Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Ślubujemy!” – uroczyste pasowanie pierwszoklasistów2 października w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszych. Na uroczystość zaproszeni zostali: burmistrz Mławy Sławomir Kowalewski, dyrektor Romana Olszewska, wicedyrektor Eliza Pydynkowska oraz wiceprzewodniczącą Rady Rodziców Grażyna Kujawska.

Podczas akademii uczniowie klas pierwszych zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole podstawowej. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Po części artystycznej nastąpiło długo oczekiwane ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego dokonała pani dyrektor.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy, a od uczniów klasy drugiej – medale.

Po uroczystości w sali gimnastycznej uczniowie wraz z swoimi wychowawczyniami i rodzicami udali się do swoich sal, w których czekał na nich słodki poczęstunek.

Wszystkim uczniom klas pierwszych oraz ich wychowawczyniom – Lidii Gromadzkiej i Agnieszce Śmiegiel, życzymy wielu sukcesów oraz samych radości w murach naszej szkoły.

źródło i fot. SP nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x