Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanów. Wyszedł z domu i nie wrócił


Wydział Kryminalny KPP w Ciechanowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym:

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Kwaśniewski Piotr, 23-letni mieszkaniec Ciechanowa

Mężczyzna w dniu 10.09.2018r. ok. godz.16:00 wyszedł z miejsca zamieszkania w n/n kierunku i do chwili obecnej nie powrócił. Ustalono iż ostatni raz widziany był w dniu 10.09.2018r. o godz. 23:49 przed wejściem do sklepu Irena mieszczącego się w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej 12 co zarejestrował miejski monitoring. Zaginiony posiada przy sobie dowód osobisty, prawo jazdy, kartę kierowcy oraz telefon komórkowy.

Rysopis zaginionego:
wzrost ok. 182 cm, waga 65-70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru jasny blond, twarz szczupła, uzębienie pełne, uszy normalne, nos normalny prostolinijny, oczy koloru niebieskiego, tatuaż na łydce prawej nogi napis- ,,BAT”
Zaginiony ubrany był w :
Koszulkę polo koloru czerwonego, spodnie jeansowe koloru jasnego, buty sportowe marki NIKE koloru niebieskiego.

Osoby posiadające informację na temat zaginionego proszone są o kontakt pod numerem tel.696-497-187 lub telefon alarmowy 112

KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x