Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ostatnia godzina głosowania!


Przypominamy! Kończy się głosowanie w plebiscycie „Włodarz na medal”. 


Dobiega końca ostatnia z czteroletnich kadencji samorządu. Wybrani w zbliżających się wyborach nasi włodarze  kierować będą lokalnymi samorządami tym razem przez lat pięć. Zanim jednak tak się stanie, pora podsumować mijającą kadencję, gdyż większość  obecnie urzędujących wójtów ubiegać się będzie o ponowny wybór. To czy starosta, burmistrz, a może któryś z wójtów otrzyma tytuł Włodarza na Medal, zależy tylko od Państwa głosów. Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.

Jak głosować?

Aby oddać głos, należy wysyłać na numer 71480 SMS o treści TYP.WM.x, gdzie x to numer porządkowy danego kandydata widoczny na liście poniżej. Koszt SMS’a to 1,23 zł z VAT.

Plebiscyt trwa do 5 października br. do godz. 23.59. Wyniki śledzić można na bieżąco, aż do zakończenia głosowania.

[Regulamin_Plebiscytu.pdf ]


LISTA KANDYDATÓW
wg kolejności alfabetycznej

 


WYNIKI PLEBISCYTU
są aktualizowane na bieżąco co kilka minut, ale widoczne po odświeżeniu strony

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]