Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Potrącenie pieszego na Warszawskiej


Dziś około godziny 19 tej, na przejściu dla pieszych w okolicach skrzyżowania ulic Warszawskiej  i Zabrody doszło do potrącenia pieszego. Poszkodowanemu pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego, który też zabrał mężczyznę do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


red.


Zobacz także…

„Czołówka” koło stadionu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonim
Gość
Anonim

W Mławie ludzie na pasach chodzą jak nie powiem kto słuchawki na uszach telefon w ręku i nawet się nie rozejrzy a potem kierowca winien bo nie ustąpił..

ryr
Gość
ryr

pasy informują iż w tym miejscu pieszy MA JEDYNIE PRAWO przekroczyć jezdnię… NAGŁE WTARGNIĘCIE NA JEZDNIĘ nawet na pasach jest wykroczeniem i pieszy może dostać po łapach od kierowcy ale dodatkowo jeszcze od policjanta…

Next
Gość
Next

Po jakich łapach co Ty piszesz! To kierowca w terenie zabudowanym ma zachować ostrożność .Jeszcze trochę i znow tam kogoś zabija.Ścigać się na autostradach i ecpresowkach cwaniaki.Pieszy nawet na chodniku jest zagrożony przykład niedawno JAK WJECHAŁ BARAN PRAWIE DO KOŚCIOŁA …

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Dlatego jestem zwolennikiem kamerki w samochodzie.
Nawet w tych najtańszych wersjach będzie byle jak ale widać czy to kierowca jechał za szybko czy może pieszy wbiegł pod samochód.
Nawet jakby się jechało 30km/h a pieszy gwałtownie wtargnął by na przejście to potrącenie jest nieuniknione.
Nie bronie kierowcy.. nie bronie pieszego ale trochę wyobraźni ludziom jest potrzebne.
Pamiętajmy że My ważymy do 100 kg a samochód około 2000….

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Najbardziej pieszym jest potrzebna owa wyobraźnia, bo nie chroni ich karoseria samochodu.
Także nie bronię kierowców, sam jestem obecnie tylko pieszym i i widzę jak niektórzy piesi pchają się na własne życzenie pod koła samochodu.
Pierwszeństwo na pasach to nie wszystko – potrzebna jest właśnie wyobraźnia i rozsądek.
Przepisy przepisami, a życie sobie. Pieszy ma małe szanse w zderzeniu z autem nawet jak piszesz, przy prędkości 30 km/h.

Lopez
Gość
Lopez

W tym tygodniu nagrałem debila który wyprzedził mnie przed przejściem dla pieszych i mało nie potrącił kobietę z dzieckiem która znajdowała się w połowie padów. Filmik powędruje na policję.

Next
Gość
Next

Tych debili jest mnóstwo właśnie SEACIK wpadł.