Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Przasnysz. Ciało 61-letniego mężczyzny znaleziono w stawie


Fot. ilustracyjne

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

2 października po południu jeden z mieszkańców pow. przasnyskiego zgłosił zaginięcie swojego ojca 61 letniego mężczyzny mieszkańca miejscowości Osówiec Kmiecy gm. Przasnysz.

– W toku podjętych czynności wspólnie ze Strażą Pożarną w niewielkim stawie znajdującym się w miejscowości Osuwiec Kmiecy ujawniono zwłoki zaginionego. Obecnie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu jest prowadzone postępowanie mające na celu ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny – informuje asp.szt.Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500