Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy w Mławie pojawi się czujnik jakości powietrza? Zależy od nas


Jest szansa, by w Mławie pojawił się czujnik jakości powietrza. Trwa bowiem kolejna edycja konkursu, w którym aktywność uczestników nagrodzona jest zlokalizowaniem takiego czujnika w wybranej miejscowości. W tym konkursie zamontowanych będzie 100 czujników w lokalizacjach najczęściej wybieranych przez internautów. Mława także została zgłoszona do konkursu, czujnik miałby znaleźć się w okolicach mławskiego ratusza.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W celu zagłosowania wystarczy wejść na tę stronę: https://wiemczymoddycham.pl/#form-main-page-vote, wybrać lokalizację „Mława” i zweryfikować głos mailem, potwierdzić go klikając na link aktywacyjny wysłany na tegoż maila.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czyste powietrze prawem nie towarem!
Czyste powietrze prawem nie towarem!
2 lata temu

Bardzo dobry pomysł, potrzebujemy takich czujników w domu. Dzieci i seniorzy oraz przede wszystkim osoby chore będą mogły sprawdzić profesjonalnie zmierzony poziom smogu w Mławie i będą wiedziały, kiedy mogą wyjść na spacer – przy minimalnej ilości pyłów zawieszonych w powietrzu. Albo kiedy wywietrzyć mieszkanie.
Ten czujnik przyda się nam wszystkim, ale trzeba zagłosować! Samo się nie zrobi!

Gg.
Gg.
2 lata temu

Niech go zamontują przy szpitalu to po tygodniu bedzie do wymiany.

Głosujmy!
Głosujmy!
2 lata temu
Reply to  Gg.

Żeby zamontowali – musimy głosować!
Mamy 40 głosów, niektórzy mają blisko 100.

Internauta
Internauta
2 lata temu

Kapitalny pomysł, już poparłem!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x