Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kreatywność pierwszaków w SP 3


Uczniowie klasy 1a i 1b są bardzo kreatywni i nie mają czasu na nudę. Oprócz obowiązkowych zajęć edukacyjnych, w których chętnie uczestniczą , wcielają się w rolę kucharzy i małych artystów. Z przyniesionych przez siebie ulubionych warzyw i owoców przygotowywały smakowite sałatki. Kształciły w ten sposób odpowiednie nawyki żywieniowe, oraz dbałość o higienę podczas sporządzania posiłków. Swoją twórczość, kreatywność i wyobraźnię rozwijały wykonując jesienne ludziki z kasztanów oraz materiałowe pacynki. To doskonałe zabawki wykonane  z łatwo dostępnych materiałów i sposób na wyzwolenie w dzieciach ogromnych pokładów kreatywności. Jesień zagościła już na dobre i będzie inspiracją do kolejnych twórczych działań naszych pierwszaków.


źródło i fot.: SP 3

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x