Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przasnysz. Mazda uderzyła w drzewo, 21-letni kierowca nie żyje


Do tragedii doszło 7 października około godziny 4 nad ranem w Plewniku gm. Krzynowłoga Mała, na drodze nr 57. 21-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego kierujący samochodem osobowym marki Mazda 323 z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nie pomogła prowadzona przez ratowników medycznych i strażaków resuscytacja krążeniowo – oddechowa i masaż serca. Po około 30 minutach resuscytacji lekarz stwierdził zgon mężczyzny.W tym samym miejscu omal nie doszło do kolejnej tragedii.

– O godz. 05.25 – kierujący volkswagenem transporterem obywatel Wietnamu mieszkający na stałe w Szczytnie, nie zachował szczególnej ostrożności na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku czego uderzył w stojącą karetkę pogotowia z włączonymi światłami błyskowymi biorącą udział w akcji ratowniczej – informuje asp.szt.Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500