przedział 18-50. Poważnie.

Next
Next
3 lata temu
Reply to  z bliska

Tak jest mógł rządzić 5 lat nie 12….

lsdvnj
lsdvnj
3 lata temu

Brawo Panie Burchacki! Jesteśmy całym sercem z Panem!

Krzysiek
Krzysiek
3 lata temu
Reply to  lsdvnj

Jak nabiliscie głosy to jesteście z panem B…..

Jasny wybór
Jasny wybór
3 lata temu

Nie dość że Burchacki wygrywa na mieście to jeszcze w Internecie, nie jest dobrze…

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Jasny wybór

Wręcz przeciwnie, jest bardzo dobrze – Jasny wybór: Burchacki.

Iza
Iza
3 lata temu
Reply to  Anonim

Jasny wybór KIELBINSKI.

Lenka
Lenka
3 lata temu
Reply to  Jasny wybór

Dobrze to nie będzie jak się nic nie zmieni.

OKM
OKM
3 lata temu
Reply to  Jasny wybór

Jasny wybór – ciemny charakter.

student
student
3 lata temu
Reply to  OKM

Ma dobrych PR-owców. To chyba jakas firma z Warszawy.
Stworzyc kogoz z nikogo w xiagu dwoch miesiecy to duzy sukces.
Tak Burchacki ma duze szanse. Glosno o nim sie robi. A pojscie do sadu przez Kowalewskiego przełożyło sie na poznanie Burchackiego.
Nie wiem czy to bardzo dobry kandydat. Ale na pewno Mławie potrzebne sa zmiany.

student
student
3 lata temu
Reply to  student

Pisalem o Burchackim a nie kowalewskim

Pawel
Pawel
3 lata temu
Reply to  student

Tak i ja wybieram Kielbinskiego bo nie jest zamieszany w żadne spory.

Olka
Olka
3 lata temu
Reply to  OKM

Piszesz o Kowalewski. Popieram, człowieka o tak podłym charakterze trudno spotkać, a ten jeszcze na świeczniku przez 12 lat. Tak, PR ma świetny. Ciekawe ile wydał z naszej kasy na szkolenia PR.
Gwarantuję, że te szkolenia odbywały się z budżetu miasta.
Ludzie zbyt ciepłą wodą przemywacie sobie co rano twarz. Rano myjemy się zimną wodą, żeby mieć chłodne, obiektywne spojrzenie na wszystko.

Sylwia
Sylwia
3 lata temu
Reply to  Olka

CHaba wygra Kiełbiński tak mówią na mieście.

Next
Next
3 lata temu
Reply to  Olka

Do Olka
Tak jest zgadzam się ale mnóstwo jest dziś ludzi którzy śmieja się witaja a za plecami „ja Wam skurwy…..Dam” to trzeba POTRAFIC Panu Kiełbinskiemu nalezy dac SZANSE ZOBACZYMY…PO 5 LATACH .

114
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x