Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najlepsi maturzyści powiatowych szkół nagrodzeni


Pięcioro tegorocznych, najlepszych maturzystów mławskich szkół podczas odebrało z rąk władz powiatu nagrody, dyplomy i gratulacje. Uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych maturzystów roku 2016 przyznanych zgodnie z „Programem  wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu mławskiego” odbyła się 5 października, podczas sesji rady powiatu..


 Nagrody otrzymali:

–Agnieszka Prelewicz – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego, obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia.

– Zuzanna Pajewska – absolwentka Zespołu Szkół Nr 1, obecnie studentka filologii angielskiej  na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

– Jacek Kamil Stankiewicz – absolwent Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2, pracuje w zawodzie.

– Robert Boćkowski – absolwent Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3, obecnie student wydziału Elektroniki i Telekomunikacji na Uniwersytecie Poznańskim.

– Larysa Kamińska – absolwentka II LO w  Zespole Szkół nr 4, obecnie studentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika.

Nagrody wręczane przez władze powiatu najlepsi maturzyści odbierali osobiście, a w kilku przypadkach w ich imieniu członkowie rodzin. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x