Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Ziemniaka i Dzień Chłopaka w Dębsku


Prawda to znana nie od dzisiaj, że współpraca z godnym partnerem w realizacji celów przynoszących pożytek ogółowi przysparza wiele satysfakcji. Po raz kolejny mogli tego doświadczyć członkowie społeczności szkolnej reprezentowani przez Samorząd Uczniowski z opiekunkami, paniami Ewą Dzilińską i Ewą Bańczyk, po wejściu w kooperatywę z miejscowym KGW Ale Babki.


Za ich to sprawą powstał swoisty spektakl lokalny, łączący obchody jakże ważnych dla obu grup wydarzeń: Święta Ziemniaka  i Dnia Chłopca. Myliłby się ten, kto sądzi, że ich tematyka nie do końca jest zbieżna, ale przecież:przez żołądek do serca… Dlatego też to przyznaniem nagród za wybijającą się smakiem i estetyką potrawę z ziemniaków rozpoczęto całą imprezę. Uhonorowano też uczniów wszystkich klas – autorów prac plastycznych w tematycznym projekcie – zdolnych i kreatywnych,bo przyznano aż 15 nagród.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego zachęceni pierwszymi atrakcjami uczniowie aktywnie włączyli się do licznych konkursów.Prym wiedli oczywiście chłopcy, bo przecież ich osobom dedykowana była impreza, jako jednak że to dżentelmeni i savoir vivre jest im doskonale znany, często palmę pierwszeństwa oddawali koleżankom.

I tak zamysł wieloaspektowej edukacji i wychowania został w całości zrealizowany, a cała impreza oceniona najwyższym stopniem szkolnym.

Źródło i fot.: SP Dębsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Jak zawsze pięknie

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x