Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Dzierzgowie


Dzieci z oddziałów przedszkolnych w Dzierzgowie już po raz kolejny świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uroczystość odbyła się 28 września 2018r. W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Zgromadzonych gości wierszykami i piosenką przywitały dzieci z grupy 5-latków.


Po raz kolejny mieliśmy także okazję podziwiać występ teatralny rodziców naszych przedszkolaków. Tym razem rodzice przygotowali przedszkolakom z okazji ich święta muzyczno-teatralną niespodziankę, którą okazała się „Rzepka na wesoło” pod kierunkiem pani Jolanty Czarzastej. Rodzice ponownie wykazali się zdolnościami aktorskimi oraz ogromną pomysłowością w wykonaniu stroju charakterystycznego dla danej postaci. Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie i były bardzo dumne ze swoich mam i tatusiów. Spektakl był wspaniały, dzieci wyśmienicie się bawiły.

Następnie pani dyrektor Teresa Eljasiak-Zbysińska oraz pan wójt Rafał Kuciński złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom. Dzieci otrzymały węża spacerowego oraz słodycze. Na zakończenie zabawy rodzice zaprosili swoje pociechy na słodki poczęstunek.
Uroczystość udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.
Dziękujemy naszym aktorom – rodzicom, że po raz kolejny poświęcili swój czas na przygotowanie przedstawienia dla dzieci.

źródło i fot. SP w Dzierzgowie

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x