Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek z udziałem „elki” na Grota-Roweckiego


Wczoraj około godziny 14-tej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Grota – Roweckiego. W pewnym momencie w tył osobowego jadącego w stronę ulicy Zuzanny Morawskiej samochodu Suzuki oznaczonego „elką” uderzył Peugeot.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Za kierownicą Suzuki siedział kursant odbywający szkolenie w ramach nauki jazdy, który został poszkodowany. Pomocy medycznej udzielił mu zespół ratownictwa medycznego i ostatecznie karetka przewiozła go do mławskiego szpitala. Miejsce wypadku zabezpieczały dwa zastępy JRG Mława, obecna na miejscu policja ustalała przebieg zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500