Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski policjant po służbie schwytał głuchoniemego i nietrzeźwego kierowcę


Policjant po służbie schwytał nietrzeźwego kierowcę. Był już po pracy, ale nie wahał się ani sekundy. Policjant pracujący jako technik kryminalistyki w KPP w Mławie schwytał mężczyznę, który uszkodził dwa auta na parkingu i chciał odjechać.


W piątek, 29 września, ok. godziny 20:00 na parkingu pod sklepem Inter Marche, nasz funkcjonariusz będący już po służbie, zauważył, jak kierowca Renault Clio, wykonując manewr parkowania, zahaczył o dwa stojące na parkingu auta. Zauważywszy swój błąd, kierowca Renault próbował zbiec z miejsca zdarzenia. Młody policjant zatrzymał sprawcę aż do przyjazdu patrolu.

Okazało się, że nieudolny kierowca jest po pierwsze głuchoniemy, co utrudniało ustalenie szczegółów zdarzenia, po drugie zaś był pod wpływem alkoholu. Długo odmawiał poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Niestety za swoją niefrasobliwość i upór będzie musiał zapłacić. Zatrzymano mu prawo jazdy, grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych , grzywna i świadczenie pieniężne na fundusz pomocy pokrzywdzonym. Na szczęści nikomu nie stała się krzywda. A policjantowi gratulujemy czujności.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x