Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek z udziałem „elki” na Grota-Roweckiego


Wczoraj około godziny 14-tej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Grota – Roweckiego. W pewnym momencie w tył osobowego jadącego w stronę ulicy Zuzanny Morawskiej samochodu Suzuki oznaczonego „elką” uderzył Peugeot.


Za kierownicą Suzuki siedział kursant odbywający szkolenie w ramach nauki jazdy, który został poszkodowany. Pomocy medycznej udzielił mu zespół ratownictwa medycznego i ostatecznie karetka przewiozła go do mławskiego szpitala. Miejsce wypadku zabezpieczały dwa zastępy JRG Mława, obecna na miejscu policja ustalała przebieg zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x