Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Przasnysz. Na widok policjantów wyskoczył z okna


Nie miał szczęścia jeden z mieszkańców Przasnysza 31 letni mężczyzna. A na pewno miał nieczyste sumienie, gdyż na widok przasnyskich policjantów, którzy chcieli go zatrzymać podjął próbę ucieczki wbiegając do klatki schodowej a następnie do jednego z mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze z którego wyskoczył przez okno. Strach jednak nie dodał mu skrzydeł, skok bowiem okazał się pechowy i skończył się urazem obu kończyn dolnych. Do szpitala został przewieziony karetką, ale już w asyście policjantów. Do zdarzenia doszło  w Przasnyszu na ul. Szpitalnej 2 października, około godziny 15 – tej.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500