Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykły Dzień Chłopaka


3 października  klasa III b  ze Szkoły Podstawowej nr 7  świętowała w kręgielni  Dzień Chłopaka. Uczniowie rozegrali dwuetapowy mecz w kręgle. Dziewczynki i chłopcy wykazali się tu nie lada umiejętnościami. O zwycięstwo warto było powalczyć –  bo najlepszy zawodnik z klasy zdobył statuetkę. Gratulujemy Olkowi !  W przerwie  meczu dzieci znalazły czas na taniec i zabawę. To był na pewno niezwykły Dzień Chłopaka!


oprac. red.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x