Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jazda w weselnym orszaku nie zawsze jest bezpieczna


To częsty obrazek na ulicach również naszego miasta. Na pewno każdy nie raz widział kawalkadę aut ruszająca po ślubie spod kościoła, przybranych wstążkami i balonikami, czasem przy dźwięku klaksonów.

Gdy auta jadą w kolumnie, często kierowcy grzecznościowo ustępują im pierwszeństwa i pozwalają całej kolumnie jechać razem. Ta zasada jednak nie zawsze działa. Do takiego właśnie zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po godzinie 18 – tej. Ślubna kawalkada przejeżdżała przez skrzyżowanie krajowej siódemki i ulicy Warszawskiej. Tu właśnie doszło do kolizji, gdy jadące „siódemką” Volvo uderzyło w Opla Astrę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
widz
Gość
widz

wiocha

Michał
Gość
Michał

A wystarczyłoby poprosić Policję żeby zabezpieczyła im przejazd przez te skrzyżowanie a tak barany mają co mają.

Karolina
Gość
Karolina

Policja nie zajmuje się takimi rzeczami. Była straż, proszę nie pisać głupot nie wiedząc jaka była sytuacja.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie broń policji chłopie każdy widzi co robią i jak

Brak racji
Gość
Brak racji

Tu nie masz racji bo można poprosić policję o zablokowanie drogi i bez problemu zablokują

Inny
Gość
Inny

A na jakiej podstawie mają zablokować drogę krajową. No chyba, że o takie zablokowanie drogi wystąpią osoby zainteresowane do GDDKiA. Ale to kosztuje i to dość drogo i trzeba dużo wcześniej o to wystąpić. Tak więc nie rozpowszechniaj plotek.

onnnnn
Gość
onnnnn

sam jesteś baran