Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie pieszego na Warszawskiej


Dziś około godziny 19 tej, na przejściu dla pieszych w okolicach skrzyżowania ulic Warszawskiej  i Zabrody doszło do potrącenia pieszego. Poszkodowanemu pomocy medycznej udzielił zespół ratownictwa medycznego, który też zabrał mężczyznę do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.


red.


Zobacz także…

„Czołówka” koło stadionu

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
5 lata temu

W Mławie ludzie na pasach chodzą jak nie powiem kto słuchawki na uszach telefon w ręku i nawet się nie rozejrzy a potem kierowca winien bo nie ustąpił..

ryr
ryr
5 lata temu

pasy informują iż w tym miejscu pieszy MA JEDYNIE PRAWO przekroczyć jezdnię… NAGŁE WTARGNIĘCIE NA JEZDNIĘ nawet na pasach jest wykroczeniem i pieszy może dostać po łapach od kierowcy ale dodatkowo jeszcze od policjanta…

Next
Next
5 lata temu
Reply to  ryr

Po jakich łapach co Ty piszesz! To kierowca w terenie zabudowanym ma zachować ostrożność .Jeszcze trochę i znow tam kogoś zabija.Ścigać się na autostradach i ecpresowkach cwaniaki.Pieszy nawet na chodniku jest zagrożony przykład niedawno JAK WJECHAŁ BARAN PRAWIE DO KOŚCIOŁA …

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lata temu

Dlatego jestem zwolennikiem kamerki w samochodzie.
Nawet w tych najtańszych wersjach będzie byle jak ale widać czy to kierowca jechał za szybko czy może pieszy wbiegł pod samochód.
Nawet jakby się jechało 30km/h a pieszy gwałtownie wtargnął by na przejście to potrącenie jest nieuniknione.
Nie bronie kierowcy.. nie bronie pieszego ale trochę wyobraźni ludziom jest potrzebne.
Pamiętajmy że My ważymy do 100 kg a samochód około 2000….

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Najbardziej pieszym jest potrzebna owa wyobraźnia, bo nie chroni ich karoseria samochodu.
Także nie bronię kierowców, sam jestem obecnie tylko pieszym i i widzę jak niektórzy piesi pchają się na własne życzenie pod koła samochodu.
Pierwszeństwo na pasach to nie wszystko – potrzebna jest właśnie wyobraźnia i rozsądek.
Przepisy przepisami, a życie sobie. Pieszy ma małe szanse w zderzeniu z autem nawet jak piszesz, przy prędkości 30 km/h.

Lopez
Lopez
5 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

W tym tygodniu nagrałem debila który wyprzedził mnie przed przejściem dla pieszych i mało nie potrącił kobietę z dzieckiem która znajdowała się w połowie padów. Filmik powędruje na policję.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Lopez

Tych debili jest mnóstwo właśnie SEACIK wpadł.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x