Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ostatnia miejska sesja tej kadencji. Podsumowania i podziękowaniaZe względu na wyjątkowy charakter ostatniej w kadencji 2014 – 2018 sesji, odbyła się ona wczoraj w sali kina Miejskiego Domu Kultury. Nim przystąpiono do uroczystej części obrad radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie zgody na odstąpienie od zwrotu bonifikaty. Następnie przewodniczący poszczególnych komisji przedstawili sprawozdania z ich prac w latach 2014-2018. Kolejnym punktem było wręczenie wszystkim radnym podziękowań za pracę w komisjach i na sesjach rady miasta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
uuyu
uuyu
2 lata temu

powiedzmy se prowde najlepiej cystom prowde… ! a chto wybudował te Aleje Marszałkowską Św. Wojciecha… te ronda, te palce zabaw te kanalizację 20 kilometrów te rewitalizację Rynku i Handlowca… te chodniki i ten kryta pływalnia i Park zabytkowy cały Park Pałac Ślubów i sprowadził LG telewizory bo ja mam 21:9 nowy szeroki monitor komputera LG !!! abym lepiej widział zmiany w całej muławie i nikt inny krzykacze nie wybudował we muławie NICZEGO !!! tylko mordy drzeta !!! a oczyszczalnię ściekow i NOVAGO chińczykom aby jeszcze zarobkowały na odpadach !!! CHTO poza tymi co mordy wydzierają ??? Urzednicy MOPS jutro strajk !!! w Polsce Warszawie Policja i inne służby mundurowe też PIELĘGNIARKI Z GŁODU W PRZEMYŚLU PADŁY Z WYCZERPANIA – ale PIS mają sukces tylko pieniędzy nie mają aby wszystkie grupy zawodowe na kilka dni pieniąchy pokazać i 40 miliardów zabrane złodziejom gdzie one są ???

Green
Green
2 lata temu

w roku 2018 cztery uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zostały unieważnione przez Wojewodę Mazowieckiego, nic z tym nie zrobiliście panowie no tak lepiej ten bałagan zostawić dla następnej rady, przykre

Radnybezradny
Radnybezradny
2 lata temu

Tu Radnybezradny wielu kadencji, pobierający dietę, zasiadający w kilku komisjach, mający zatrudnioną przypadkiem rodzinę w jednostkach UM, podnoszący najwyżej rękę podczas głosowań, Paryżanin, przyszły Dyrktor Portu Lotniczego Mława lub lodowiska. Narobiłem się. Narobiłem się w tej kadencji jak cholera. Ręka boli jak diabli. Ciagle w górę i dół. Okulary dwa razy w roku zmieniałem, żeby dokładniej instrukcje z karki przeczytać(muszę jeszcze to rozliczyć). Zastanawiałem się, czy fizycznie dam jeszcze radę służyć kolejną kadencję społeczeństwu, ale moja rodzina bezinteresownie mnie wspiera i po raz kolejny składam Wam moi Wyborcy moją skromną osobę pod głosowanie. Nie zawiodę, nie zawiodę, nie zawiodę……….

Observer
Observer
2 lata temu
Reply to  Radnybezradny

Radnybezradny, jeśli Cię biedaku wybiorą na następną kadencję, to musisz iść koniecznie do jakiegoś dobrego lekarza ortopedy (może do kliniki MSW – tam mają dobrych specjalistów), żeby przepisał Ci jakąś kurację i rehabilitację na tę rękę, a na początek radzę Ci podnosić drugą rękę – tak, może… na zmianę: raz lewą, raz prawą, bo na dłuższą metę jak będziesz podnosił tylko jedną non stop, to w końcu ona odmówi Ci posłuszeństwa i co wtedy? – zrezygnujesz z takiej kasy przez rękę? no nie żartuj.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x