Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Potrącenie pieszego na Warszawskiej


Dziś około godziny 19 tej, na przejściu dla pieszych w okolicach skrzyżowania ulic Warszawskiej  i Zabrody doszło do potrącenia pieszego. Poszkodowanemu pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego, który też zabrał mężczyznę do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Słoneczne ogrody Mława

red.


Zobacz także…

„Czołówka” koło stadionu

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
Anonim

W Mławie ludzie na pasach chodzą jak nie powiem kto słuchawki na uszach telefon w ręku i nawet się nie rozejrzy a potem kierowca winien bo nie ustąpił..

ryr

pasy informują iż w tym miejscu pieszy MA JEDYNIE PRAWO przekroczyć jezdnię… NAGŁE WTARGNIĘCIE NA JEZDNIĘ nawet na pasach jest wykroczeniem i pieszy może dostać po łapach od kierowcy ale dodatkowo jeszcze od policjanta…

Next

Po jakich łapach co Ty piszesz! To kierowca w terenie zabudowanym ma zachować ostrożność .Jeszcze trochę i znow tam kogoś zabija.Ścigać się na autostradach i ecpresowkach cwaniaki.Pieszy nawet na chodniku jest zagrożony przykład niedawno JAK WJECHAŁ BARAN PRAWIE DO KOŚCIOŁA …

Mieszkaniec

Dlatego jestem zwolennikiem kamerki w samochodzie.
Nawet w tych najtańszych wersjach będzie byle jak ale widać czy to kierowca jechał za szybko czy może pieszy wbiegł pod samochód.
Nawet jakby się jechało 30km/h a pieszy gwałtownie wtargnął by na przejście to potrącenie jest nieuniknione.
Nie bronie kierowcy.. nie bronie pieszego ale trochę wyobraźni ludziom jest potrzebne.
Pamiętajmy że My ważymy do 100 kg a samochód około 2000….

Jarząbek

Najbardziej pieszym jest potrzebna owa wyobraźnia, bo nie chroni ich karoseria samochodu.
Także nie bronię kierowców, sam jestem obecnie tylko pieszym i i widzę jak niektórzy piesi pchają się na własne życzenie pod koła samochodu.
Pierwszeństwo na pasach to nie wszystko – potrzebna jest właśnie wyobraźnia i rozsądek.
Przepisy przepisami, a życie sobie. Pieszy ma małe szanse w zderzeniu z autem nawet jak piszesz, przy prędkości 30 km/h.

Lopez

W tym tygodniu nagrałem debila który wyprzedził mnie przed przejściem dla pieszych i mało nie potrącił kobietę z dzieckiem która znajdowała się w połowie padów. Filmik powędruje na policję.

Next

Tych debili jest mnóstwo właśnie SEACIK wpadł.