Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Seniorzy z naszego terenu nadal w świetnej formie


W piątek 5 października odbyła się kolejna edycja Dnia Aktywnego Seniora. Tym razem wzięły w niej udział cztery kluby seniora, dwa miejskie i dwa z terenu powiatu. Miasto reprezentowały Klub seniora „Milonga” i Związek Emerytów i Rencistów.  Klub seniora Wiecznie Młodzi z Wieczfni Kościelnej oraz „Gorące Serca” z Lipowca Kościelnego – reprezentowały gminy. A choć największy, złoty puchar otrzymali seniorzy z „Milonga”, to przecież chodziło o sportową aktywność i dobrą zabawę.


W tegorocznej edycji, po raz pierwszy oddzielnie oceniane były zmagania zespołów męskich i żeńskich. Tradycyjnie instruktorzy MHS przygotowali dla drużyn kilka konkurencji. Seniorzy rzucali piłką do kosza, strzelali do bramki. Były zmagania w tenisie stołowym i badmintonie. Dla zręcznych było hula-hop, a dla silnych siłowanie na rękę. Nie zabrakło też emocjonującego jak zawsze  przeciągania liny. Tradycją również był taneczny wieczorek, który tak bardzo lubią seniorzy.

Jako że w poszczególnych kategoriach wyniki zawodników były punktowane, ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

Kategoria kobiety

1. Klub Seniora Milonga

2. Klub Seniora Wiecznie Młodzi / Wieczfnia Kość./

3. Polski Związek Emerytów i Rencistów

4. Klub Seniora Gorące Serca / Lipowiec Kość/

Kategoria mężczyźni

1. Klub Seniora Milonga

2. Klub Seniora Wiecznie Młodzi

3. Klub Seniora Gorące Serca

4. Polski Związek Emerytów i Rencistów.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Seniorka z rozgrywek
Seniorka z rozgrywek
5 lata temu

A swoją drogą to tak na poważnie wielka szkoda że nie było okazji zmierzyć się z członkami z klubu AS-a,bo faktycznie tam maja z czego wybrać i wystawić naprawdę silną drużynę. Atrakcji byłoby więcej i ducha sportowego. Może zdecydują się w przyszłym roku. Urazy miedzy klubowe głęboko zakopać, i brać życie z uśmiechem

Gabi
Gabi
5 lata temu

nie na miejscu komentarze, co wam przeszkadza że starsi Państwo dobrze się bawią co widać na zdjęciach. Po co tu jakieś wtręty polityczne, osobiste, personalne?? Może wystarczy pogratulować seniorom że potrafią się bawić co nam chyba już nie wychodzi

z bliska
z bliska
5 lata temu

Panie Przewodniczący Antczak—a co z pozostałymi gminami powiatu—czyżby tam nie było KLUBÓW SENIORA???/ Czyzby olimpijczyk z Moskwy Henio Kacprzak się rozchorował??-że nie było go na imprezie.

bywalec z hali
bywalec z hali
5 lata temu
Reply to  z bliska

Kasprzak nigdy nie bierze bezpośrednio udziału w tych rozgrywkach. Za słaby i za drobny, co najwyżej mógłby z kobietkami pobawić się w rzutki do kosza. A nie stawił się bo nie chciał. Wie że 1 miejsce jest dla niego nieosiągalne mimo ze to jemu się marzy. A wybrać niema z kogo , za mało członków..

Anonim
Anonim
5 lata temu

Bo to jedyny „słuszny” klub seniorów. 😀

Seniorka z rozgrywek
Seniorka z rozgrywek
5 lata temu
Reply to  Anonim

Ten niby jedyny klub chudnie w oczach, liczy zaledwie ok 30 członków i pewno się rozpłynie w niebyt. Byli powiadomieni o tych rozgrywkach, ale zrezygnowali bo i kogo mieli wystawić z tej garstki członków. Nie honor przegrywać więc się nie stawili. To samo dot. Członków z AS-a Jak w pierwszym spotkaniu zajęli ostatnie miejsce tak wstyd im się pokazać od tamtej pory chociaż się wychwalają że maja największą ilość członków. ,ale pewno tylko do jedzenia obiadków i szycia pajacyków.

Anonim
Anonim
5 lata temu

Jedyny słuszny klub seniora w Mławie to oczywiście „milonga” przecież, czy tio tak trudno zrozumieć?

Z bliska
Z bliska
5 lata temu
Reply to  Anonim

Wlasnie, tak trudno jest to zrozumieć, że, doproeadziliscie sami seniorzy, do podziałów, i naprawdę nie macie się z czego cieszyć, bo pozostalych seniorów, którzy jeszcze nie zdecydowali się aby zasilic szeregi klubu, napawa to smutkiem.

Z bliska
Z bliska
5 lata temu

Jeśli juz tak Pani się chwali, tym swoim klubem, to ilu w nim jest członków. Też jestem seniorem, ale dla mie to bardzo źle, ze wiele w zyciu przeszliscie, i rzeczy dobrych i zlych, ale żeby w tym senioralnym wieku robic wsrod seniorow podziały, TO BARDZO ŹLE, ze tak się dziej w Mlawie, i dlatego na szerszym forum nie macie takiej sily przebicia, i pozwoli liście na to aby klub dzienego pobytu, zostal ulpkowany, w tej betonowej pustyni.A jest wielw lepszych mniejsc gdzie mógł by być z korzyscia dla Seniorów n ale chyba na jakiekolwiek zmiany jest juz chyba za późno, i tak ta wycieczka do Gdanska, aby ogladac jak to finkcjonuje, nie przyniosła żadnego pozytywnego skutku.Ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x