Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz. Ciało 61-letniego mężczyzny znaleziono w stawie


Fot. ilustracyjne


2 października po południu jeden z mieszkańców pow. przasnyskiego zgłosił zaginięcie swojego ojca 61 letniego mężczyzny mieszkańca miejscowości Osówiec Kmiecy gm. Przasnysz.

– W toku podjętych czynności wspólnie ze Strażą Pożarną w niewielkim stawie znajdującym się w miejscowości Osuwiec Kmiecy ujawniono zwłoki zaginionego. Obecnie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu jest prowadzone postępowanie mające na celu ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny – informuje asp.szt.Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x