Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ostatnia miejska sesja tej kadencji. Podsumowania i podziękowania


Ze względu na wyjątkowy charakter ostatniej w kadencji 2014 – 2018 sesji, odbyła się ona wczoraj w sali kina Miejskiego Domu Kultury. Nim przystąpiono do uroczystej części obrad radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie zgody na odstąpienie od zwrotu bonifikaty. Następnie przewodniczący poszczególnych komisji przedstawili sprawozdania z ich prac w latach 2014-2018. Kolejnym punktem było wręczenie wszystkim radnym podziękowań za pracę w komisjach i na sesjach rady miasta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
uuyu
Gość
uuyu

powiedzmy se prowde najlepiej cystom prowde… ! a chto wybudował te Aleje Marszałkowską Św. Wojciecha… te ronda, te palce zabaw te kanalizację 20 kilometrów te rewitalizację Rynku i Handlowca… te chodniki i ten kryta pływalnia i Park zabytkowy cały Park Pałac Ślubów i sprowadził LG telewizory bo ja mam 21:9 nowy szeroki monitor komputera LG !!! abym lepiej widział zmiany w całej muławie i nikt inny krzykacze nie wybudował we muławie NICZEGO !!! tylko mordy drzeta !!! a oczyszczalnię ściekow i NOVAGO chińczykom aby jeszcze zarobkowały na odpadach !!! CHTO poza tymi co mordy wydzierają ??? Urzednicy MOPS jutro strajk… Czytaj więcej »

Green
Gość
Green

w roku 2018 cztery uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zostały unieważnione przez Wojewodę Mazowieckiego, nic z tym nie zrobiliście panowie no tak lepiej ten bałagan zostawić dla następnej rady, przykre

Radnybezradny
Gość
Radnybezradny

Tu Radnybezradny wielu kadencji, pobierający dietę, zasiadający w kilku komisjach, mający zatrudnioną przypadkiem rodzinę w jednostkach UM, podnoszący najwyżej rękę podczas głosowań, Paryżanin, przyszły Dyrktor Portu Lotniczego Mława lub lodowiska. Narobiłem się. Narobiłem się w tej kadencji jak cholera. Ręka boli jak diabli. Ciagle w górę i dół. Okulary dwa razy w roku zmieniałem, żeby dokładniej instrukcje z karki przeczytać(muszę jeszcze to rozliczyć). Zastanawiałem się, czy fizycznie dam jeszcze radę służyć kolejną kadencję społeczeństwu, ale moja rodzina bezinteresownie mnie wspiera i po raz kolejny składam Wam moi Wyborcy moją skromną osobę pod głosowanie. Nie zawiodę, nie zawiodę, nie zawiodę……….

Observer
Gość
Observer

Radnybezradny, jeśli Cię biedaku wybiorą na następną kadencję, to musisz iść koniecznie do jakiegoś dobrego lekarza ortopedy (może do kliniki MSW – tam mają dobrych specjalistów), żeby przepisał Ci jakąś kurację i rehabilitację na tę rękę, a na początek radzę Ci podnosić drugą rękę – tak, może… na zmianę: raz lewą, raz prawą, bo na dłuższą metę jak będziesz podnosił tylko jedną non stop, to w końcu ona odmówi Ci posłuszeństwa i co wtedy? – zrezygnujesz z takiej kasy przez rękę? no nie żartuj.