Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy w Mławie pojawi się czujnik jakości powietrza? Zależy od nas


Jest szansa, by w Mławie pojawił się czujnik jakości powietrza. Trwa bowiem kolejna edycja konkursu, w którym aktywność uczestników nagrodzona jest zlokalizowaniem takiego czujnika w wybranej miejscowości. W tym konkursie zamontowanych będzie 100 czujników w lokalizacjach najczęściej wybieranych przez internautów. Mława także została zgłoszona do konkursu, czujnik miałby znaleźć się w okolicach mławskiego ratusza.

W celu zagłosowania wystarczy wejść na tę stronę: https://wiemczymoddycham.pl/#form-main-page-vote, wybrać lokalizację „Mława” i zweryfikować głos mailem, potwierdzić go klikając na link aktywacyjny wysłany na tegoż maila.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Czyste powietrze prawem nie towarem!
Gość
Czyste powietrze prawem nie towarem!

Bardzo dobry pomysł, potrzebujemy takich czujników w domu. Dzieci i seniorzy oraz przede wszystkim osoby chore będą mogły sprawdzić profesjonalnie zmierzony poziom smogu w Mławie i będą wiedziały, kiedy mogą wyjść na spacer – przy minimalnej ilości pyłów zawieszonych w powietrzu. Albo kiedy wywietrzyć mieszkanie.
Ten czujnik przyda się nam wszystkim, ale trzeba zagłosować! Samo się nie zrobi!

Gg.
Gość
Gg.

Niech go zamontują przy szpitalu to po tygodniu bedzie do wymiany.

Głosujmy!
Gość
Głosujmy!

Żeby zamontowali – musimy głosować!
Mamy 40 głosów, niektórzy mają blisko 100.

Internauta
Gość
Internauta

Kapitalny pomysł, już poparłem!