Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zawkrze rozpoczyna ligę. Skaryszew na początek


Ostatnim sprawdzianem formy dla siatkarzy mławskiego Zawkrza przed startem nowego sezonu w trzeciej lidze był występ na turnieju w Mrozach. Podopieczni Szymona Zejera wrócili do domu z pucharem za drugie miejsce.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


W finale zmierzyli się z konkurentami z Wareckiego Towarzystwa Sportowego. Premierowy set przyniósł triumf zawkrzan. Wydawało się, że nasi gracze mają rywalizację pod kontrolą.

Niestety nie potrafili pójść za ciosem. W dwóch kolejnych partiach skuteczniejsi okazali się konkurenci. Triumfowali w całym meczu 2:1 – w ten sposób mogli wznieść do góry główne trofeum.

W sumie zawkrzanie rozegrali podczas zawodów cztery pojedynki. Trzy z nich zakończyły się sukcesem. W grupie ograli 3:0 zarówno Garwolin, jak i drużynę Wolty Warszawa. Natomiast w półfinale poradzili sobie z Wichrem Kobyłka. Po zaciętym boju triumfowali 2:1.

Zawkrze wystąpiło na imprezie w składzie: Piotr Domżalski, Serafin Gruźlewski, Robert Rybka, Cezary Kaliszewski, Radosław Rochna, Kacper Wiśniewski, Mateusz Paluszkiewicz, Łukasz Bober, Tomasz Szwęch oraz Michał Góralski.

Pierwszy mecz ligowy nasza drużyna rozegra  w sobotę 6 października. Na hali  I LO w Mławie zmierzą się z Olimpem Skaryszew. Początek godz. 18.30.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500