Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ostatnia szansa by oddać swój głos w sondzie wyborczej


Jeszcze tylko przez kilka godzin można głosować w naszej sondzie, kto powinien zostać burmistrzem Mławy.  Marcin Burchacki, Marek Kiełbiński, Sławomir Kowalewski i Wiesław Moszczyński konkurują ze sobą w tym wyścigu. Kto wygra? Zapraszamy do udziału w sondzie zamieszczonej po prawej stronie portalu (rys. poniżej). Głosowanie potrwa do 10 października br. do północy. 


KOMUNIKAT: 26.09, godz. 14:30

Z uwagi na odnotowane liczne przypadki nadużyć podczas oddawania głosów w sondzie zmuszeni byliśmy usunąć z wyników sondy głosy oddawane wielokrotnie przez tych samych użytkowników. Prosimy uprzejmie o właściwe oddawanie głosów na swoich kandydatów. Głosowanie potrwa do 10 października br. do północy. 

Administracja portalu  //codziennikmlawski.pl


red.


Zobacz także…

Włodarz na medal – Głosowanie dobiegło końca

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
165 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dziś w centrum
Dziś w centrum
4 lata temu

Spotkałem dziś kolegę na chodniku i pytam się go. Na kogo głosuje w wyborach na burmistrza? Mówi że nie wie jeszcze. Ja mówię że nie będę głosował na obecnego burmistrza, a On że też nie. Ja mówię że będę głosował na Marka Kiełbińskiego i jak nie jest jeszcze zdecydowany to mówię mu żeby też na Niego głosował bo jest to facet uczciwy, ma ambitny program wyborczy który chce zrealizować bo go czytałem itd. i że jest to Najlepszy kandydat. On nagle powiedział że będzie głosował na Burchackiego i że go nie przekonam bo On ma powody żeby na niego głosować. Powiedziałem OK. Później sobie myślę to dlaczego się nie przyznał jak go pytałem. Teraz już wiem!! On pracuje na KURNIKACH to jest za PSL czyli za Burchackim. NIE ZGADZAMY SIĘ NA WIĘCEJ KURNIKÓW W POBLIŻU MŁAWY !!!!

z bliska
z bliska
4 lata temu

Niezłą bajkę wymyśliłeś, z twego postu wynika że obaj pracujecie w kurnikach i macie dużo czasu aby robić sobie pogadanki. Najlepiej będzie jak obaj zagłosujecie na BURCHACKIEGO.

kot w butach
kot w butach
4 lata temu

mława to jednak stan umysłu, zachęcam do przeczytania artykułu w ostatniej Angorze ((Mława (znowu) atakuje!) 😉 ja tam oddałabym całą władzę w Ręce PiS i KK, bez głosowania, bez wyborów!! byłoby i Prawo i Sprawiedliwie, no i Po Bożemu! żadnych ekscesów typu Kler, czy innych nieobyczajnych wymysłów lewactwa! w końcu Partia wie, co dla ludu najlepsze, Naród Zawsze z Partią i Bogiem! tylko wtedy wstaniemy z kolan i powędrujemy ku Szczęściu i Raj zawita w nasze progi 😉 Pan kandydat PiS trochę autystyczny, ale za to jakie ma zaplecze! w końcu nie musi rządzić sam, a nawet nie musi wcale rządzić, będzie miał od tego odpowiednich ludzi, prawda? a Burchacki niech spada na kurniki (hehe)

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  kot w butach

Bardzo dobrze opisałes ten kabaret, cala prawda całą DOBĘ.

Z bliska
Z bliska
4 lata temu

A gdzie tego kolege miałeś spotkac, na polnej drodze, a moze za stodoło, a moze w kosmosie, to sie nam objawił mieszkaniec, ktoru odkryl ze w Mławie,są chodniki i mozna się spotkac spacerujac, na tym chodniku.

do z bliska
do z bliska
4 lata temu

panie mów za siebie, ja akurat chcę aby rządził Pan Kowalewski

Addd
Addd
4 lata temu
Reply to  do z bliska

Bo Ci stołek trzyma, własny interes się tylko liczy dla ludzi pokroju Kowalewskiego, by zyło się nam lepiej, inni niech cierpią

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  do z bliska

Ja właśnie mówię za siebie, a w swych postach staram się przekazać negatywne oceny działań i rządów Pana Kowalewskiego, które mam nadzieje trawią co do niektórych mieszkańców naszego miasta, którzy nie są jeszcze zdecydowani któremu z kandydatów zaufają, i oddadzą na niego głos. POWINIENEŚ PAMIĘTAĆ ŻE CHCIEĆ A MÓC TO ROBI OGROMNĄ RÓŻNICE. a jeśli liczysz na to że utrzymasz stołek, to możesz się mocno zawieść, bo w razie jakiś roszad pierwszy możesz popłynąc z Ratusza.

Obserwujący
Obserwujący
4 lata temu

Poczytajcie sobie „Strategie dla Mławy” Burchackiego to dopiero lektura.
Jeszcze nie został Burmistrzem a już pisze, że będzie tworzył nowe etaty w Urzędzie.
Masakra jakaś.

Observer
Observer
4 lata temu
Reply to  Obserwujący

To jest norma, tak się po prostu pisze, nie on pierwszy i nie on ostatni, a nie masakra.

Obserwujący
Obserwujący
4 lata temu
Reply to  Observer

Chyba norma dla Ciebie.
A może masz ten nowy stołek obiecany więc dlatego jest to dla Ciebie takie „normalne”.

Observer
Observer
4 lata temu
Reply to  Obserwujący

„Sądzę ciebie według siebie”, czyli to Ty masz stołek u obecnego burmistrza i w związku z tym uważasz, że Twoi oponenci muszą być w jakiś sposób związani z innym kandydatem.
Myśl sobie co chcesz, ale nigdzie nie mam obiecanego stołka, nie nalezę do PSL i nie jestem zwolennikiem PSL, mam takie samo zdanie o PSL jak większość Polaków, że PSL to taka sprzedajna dziwka:delikatnie mówiąc), ale w tych wyborach dam szansę MŁODEMU, bo młodzi chcą, żeby burmistrz zadbał o nich, a niestety ci kandydaci w wieku mocno średnim nie będą myśleć o młodych, bo oni są już wypaleni, albo zaraz się wypalą, im już bliziutko do emerytury.
Tyle, że odnośnie Twojego stwierdzenia powiem Ci tyle posłuchaj wielu innych kandydatów na stołki niekoniecznie w Mławie. Pamiętam 4 lata temu padał ten sam zarzut odnośnie Pana Jankowskiego. Takie są zasady wszystkich kampanii wyborczych, tak samo jak to, że burmistrz teraz macha chusteczką i jest wysyp inwestycji, których nie było przez poprzednie lata, ale gdyby zrobił Srebrną czy Al. Św Dewelopera, czy też plac zabaw w parku 2 lata temu, to kto by mu to pamiętał? Na tym polega dobry marketing. Ludzie pamiętają – ludzie wybiorą.
Miejmy nadzieję tylko, że ludzie nie dadzą się nabrać tym razem na te chwyty marketingowe.

z bliska
z bliska
4 lata temu

Jeśli można to chciałem przestrzec kierowców wyjeżdżających z zakupami z KAUFLANDU, ABY BYLI BARDZO OSTROŻNI, osobiście będąc dziś na zakupach i wyjeżdżając w aleje, omal nie spowodowałem kolizji drogowej, wiecie dlaczego tam w tym miejscu bije z banerów na wprost straszna JASNOŚĆ KTÓRA WYJEŻDŻAJĄCYCH KIEROWCÓW MOŻE OŚLEPIAĆ, Szanowny Panie Burmistrzu, ten baner zawisł w naprawdę w nie odpowiednim miejscu, większość Mławian ma już dość tej jasności przez 12 lat.

Greg
Greg
4 lata temu

Kowalewski to Twor Antczaka. Poki zyli w zgodzie PSl kandydata nie wystawiali. Kowal poczul sie silny to swoich mocodawcow pocalowal w 4 litery. Terwz PSL wystawia nowego Kowalewskiego. Za 4 lata bedzie ten sam bajzel co teraz bo mlawski PSL to sitwa. Pora skonczyc z zielonymi. Kielbinski to nowe rozdanie i nowa jakosc.

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  Greg

Kowalewski to twór Antczaka—pelna zgoda z tymi słowami, ale już z dalszymi słowami nie mogę się zgodzić, jesli uważasz że pora z czymś skończyć, to wlaśmie nadchodzi pora aby skończyć z tym DUETEM panującym w Mławie od parunastu lat, a ten duet to właśnie Kowalewski i Antczak. nie wszyscy z PSL są tacy jak piszesz, uwaam że w przypadku wyboru Burchackiego, nie będzie żadnego bajzlu,a wręcz będzie porządek. Uważam że raczej mławianie nie mogą sobie pozwolić na wybór niemowy KIEŁBIŃSKIEGO, BO TO JEST PRZESTAWICIEL FARMACJI, o której sam Prezes PIS mówi na sppotkaniu w Łodzi cyt. NIE MOŻEMY POZWOLIĆ NA TO, ŻEBY SPOLECZEŃSTWO MIAŁO WIEDZIEĆ ŻE MY KŁAMIEMY. Powinieneś zrozumieć że ta farmacja, jeśli sledzisz to co dzieje się w kraju, to kłamnie rano,nocą,i wieczorem, i tak bedą łgać aż do samych wyborów, tylko dlatego aby wygrac te wybory, bo pisior prawde mówi tylko wtedy kiedy się pomyli, a poza tymsekciarze nie lubią ludzi sukce3su, i myslących niezależnie, bo dla nich im kto biedniejszy i głupszy, to tym większy pisiorowy FANATYK. MAM TYLKO NADZIEJE ŻE NIE JESTEŚ TYM FANATYKIEM, I W WYBORACH NIE POWINIENEŚ MARNOWAĆ GŁOSU.

Maria
Maria
4 lata temu
Reply to  z bliska

Tylko Pan Kiełbiński nadaje się na nowego burmistrza Mławy.

do Greg
do Greg
4 lata temu
Reply to  Greg

Burchacki to więcej niż twór. To n o w o t w ó r.

Jan
Jan
4 lata temu
Reply to  Greg

To prawda.

z bliska
z bliska
4 lata temu

Przeglądając regularnie portal—sam się zastanawiam, który plebiscyt jest bardziej wiarygodny—czy ten na WŁODARZA–gdzie nasz „wspaniały” Burmistrz zebrał w głosowaniach aż 22 głosy,—czy ta sąda w której nasz Burmistrz uzysał na chwile obecną aż 791 głosów.???? a może Państwo znają przyczyny tego stanu rzeczy, bo Ja piszący te słowa uwqażam że bardziej miarodajny jest plebiscyt, w którym uzyskał aż 22 głosy, bo mieszkańcu uznali że szkoda kasy na takiego WŁODARZA,

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  z bliska

Obojętnie co bym nie uważał, to i tak nie będę dzwonił i tracił kasę na durne głosowanie.

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  Anonim

Widać w Twoim przypadku to normalne, nie chcesz się narażać bo możesz paczki nie dostać–ale jak za darmochę to klikał byś na portalu ile wlezie, dobrze za zablokowali takich sympatyków.

z niedaleka
z niedaleka
4 lata temu
Reply to  z bliska

Ja oddałam głos na wójta, który moim zdaniem zasłużył na to wyróżnienie. Nie szkoda mi było 1,23 zł 🙂 Pana post daje do myślenia. Pozdrawiam!

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  z niedaleka

FAJNIE !!!!bo mi chodzi o to aby wreszcie mławianie zaczęli myśleć, bo jak do tej pory, to nie piszą nic co by mogło przykuć uwagę, a wręcz przeciwnie chcą marnować swe głosy, na kandydatów którzy naprawdę nie mają szans, można mieć tylko nadzieję że do wyborów się jeszcze zastanowią.

Mietek
Mietek
4 lata temu
Reply to  z bliska

Dwa zasadniczo rożne pytania: Kto zasłużył na medal? Kto zostanie burmistrzem 😀 Może zwyczajnie na medal nie zasłużył 😀 haha

Ogr
Ogr
4 lata temu
Reply to  Mietek

Kowal nie zasłużył – powinien dostać czerwoną kartkę.

Matti
Matti
4 lata temu

Czytałem 500 minus i się ubawiłem. Burchacki przez 8 lat będąc radnym powiatowym nie wystąpił o zmniejszenie diet radnych a teraz na potrzeby kampanii przyznał rację Kaczyńskiemu, który powiedział, że „musi być skromniej”.

500minus
500minus
4 lata temu
Reply to  Matti

PSL woli 1500 zł w garści, niż 2000 zł na dachu. 10 tys zł miesięcznie w skali 133 mln budżetu miasta, to oszczędności rzędu 0,09 %. Czekam na propozycje nie będące kropla w morzu. Nie jest problemem uposażenie radnych, ale ich jakość. Potrzebni są ludzie oddani sprawom społecznym, a nie tylko podlizywaniem się burmistrozwi i robieniu szopek jak to ostanio radny Wasiłowski i Wilamowski robili. Żenująca ustawka na pytania i odpowiedzi, a problemy ludzi mają gdzieś.

PSL out
PSL out
4 lata temu
Reply to  500minus

Ja proponuję inny program! PSL out! Dosyć już tego zielonego.

Edward
Edward
4 lata temu

Proponuję by w UM już zaczęli pakować segregatory…

Krzysstof
Krzysstof
4 lata temu

Otwierasz lodówkę – Wojnarowski, he he he

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Krzysstof

Otwieram lodówkę, a tam… Kowalewski tańczy zumbę

Mlawa
Mlawa
4 lata temu

Mówimy nie klanom Wojnarowskich, nie chcemy już na nich patrzeć, 20lat to i tak za dużo

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Mlawa

To sobie mów i bądź zdrów. Powodzenia

Jolanta
Jolanta
4 lata temu

Burchacki się nie nadaje na burmistrza :PSL.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Jolanta

Znasz Burchackiego, że tak twierdzisz. Jeśli już tak twierdzisz, to podaj czemu tak uważasz. Co z nim nie tak? no dalej jakie ułomności go wykluczają z bycia burmistrzem? bo to, że startuje z list PSL, to żaden powód.
Ja uważam, że Ty nie nadajesz się na żonę i matkę, bo za dużo mącisz.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

To co Jolanto, widzę że zabrakło Ci argumentów, co?

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Nie zabrakło! Nie chcę smrodu w Mławie i KURNIKÓW DOOKOŁA ALBO MOŻE JESZCZE ŚWINIARNIE !!!!

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  Jarząbek

Jest Pan z PSL i tak mi ubliża jako Kobiecie, Matce, Żonie tylko dlatego że jestem za PISem i wybrałam na burmistrza Pana Marka Kiełbińskiego. Tak właśnie traktuje ludzi PSL. Jest mi bardzo przykro i Nigdy na wastronie nie zagłosuję.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Jolanta

No widzisz , Jolanto, jak jak łatwo czuć się obrażonym. Idąc Pani tokiem myślenia, obraża pani i ubliża Burchackiemu, który nie jest członkiem PSL, a tylko sympatykiem i startuje z list PSL.
Rząd PIS już kilka lat rządzi i jakby nie było nic nie zrobili w kierunku ustawy anty-odorowej, a jeżeli nie będzie nic zrobione od góry, to tu na dole PIS nic mnie zrobi przeciwko fermom kur, czy też świń.. Gminy nie mają planu zagospodarowania i owe obiekty mogą powstawać wszędzie, wszędzie tam gdzie rolnicy sprzedadzą ziemię kto za nią dobrze zapłaci, bo będzie chciał postawić fermę.
PIS w Mławie choćby z wysiłku pękł nie zapobiegnie temu trendowi.
Jeszcze teraz jesteś tak naiwna i wierzysz w to, że PIS zaorze kurniki, albo zapobiegnie powstawaniu nowym? – współczuję Ci tej głębokiej wiary, bo to tak jakbyś nadal wierzyła w św. Mikołaja.
Aha, ostatnia uwaga – nie jestem z PSL, nigdy nie byłem i o PSL mam takie samo zdanie jak większość ludzi, ale w wyborach na burmistrza nie stawiam na partię, tylko na człowieka, a z tych 3 kandydatów największe predyspozycje, kwalifikacje i największe doświadczenie ma Burchacki.

Maria
Maria
4 lata temu

Kiedy pojawią się banery i plakaty na mieście o zadłużeniu miasta Mława???

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu
Reply to  Maria

Mario – nigdy, o czym Ty marzysz i co Ci się po nocach śni? – banery z zadłużeniem? – u kowalewskiego to nie jest zadłużenie, to jest nadwyżka budżetowa.
Mława nie ma zadłużenia.

Arek
Arek
4 lata temu

I tak te 700 głosów nabiła garstka osobników.

czarek
czarek
4 lata temu

Marek Kiełbiński – burmistrz realny a nie sondażowy.

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  czarek

Zgadzam się!

Czytelnik
Czytelnik
4 lata temu

Codziennik, to ma jednak dobre pomysły. Wydawałoby się, że taka tam sobie sonda a ile wzbudza emocji. Prawda?

Z bliska
Z bliska
4 lata temu
Reply to  Czytelnik

Codziennik, potrafił, z uwaga czytać i wyciagac wnioski, ktore zglaszaja, jego uzytkownicy..I to trzeba cenić.

kabaret
kabaret
4 lata temu

obojętnie kto byle nie cygan.

Józek
Józek
4 lata temu

Ależ zacięta walka tylko 9 głosów różnicy. Na finiszu jednak wygra Kowalewski. I dobrze – przynajmniej rodowity mławiak.

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  Józek

Kowalewski nie ma szans bo wygra Kiełbiński.

Z bliska
Z bliska
4 lata temu
Reply to  Józek

Wygrana Kowalewskiego to najgorsza rzecz jaka by mogla się stać, Mława potrzebuje zmiany. TYLKO BURCHACKI MOŻE ZAPEWNIĆ JEJ ROZWÓJ.

czerwony
czerwony
4 lata temu
Reply to  Z bliska

o prosze z bliska komuch głosuje za PSL, to jak dziękuje za PSL gdzie czerowna zaraza jest.

PIS
PIS
4 lata temu
Reply to  czerwony

Raz sierpen raz młotem, czerwoną hołotę !

Z bliska
Z bliska
4 lata temu
Reply to  PIS

Tym sierpem i mlotem powinieneś zaczac walic to czerwono cholote, ktorej w Pis nie brakuje.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  czerwony

Czerwona zaraza siedzi w PIS – to widać to słychać i czuć.

PIS
PIS
4 lata temu
Reply to  Anonim

Z kata robi się ofiarę, takie czasy…

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  czerwony

Przestań sobie wycierać gębę tym sloganem CZERWONY KOMUCH, JAK NIE WIESZ GDZIE JEST CZERWONA ZARAZA TO CI POWIEM W PIS. A JAK NIE WIESZ CO MASZ PISAĆ TO LEPIEJ ZAMILCZ, oszczędzisz nerw sobie i nam, odwiedzającym ten portal. Bo za komuny było by nie do pomyślenia aby kandydat na Burmistrza, z ramienia tej partii UŻYWAŁ TAK WULGARNEGO JĘZYKA jak kandydat na Burmistrza z SUCHOWOLI, obrażając wszystkich na około. że Hillary Clinton / to sprzedajna k***a / EWA KOPACZ była Premier / to parchate antypolskie k******sko / A LECH wałęsa / pier****ny czerwony śmieć / nie pisze dlatego że tacy są w Mławie,, ale piszę aby spojrzeć na tą farmację całościową, bo jej członkowie nie zrobią nic bez zgody CENTRALI Z NOWOGRODZKIE . piszę dlatego że może do kogoś te fakty wreszcie dotrą z kim my mamy do czynienia, bo do Ciebie czerwony biedaku z pewności NIE!!!! Bo Ja mam już dość Marszałka Sejmu, który za młodu wąchał sobie klej Budapren, i jako technik ogrodnik dziś z nadania Kaczyńskiego zajmuje fotel Marszałka, mam dość już patrzenia na białego prof. v-ce Marszałka, który w przeszłości zażywał narkotyków a miał ksywę PIES.

czerwony
czerwony
4 lata temu
Reply to  z bliska

Nikt z PISu, tylko to właśnie Ty palisz znicze na grobach zbrodniarzy sowieckich. Więc człowieku zamilcz bo gardzę takimi jak Ty.

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  czerwony

O z kibica przeistoczyłeś się zmieniając nick na czerwony, to tylko zle o tobie świadczy zarazo, i dalej będe palił bo to też byli ludzie, a ten Twój PIS też pali znicze na grobach żołnierzy wyklętych, tylko powinieneś wiedzieć że wśród tych wyklętych byli jeszcze gorsi zbrodniarze niż Rosjanie., dzieciaku coś kiepsko u Ciebie z historią, więc powinieneś milczeć, ja nie gardzę tobą bo nie chcę mi się uwieżyć że jesteś tak tępy, durny i głupi, może jak ci się kiedyś wody w te brudne uszy naleje to zmienisz swe zdanie oby nie było za pózno, bo szkoda takich talentów jak TY, a jak nie masz argumentów w dyskusji, to trudno, ale przynajmniej byś mógł przestać ubliżać DURNIU, bo to tylko zle świadczy o TOBIE.

PIS
PIS
4 lata temu
Reply to  z bliska

żołnierze wykleci – cześć i chwała bohaterom !!!

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  PIS

Za chwile będziesz, obchodził 19 Pazdziernika DZIEŃ KAPLANA WYKLĘTEGO—co już uchwalil SEJM R.P. A PIS to jest najgorszy wybór jaki trafił się Polakom.

Arek
Arek
4 lata temu
Reply to  z bliska

PIS ratuje Polskę przed wykupieniem przez Niemców i Francuzów resztę majątku Polskiego!!! Tylko PIS !

Z bliska
Z bliska
4 lata temu
Reply to  Arek

Pisowskii miernoto Polska, już dawno stanela na nogi, i to nie dzieki Pis, partii ktora moze Polskie doproeadzic do ruiny, partii pelnej oszolomow takich jak Ty

bleble
bleble
4 lata temu
Reply to  czerwony

ale wyście głupi SOM! haha! pyskówka na poziomie ekspertów spod budki z piwem! a jednak mławsia to stan umysłu 😉

Mławiak
Mławiak
4 lata temu
Reply to  Z bliska

Kiełbiński to przyszłość Mławy! Każdy to już wie!!!

Wola
Wola
4 lata temu
Reply to  Józek

Józek sam pewnie nabiłeś połowę głosów Kowalowi klikajac jak obłakany, a teraz sie podniecasz.

Georg
Georg
4 lata temu

Podobno Kowalewski rzucił wyzwanie Burchackiemu jeśli chodzi o debatę ale ten coś się nie kwapi.

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  Georg

Bo Kowalewski nie jest partnerem do rozmowy z Burchackim!!!

do cdn
do cdn
4 lata temu

Jak to nie było PSL , a Wojnarowski , Wasiłowski , Wiśniewski , Prusinowski , Sych , toż to PSL tylko pod przykrywką (Antczak )

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  do cdn

Burchacki to też PSL

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

Wszystko na to wskazuje, że możemy spodziewać się drugiej tury i bardzo dobrze, może tym razem Pan Kowalewski spadnie z piedestału i skończy się jego panowanie.

Wyborca
Wyborca
4 lata temu

Nie wierzę singlom. Nie powienie nikt układać życia innym jeśli nie ułożył go sobie.

Karina
Karina
4 lata temu

Ten cały PSL trzeba w końcu odesłać tam gdzie ich miejsce czyli w kosmos 🙂

Bezpartyjny
Bezpartyjny
4 lata temu
Reply to  Karina

Karyna ty se sama leć w kosmos.

cdn....
cdn....
4 lata temu
Reply to  Karina

A co Ci Karolina zrobil PSL? Skoro w Radzie Miasta Mława nigdy PSL -u nie było. Nauczcie się mieszkańcy rozdzielać politykę. Oceniajcie ludzi przy wyborach do rady a nie partię. . Co ma polityka centralna PSL do regionalnej w wyborze? Z uporem maniaka ciągle słyszę to samo, aż niedobrze się robi. Brak argumentów?! Najgorzej jak ktoś nie ma pojęcia ale z góry krytykuje.Żenada… I ubogie myslenie!.W tym mieście nigdy nie będzie dobrze, jak w taki sposób będzie podchodziło sie do wyborów do ludzi. Skoro wystarcza niektórym tylko tańce, ciuch moro, czy kolarza na rowerze i przesadzone inwestycje w mieście za pieniądze generalnie mieszkańców, to życzę powrotu do zdrowia….A jak sądzicie, kto będzie zwracał te zadłużenia. Tak jest w ekonomii centralnej tak jest w regionalnej. DLATEGO ŚRODKI POZYSKIWAĆ TRZEBA Z ZEWNĄTRZ . Tak trudno to zrozumieć???!!!!! Z czego Wy tak się cieszycie? Z inwestycji za kredyty, za Wasze pieniądze? To dajcie mi na remont łazienki a później zaproszę Was do obejrzen jej, pochwalę się ale , pożyczone pieniądze wcześniej od Was bedziecie zwracać WY. Myślcie choc odrobinę…..

Mławianin
Mławianin
4 lata temu
Reply to  cdn....

Polityka centralna ma bardzo dużo do regionalnej, za sprawą tylko jednej rzeczy: dyscyplina partyjna przy głosowaniach… Niby jedna rzecz a decyduje o wszystkim.

Arek
Arek
4 lata temu
Reply to  cdn....

Już jest PSL w STAROSTWIE. Im już dziękujemy.

Arek
Arek
4 lata temu
Reply to  Karina

Tylko nie PSL !!!!!

żaba
żaba
4 lata temu

Też myślę, że w podbijanie głosów zabawili się drużynowo „fani” , ale tak czy inaczej, bardzo, bardzo nieładnie 🙂

Hakmen
Hakmen
4 lata temu
Reply to  żaba

Fani chyba że na zlecenie. Ale to to samo. Wstyd i żenada. To ktoś taki chce nas reprezentować. Wynocha.

Mławiak
Mławiak
4 lata temu

nie Wojnarowski zawsze był z psl , z Antczakiem , a teraz jest z kowalem , to ustawka , czy ma dość brata , Antczaka i Burchackiego

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Mławiak

Dla liczydła zawsze najważniejsza była kasa, co z tego, że startował z tego czy innego komitetu, zawsze popierał Kowala i dlatego też Kowalewski go przygarnął do siebie, bo tak wiernego … nie znajdzie nigdzie, bo jemu nawet poleceń nie trzeba wydawać, jemu wystarczy patrzenie w oczy panu i bez słów zastąpi podnóżek panu. Na co Burchackiemu taka chorągiewka która już tylu zdradziła, bo zawsze tylko panu służyła?

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Szczerze to u kiełbińskiego wygląda to przyzwoicie i uczciwie a pozostali co? Wstyd!!!! Macie Państwo odpowiedź kto jest uczciwy

Młaiak
Młaiak
4 lata temu

a Wojnarowski – chodzące liczydło też odszedł od PSL, od starosty do Kowala , czy to ustawka starych wyjadaczy Wojnarowskich ?

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Młaiak

Wojnarowski Janusz cały czas u Kowalewskiego był, jest i chce być i nie siej zamętu niepotrzebnie.

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Młaiak

Liczydło od wielu lat jest liczydłem i nadal chce być liczydłem, nigdy nie btył u starosty, zawsze u burmistrza – tyle w temacie.

Mariusz
Mariusz
4 lata temu
Reply to  mławianka

Dajcie spokój, nie kłóćcie się. Czas na zmiany. Wybierzmy Kiełbińskiego to najlepszy kandydat.

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  Mariusz

MŁODY to nie jest kłotnia tylko wymiana zdań i myśli, na temat kandydatów, kazdy może mieć swoje zdanie, –tak sobie głośno myślę że chyba Pan prof, za ten post postawi ci 5 w dzienniku, nie dziwi mnie że ma tyle głosów w sądzie wyborczej.

Wyborca
Wyborca
4 lata temu

Kto jest zwycięzcą w tym rankingu oszusta? wiemy? ja wiem i to bardzo dobrze i z całą pewnością poinformuję konkurentów. Czy to się nazywa obłudą i brakiem wstydu.? jakie to wstrętne i paskudne, niskie i nijakie. Drodzy Państwo. Wierzyć się nie chce, a jednak.

Ktuś
Ktuś
4 lata temu
Reply to  Wyborca

Wieś tańczy i śpiewa

Wyborca
Wyborca
4 lata temu

Porządek musi być, będziemy się bacznie przyglądać, na zewnątrz krzyczą sprawiedliwości! ,a cwaniactwo i chamstwo bierze górę. No i teraz powinno się podać liczbę oszustw ( kto? i ile? oszukał) i podziękować ostatecznie i definitywnie.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Wyborca

Kandydaci nie oszukiwali, tylko ich fani, a może nawet nie fani, tylko grupka małolatów, która chciała się zabawić kosztem zacietrzewionych komentatorów codziennika.
A Ty wyborco, nadal zacietrzewiony jak widać i nie umiejący używać szarych komórek.

Aninimowa
Aninimowa
4 lata temu
Reply to  Anonim

Skąd ta pewność? Może byłeś jednym z nich? A tak na marginesie, to wątpię, żeby codziennik czytały małolaty.

Ktuś
Ktuś
4 lata temu
Reply to  Anonim

Hahahahaha. Jak można takie dyrdymały pleść. Jeszcze odwagi brakuje. Jakie niewiniątko. Teraz beczy jak niemowle.

Jarząbek
Jarząbek
4 lata temu

No i co?
Codziennik poprawił głosowanie, co na to oszuści?

Włodek
Włodek
4 lata temu

Wojnarowski w starostwie , Wojnarowski w radzie miasta , Wojnarowski w sejmiku, Wojnarowski w szkołach -wszędzie oni , od tylu lat ! Burchacki to też Wojnarowski , cały PSL to Wojnarowscy

Przejazdem
Przejazdem
4 lata temu
Reply to  Włodek

Ciebie pogięło, masz manię prześladowczą.
Burchacki to Burchacki.
Niedługo powiesz, że Kiełbiński to Wojnarowski, a może Kowalewski to też Wojnarowski?

Czytelnik
Czytelnik
4 lata temu
Reply to  Przejazdem

Burchacki to bardzo bliska rodzina z Wojnarowskim, czyli Włodek ma rację.

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  Przejazdem

Burchacki to PSL czyli Wojnarowski.

Czarek
Czarek
4 lata temu

Nie no, wszędzie wyskakują wojnarowscy! Mamy ich juz dość.

didżźej
didżźej
4 lata temu

na Paderewskiego nie ma co liczyć

Ciotka
Ciotka
4 lata temu

Najlepszy byłby Biedroń lub coś koło tego

Przejazdem
Przejazdem
4 lata temu
Reply to  Ciotka

Może partner Biedronia?

księciu
księciu
4 lata temu

a czy Burmistrz jest zasłużony dla miasta Mławy ?

ksiądz
ksiądz
4 lata temu

Moszczyński ale Bogdan na Burmistrza

Anonim
Anonim
4 lata temu

Ta sonda to kpina. Średnio ogarnięta osoba potrafi zmienić IP i modele nabyć tyle głosów ile zechce.
Za chwilę to będzie rywalizacja komu się bardziej klikać.
Obstawiam że do końca tygodnia będzie oddanych więcej głosów niż uprawnionych w Mławie do głosowania.
LOL

Leszek
Leszek
4 lata temu

Apeluję do mediów o przygotowanie przedwyborczej debaty. Mława na to zasługuje!!! Ludzie mają prawo zadać pytanie, poznać program wyborczy itd…

Maria
Maria
4 lata temu
Reply to  Leszek

Dokładnie, niech się tłumaczą dlaczego w Mławie zamiast ładnej zabudowy jednorodzinnej mamy stal i beton i dlaczego Mława tonie w długach!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Gratulacje rozsądku panie Kiełbiński, że nie dał się Pan wciągnąć w tą lipną sondę. Obraz nędzy i rozpaczy.

Przejazdem
Przejazdem
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

Toż to nie Kowalewski czy Burchacki albo Moszczyński nabijają sobie głosy, tylko jacyś idioci, którzy się bawią i uważają, że znakomicie się bawią.
Nie ma czego gratulować Kiełbińskiemu.

-@@-
4 lata temu
Reply to  Przejazdem

Tak a ja jestem Merlin Monroł

Anonim
Anonim
4 lata temu

Jak tak uważasz, to udaj się do dobrego lekarza od głowy

KOko
KOko
4 lata temu

Nagle przez noc jednemu kandydatowi przybyło 800 głosów. Przecież ludzie nabijają te głosy zmieniając adres IP, więc jaki to ma sens?

EMI
EMI
4 lata temu

Na chwilę obecną, na stronie PKW jest zarejestrowanych 3 kandydatów nas burmistrza.

Hihi
Hihi
4 lata temu
Reply to  EMI

A co Moszczyniak nie przeszedł weryfikacji ???

EMI
EMI
4 lata temu
Reply to  Hihi

nie ma na tej liście P. Kiełbińskiego

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  EMI

Jesli to byla by prawda, to bardzo dobrze, zapomnieli zgłosić mlawscy aktywiści PIS.

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  EMI

Jest Kiełbiński na liście, nie siej zamentu.

Czarek
Czarek
4 lata temu

Otwierasz lodówkę , a tu Wojnarowski !!!

Observer
Observer
4 lata temu
Reply to  Czarek

U mnie wyskakuje z lodówki Kowalewski i nikt go nie przebije, bo to największy celebryta w Mławie i powiecie mławskim

z bliska
z bliska
4 lata temu
Reply to  Observer

Jaki celebryta to NARCYZ zapatrzony w siebie.!!!!!

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  Czarek

Rażeby z Burchacki he he

Leszek
Leszek
4 lata temu

Debata, debata koniecznie debata przedwyborcza!!!!

Mieszko
Mieszko
4 lata temu
Reply to  Leszek

A po co? Żeby złotousty mógł sobie pobrylować przed reflektorami?

Wioletta
Wioletta
4 lata temu

wszyscy , tylko nie Burchacki !

Kasia
Kasia
4 lata temu
Reply to  Wioletta

Tylko nie Burchacki !

starosta
starosta
4 lata temu

Nawet ludzie starosty i Antczaka od nich odeszli – Wojnarowski , Sych , Wasiłowski , Prejs , Prusinowski , czy to nie dziwne ? Nie ufają PSL i Burchackemu ?

Obserwator
Obserwator
4 lata temu

Zmieniłbym tytuł na „Kto chce (opcjonalnie – i jak bardzo) zostać burmistrzem Mławy?” B-)

mławianka
mławianka
4 lata temu

Ludzie, co się z Wami dzieje, to z jest zwykła sonda! Sonda dla uczciwych ludzi.

Wyborca
Wyborca
4 lata temu
Reply to  mławianka

Zwykła to może być bułka proszę pani. Sonda ma ogromny wpływ na opinię publiczą, więc należy uważać na huliganów i karierowiczów i złodziei politycznych którzy pod postacią dobra za chwilę mogą ludzi mieć za nic. Więc proszę ważyć słowa i obserwować tzw. cuda których jesteśmy świadkami

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Wyborca

Cuda to ja właśnie proszę pana obserwuje, to ludzie nie potrafią uszanować prostych zasad i innych czytelników. Chęć posiadania władzy uderza do głowy.

Wyborca
Wyborca
4 lata temu

Proszę sprawdzić skok głosowania między 4.00, a 6.00 na jedenego z kandydatów. Za ogromny skok. Uważam, iż powinny zająć się tym właściwe organy. Uczciwość w okresie wyborczym to podstawa. Pozdrawiam szanowną redakcję.

Giewont
Giewont
4 lata temu

Gdzie na swoim portalu organista i pomysłodawca znaku stop na ul wujtostwo zebrał całe 44 głosy ???

Giewont
Giewont
4 lata temu

Te wyniki to żart około 1 w nocy organiście przybyło około 300 głosów gdzie przez cały wieczór miał 33 Kowalewski 15 kandydat bezpartyjny z ramienia polskiej wsi około 200 głosów w kilka minut Kiełbiński 10-15 głosów ????

Jolanta
Jolanta
4 lata temu
Reply to  Giewont

Kiełbiński najuczciwszy !!!

Alka
Alka
4 lata temu

I widać kto tu ma przeważająca liczbe glosow, otóż to! Dopiero teraz rączki sie trzęsą panu burmistrzowi, dociera powolutku, pozegnaj sie z klasą, niech ludzie zapamietaja Cie za ‚ dobrą’ osobe, urzad pracy czeka, powodzenia!

165
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x