Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poszukiwany 23-latek z Ciechanowa nie żyje


Jak podaje ciechanowska policja zaginiony, 23-letni mieszkaniec Ciechanowa nie żyje. Mężczyzna w dniu 10 września br.  ok. godz.16:00 wyszedł z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i już nie powrócił. Szukali go nie tylko ciechanowscy policjanci. Ciało młodego mężczyzny zostało znalezione 5 października w Warszawie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x