Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ostatnia szansa by oddać swój głos w sondzie wyborczej


Jeszcze tylko przez kilka godzin można głosować w naszej sondzie, kto powinien zostać burmistrzem Mławy.  Marcin Burchacki, Marek Kiełbiński, Sławomir Kowalewski i Wiesław Moszczyński konkurują ze sobą w tym wyścigu. Kto wygra? Zapraszamy do udziału w sondzie zamieszczonej po prawej stronie portalu (rys. poniżej). Głosowanie potrwa do 10 października br. do północy. 

KOMUNIKAT: 26.09, godz. 14:30

Z uwagi na odnotowane liczne przypadki nadużyć podczas oddawania głosów w sondzie zmuszeni byliśmy usunąć z wyników sondy głosy oddawane wielokrotnie przez tych samych użytkowników. Prosimy uprzejmie o właściwe oddawanie głosów na swoich kandydatów. Głosowanie potrwa do 10 października br. do północy. 

Administracja portalu  //codziennikmlawski.pl


red.


Zobacz także…

Włodarz na medal – Głosowanie dobiegło końca

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

165
KOMENTARZE

avatar
1500
Dziś w centrum
Gość
Dziś w centrum

Spotkałem dziś kolegę na chodniku i pytam się go. Na kogo głosuje w wyborach na burmistrza? Mówi że nie wie jeszcze. Ja mówię że nie będę głosował na obecnego burmistrza, a On że też nie. Ja mówię że będę głosował na Marka Kiełbińskiego i jak nie jest jeszcze zdecydowany to mówię mu żeby też na Niego głosował bo jest to facet uczciwy, ma ambitny program wyborczy który chce zrealizować bo go czytałem itd. i że jest to Najlepszy kandydat. On nagle powiedział że będzie głosował na Burchackiego i że go nie przekonam bo On ma powody żeby na niego głosować.… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

Niezłą bajkę wymyśliłeś, z twego postu wynika że obaj pracujecie w kurnikach i macie dużo czasu aby robić sobie pogadanki. Najlepiej będzie jak obaj zagłosujecie na BURCHACKIEGO.

kot w butach
Gość
kot w butach

mława to jednak stan umysłu, zachęcam do przeczytania artykułu w ostatniej Angorze ((Mława (znowu) atakuje!) 😉 ja tam oddałabym całą władzę w Ręce PiS i KK, bez głosowania, bez wyborów!! byłoby i Prawo i Sprawiedliwie, no i Po Bożemu! żadnych ekscesów typu Kler, czy innych nieobyczajnych wymysłów lewactwa! w końcu Partia wie, co dla ludu najlepsze, Naród Zawsze z Partią i Bogiem! tylko wtedy wstaniemy z kolan i powędrujemy ku Szczęściu i Raj zawita w nasze progi 😉 Pan kandydat PiS trochę autystyczny, ale za to jakie ma zaplecze! w końcu nie musi rządzić sam, a nawet nie musi wcale… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

Bardzo dobrze opisałes ten kabaret, cala prawda całą DOBĘ.

Z bliska
Gość
Z bliska

A gdzie tego kolege miałeś spotkac, na polnej drodze, a moze za stodoło, a moze w kosmosie, to sie nam objawił mieszkaniec, ktoru odkryl ze w Mławie,są chodniki i mozna się spotkac spacerujac, na tym chodniku.

do z bliska
Gość
do z bliska

panie mów za siebie, ja akurat chcę aby rządził Pan Kowalewski

Addd
Gość
Addd

Bo Ci stołek trzyma, własny interes się tylko liczy dla ludzi pokroju Kowalewskiego, by zyło się nam lepiej, inni niech cierpią

z bliska
Gość
z bliska

Ja właśnie mówię za siebie, a w swych postach staram się przekazać negatywne oceny działań i rządów Pana Kowalewskiego, które mam nadzieje trawią co do niektórych mieszkańców naszego miasta, którzy nie są jeszcze zdecydowani któremu z kandydatów zaufają, i oddadzą na niego głos. POWINIENEŚ PAMIĘTAĆ ŻE CHCIEĆ A MÓC TO ROBI OGROMNĄ RÓŻNICE. a jeśli liczysz na to że utrzymasz stołek, to możesz się mocno zawieść, bo w razie jakiś roszad pierwszy możesz popłynąc z Ratusza.

Obserwujący
Gość
Obserwujący

Poczytajcie sobie „Strategie dla Mławy” Burchackiego to dopiero lektura.
Jeszcze nie został Burmistrzem a już pisze, że będzie tworzył nowe etaty w Urzędzie.
Masakra jakaś.

Observer
Gość
Observer

To jest norma, tak się po prostu pisze, nie on pierwszy i nie on ostatni, a nie masakra.

Obserwujący
Gość
Obserwujący

Chyba norma dla Ciebie.
A może masz ten nowy stołek obiecany więc dlatego jest to dla Ciebie takie „normalne”.

Observer
Gość
Observer

„Sądzę ciebie według siebie”, czyli to Ty masz stołek u obecnego burmistrza i w związku z tym uważasz, że Twoi oponenci muszą być w jakiś sposób związani z innym kandydatem. Myśl sobie co chcesz, ale nigdzie nie mam obiecanego stołka, nie nalezę do PSL i nie jestem zwolennikiem PSL, mam takie samo zdanie o PSL jak większość Polaków, że PSL to taka sprzedajna dziwka:delikatnie mówiąc), ale w tych wyborach dam szansę MŁODEMU, bo młodzi chcą, żeby burmistrz zadbał o nich, a niestety ci kandydaci w wieku mocno średnim nie będą myśleć o młodych, bo oni są już wypaleni, albo zaraz… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

Jeśli można to chciałem przestrzec kierowców wyjeżdżających z zakupami z KAUFLANDU, ABY BYLI BARDZO OSTROŻNI, osobiście będąc dziś na zakupach i wyjeżdżając w aleje, omal nie spowodowałem kolizji drogowej, wiecie dlaczego tam w tym miejscu bije z banerów na wprost straszna JASNOŚĆ KTÓRA WYJEŻDŻAJĄCYCH KIEROWCÓW MOŻE OŚLEPIAĆ, Szanowny Panie Burmistrzu, ten baner zawisł w naprawdę w nie odpowiednim miejscu, większość Mławian ma już dość tej jasności przez 12 lat.

Greg
Gość
Greg

Kowalewski to Twor Antczaka. Poki zyli w zgodzie PSl kandydata nie wystawiali. Kowal poczul sie silny to swoich mocodawcow pocalowal w 4 litery. Terwz PSL wystawia nowego Kowalewskiego. Za 4 lata bedzie ten sam bajzel co teraz bo mlawski PSL to sitwa. Pora skonczyc z zielonymi. Kielbinski to nowe rozdanie i nowa jakosc.

z bliska
Gość
z bliska

Kowalewski to twór Antczaka—pelna zgoda z tymi słowami, ale już z dalszymi słowami nie mogę się zgodzić, jesli uważasz że pora z czymś skończyć, to wlaśmie nadchodzi pora aby skończyć z tym DUETEM panującym w Mławie od parunastu lat, a ten duet to właśnie Kowalewski i Antczak. nie wszyscy z PSL są tacy jak piszesz, uwaam że w przypadku wyboru Burchackiego, nie będzie żadnego bajzlu,a wręcz będzie porządek. Uważam że raczej mławianie nie mogą sobie pozwolić na wybór niemowy KIEŁBIŃSKIEGO, BO TO JEST PRZESTAWICIEL FARMACJI, o której sam Prezes PIS mówi na sppotkaniu w Łodzi cyt. NIE MOŻEMY POZWOLIĆ NA… Czytaj więcej »

Maria
Gość
Maria

Tylko Pan Kiełbiński nadaje się na nowego burmistrza Mławy.

do Greg
Gość
do Greg

Burchacki to więcej niż twór. To n o w o t w ó r.

Jan
Gość
Jan

To prawda.

z bliska
Gość
z bliska

Przeglądając regularnie portal—sam się zastanawiam, który plebiscyt jest bardziej wiarygodny—czy ten na WŁODARZA–gdzie nasz „wspaniały” Burmistrz zebrał w głosowaniach aż 22 głosy,—czy ta sąda w której nasz Burmistrz uzysał na chwile obecną aż 791 głosów.???? a może Państwo znają przyczyny tego stanu rzeczy, bo Ja piszący te słowa uwqażam że bardziej miarodajny jest plebiscyt, w którym uzyskał aż 22 głosy, bo mieszkańcu uznali że szkoda kasy na takiego WŁODARZA,

Anonim
Gość
Anonim

Obojętnie co bym nie uważał, to i tak nie będę dzwonił i tracił kasę na durne głosowanie.

z bliska
Gość
z bliska

Widać w Twoim przypadku to normalne, nie chcesz się narażać bo możesz paczki nie dostać–ale jak za darmochę to klikał byś na portalu ile wlezie, dobrze za zablokowali takich sympatyków.

z niedaleka
Gość
z niedaleka

Ja oddałam głos na wójta, który moim zdaniem zasłużył na to wyróżnienie. Nie szkoda mi było 1,23 zł 🙂 Pana post daje do myślenia. Pozdrawiam!

z bliska
Gość
z bliska

FAJNIE !!!!bo mi chodzi o to aby wreszcie mławianie zaczęli myśleć, bo jak do tej pory, to nie piszą nic co by mogło przykuć uwagę, a wręcz przeciwnie chcą marnować swe głosy, na kandydatów którzy naprawdę nie mają szans, można mieć tylko nadzieję że do wyborów się jeszcze zastanowią.

Mietek
Gość
Mietek

Dwa zasadniczo rożne pytania: Kto zasłużył na medal? Kto zostanie burmistrzem 😀 Może zwyczajnie na medal nie zasłużył 😀 haha

Ogr
Gość
Ogr

Kowal nie zasłużył – powinien dostać czerwoną kartkę.

Matti
Gość
Matti

Czytałem 500 minus i się ubawiłem. Burchacki przez 8 lat będąc radnym powiatowym nie wystąpił o zmniejszenie diet radnych a teraz na potrzeby kampanii przyznał rację Kaczyńskiemu, który powiedział, że „musi być skromniej”.

500minus
Gość
500minus

PSL woli 1500 zł w garści, niż 2000 zł na dachu. 10 tys zł miesięcznie w skali 133 mln budżetu miasta, to oszczędności rzędu 0,09 %. Czekam na propozycje nie będące kropla w morzu. Nie jest problemem uposażenie radnych, ale ich jakość. Potrzebni są ludzie oddani sprawom społecznym, a nie tylko podlizywaniem się burmistrozwi i robieniu szopek jak to ostanio radny Wasiłowski i Wilamowski robili. Żenująca ustawka na pytania i odpowiedzi, a problemy ludzi mają gdzieś.

PSL out
Gość
PSL out

Ja proponuję inny program! PSL out! Dosyć już tego zielonego.

Edward
Gość
Edward

Proponuję by w UM już zaczęli pakować segregatory…

Krzysstof
Gość
Krzysstof

Otwierasz lodówkę – Wojnarowski, he he he

Anonim
Gość
Anonim

Otwieram lodówkę, a tam… Kowalewski tańczy zumbę

Mlawa
Gość
Mlawa

Mówimy nie klanom Wojnarowskich, nie chcemy już na nich patrzeć, 20lat to i tak za dużo

Anonim
Gość
Anonim

To sobie mów i bądź zdrów. Powodzenia

Jolanta
Gość
Jolanta

Burchacki się nie nadaje na burmistrza :PSL.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Znasz Burchackiego, że tak twierdzisz. Jeśli już tak twierdzisz, to podaj czemu tak uważasz. Co z nim nie tak? no dalej jakie ułomności go wykluczają z bycia burmistrzem? bo to, że startuje z list PSL, to żaden powód.
Ja uważam, że Ty nie nadajesz się na żonę i matkę, bo za dużo mącisz.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

To co Jolanto, widzę że zabrakło Ci argumentów, co?

Jolanta
Gość
Jolanta

Nie zabrakło! Nie chcę smrodu w Mławie i KURNIKÓW DOOKOŁA ALBO MOŻE JESZCZE ŚWINIARNIE !!!!

Jolanta
Gość
Jolanta

Jest Pan z PSL i tak mi ubliża jako Kobiecie, Matce, Żonie tylko dlatego że jestem za PISem i wybrałam na burmistrza Pana Marka Kiełbińskiego. Tak właśnie traktuje ludzi PSL. Jest mi bardzo przykro i Nigdy na wastronie nie zagłosuję.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

No widzisz , Jolanto, jak jak łatwo czuć się obrażonym. Idąc Pani tokiem myślenia, obraża pani i ubliża Burchackiemu, który nie jest członkiem PSL, a tylko sympatykiem i startuje z list PSL. Rząd PIS już kilka lat rządzi i jakby nie było nic nie zrobili w kierunku ustawy anty-odorowej, a jeżeli nie będzie nic zrobione od góry, to tu na dole PIS nic mnie zrobi przeciwko fermom kur, czy też świń.. Gminy nie mają planu zagospodarowania i owe obiekty mogą powstawać wszędzie, wszędzie tam gdzie rolnicy sprzedadzą ziemię kto za nią dobrze zapłaci, bo będzie chciał postawić fermę. PIS w… Czytaj więcej »

Maria
Gość
Maria

Kiedy pojawią się banery i plakaty na mieście o zadłużeniu miasta Mława???

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Mario – nigdy, o czym Ty marzysz i co Ci się po nocach śni? – banery z zadłużeniem? – u kowalewskiego to nie jest zadłużenie, to jest nadwyżka budżetowa.
Mława nie ma zadłużenia.

Arek
Gość
Arek

I tak te 700 głosów nabiła garstka osobników.

czarek
Gość
czarek

Marek Kiełbiński – burmistrz realny a nie sondażowy.

Jolanta
Gość
Jolanta

Zgadzam się!

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Codziennik, to ma jednak dobre pomysły. Wydawałoby się, że taka tam sobie sonda a ile wzbudza emocji. Prawda?

Z bliska
Gość
Z bliska

Codziennik, potrafił, z uwaga czytać i wyciagac wnioski, ktore zglaszaja, jego uzytkownicy..I to trzeba cenić.

kabaret
Gość
kabaret

obojętnie kto byle nie cygan.

Józek
Gość
Józek

Ależ zacięta walka tylko 9 głosów różnicy. Na finiszu jednak wygra Kowalewski. I dobrze – przynajmniej rodowity mławiak.

Jolanta
Gość
Jolanta

Kowalewski nie ma szans bo wygra Kiełbiński.

Z bliska
Gość
Z bliska

Wygrana Kowalewskiego to najgorsza rzecz jaka by mogla się stać, Mława potrzebuje zmiany. TYLKO BURCHACKI MOŻE ZAPEWNIĆ JEJ ROZWÓJ.

czerwony
Gość
czerwony

o prosze z bliska komuch głosuje za PSL, to jak dziękuje za PSL gdzie czerowna zaraza jest.

PIS
Gość
PIS

Raz sierpen raz młotem, czerwoną hołotę !

Z bliska
Gość
Z bliska

Tym sierpem i mlotem powinieneś zaczac walic to czerwono cholote, ktorej w Pis nie brakuje.

Anonim
Gość
Anonim

Czerwona zaraza siedzi w PIS – to widać to słychać i czuć.

PIS
Gość
PIS

Z kata robi się ofiarę, takie czasy…

z bliska
Gość
z bliska

Przestań sobie wycierać gębę tym sloganem CZERWONY KOMUCH, JAK NIE WIESZ GDZIE JEST CZERWONA ZARAZA TO CI POWIEM W PIS. A JAK NIE WIESZ CO MASZ PISAĆ TO LEPIEJ ZAMILCZ, oszczędzisz nerw sobie i nam, odwiedzającym ten portal. Bo za komuny było by nie do pomyślenia aby kandydat na Burmistrza, z ramienia tej partii UŻYWAŁ TAK WULGARNEGO JĘZYKA jak kandydat na Burmistrza z SUCHOWOLI, obrażając wszystkich na około. że Hillary Clinton / to sprzedajna k***a / EWA KOPACZ była Premier / to parchate antypolskie k******sko / A LECH wałęsa / pier****ny czerwony śmieć / nie pisze dlatego że tacy są… Czytaj więcej »

czerwony
Gość
czerwony

Nikt z PISu, tylko to właśnie Ty palisz znicze na grobach zbrodniarzy sowieckich. Więc człowieku zamilcz bo gardzę takimi jak Ty.

z bliska
Gość
z bliska

O z kibica przeistoczyłeś się zmieniając nick na czerwony, to tylko zle o tobie świadczy zarazo, i dalej będe palił bo to też byli ludzie, a ten Twój PIS też pali znicze na grobach żołnierzy wyklętych, tylko powinieneś wiedzieć że wśród tych wyklętych byli jeszcze gorsi zbrodniarze niż Rosjanie., dzieciaku coś kiepsko u Ciebie z historią, więc powinieneś milczeć, ja nie gardzę tobą bo nie chcę mi się uwieżyć że jesteś tak tępy, durny i głupi, może jak ci się kiedyś wody w te brudne uszy naleje to zmienisz swe zdanie oby nie było za pózno, bo szkoda takich talentów… Czytaj więcej »

PIS
Gość
PIS

żołnierze wykleci – cześć i chwała bohaterom !!!

z bliska
Gość
z bliska

Za chwile będziesz, obchodził 19 Pazdziernika DZIEŃ KAPLANA WYKLĘTEGO—co już uchwalil SEJM R.P. A PIS to jest najgorszy wybór jaki trafił się Polakom.

Arek
Gość
Arek

PIS ratuje Polskę przed wykupieniem przez Niemców i Francuzów resztę majątku Polskiego!!! Tylko PIS !

Z bliska
Gość
Z bliska

Pisowskii miernoto Polska, już dawno stanela na nogi, i to nie dzieki Pis, partii ktora moze Polskie doproeadzic do ruiny, partii pelnej oszolomow takich jak Ty

bleble
Gość
bleble

ale wyście głupi SOM! haha! pyskówka na poziomie ekspertów spod budki z piwem! a jednak mławsia to stan umysłu 😉

Mławiak
Gość
Mławiak

Kiełbiński to przyszłość Mławy! Każdy to już wie!!!

Wola
Gość
Wola

Józek sam pewnie nabiłeś połowę głosów Kowalowi klikajac jak obłakany, a teraz sie podniecasz.

Georg
Gość
Georg

Podobno Kowalewski rzucił wyzwanie Burchackiemu jeśli chodzi o debatę ale ten coś się nie kwapi.

z bliska
Gość
z bliska

Bo Kowalewski nie jest partnerem do rozmowy z Burchackim!!!

do cdn
Gość
do cdn

Jak to nie było PSL , a Wojnarowski , Wasiłowski , Wiśniewski , Prusinowski , Sych , toż to PSL tylko pod przykrywką (Antczak )

Jolanta
Gość
Jolanta

Burchacki to też PSL

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Wszystko na to wskazuje, że możemy spodziewać się drugiej tury i bardzo dobrze, może tym razem Pan Kowalewski spadnie z piedestału i skończy się jego panowanie.

Wyborca
Gość
Wyborca

Nie wierzę singlom. Nie powienie nikt układać życia innym jeśli nie ułożył go sobie.

Karina
Gość
Karina

Ten cały PSL trzeba w końcu odesłać tam gdzie ich miejsce czyli w kosmos 🙂

Bezpartyjny
Gość
Bezpartyjny

Karyna ty se sama leć w kosmos.

cdn....
Gość
cdn....

A co Ci Karolina zrobil PSL? Skoro w Radzie Miasta Mława nigdy PSL -u nie było. Nauczcie się mieszkańcy rozdzielać politykę. Oceniajcie ludzi przy wyborach do rady a nie partię. . Co ma polityka centralna PSL do regionalnej w wyborze? Z uporem maniaka ciągle słyszę to samo, aż niedobrze się robi. Brak argumentów?! Najgorzej jak ktoś nie ma pojęcia ale z góry krytykuje.Żenada… I ubogie myslenie!.W tym mieście nigdy nie będzie dobrze, jak w taki sposób będzie podchodziło sie do wyborów do ludzi. Skoro wystarcza niektórym tylko tańce, ciuch moro, czy kolarza na rowerze i przesadzone inwestycje w mieście za… Czytaj więcej »

Mławianin
Gość
Mławianin

Polityka centralna ma bardzo dużo do regionalnej, za sprawą tylko jednej rzeczy: dyscyplina partyjna przy głosowaniach… Niby jedna rzecz a decyduje o wszystkim.

Arek
Gość
Arek

Już jest PSL w STAROSTWIE. Im już dziękujemy.

Arek
Gość
Arek

Tylko nie PSL !!!!!

żaba
Gość
żaba

Też myślę, że w podbijanie głosów zabawili się drużynowo „fani” , ale tak czy inaczej, bardzo, bardzo nieładnie 🙂

Hakmen
Gość
Hakmen

Fani chyba że na zlecenie. Ale to to samo. Wstyd i żenada. To ktoś taki chce nas reprezentować. Wynocha.

Mławiak
Gość
Mławiak

nie Wojnarowski zawsze był z psl , z Antczakiem , a teraz jest z kowalem , to ustawka , czy ma dość brata , Antczaka i Burchackiego

mławianka
Gość
mławianka

Dla liczydła zawsze najważniejsza była kasa, co z tego, że startował z tego czy innego komitetu, zawsze popierał Kowala i dlatego też Kowalewski go przygarnął do siebie, bo tak wiernego … nie znajdzie nigdzie, bo jemu nawet poleceń nie trzeba wydawać, jemu wystarczy patrzenie w oczy panu i bez słów zastąpi podnóżek panu. Na co Burchackiemu taka chorągiewka która już tylu zdradziła, bo zawsze tylko panu służyła?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szczerze to u kiełbińskiego wygląda to przyzwoicie i uczciwie a pozostali co? Wstyd!!!! Macie Państwo odpowiedź kto jest uczciwy

Młaiak
Gość
Młaiak

a Wojnarowski – chodzące liczydło też odszedł od PSL, od starosty do Kowala , czy to ustawka starych wyjadaczy Wojnarowskich ?

mławianka
Gość
mławianka

Wojnarowski Janusz cały czas u Kowalewskiego był, jest i chce być i nie siej zamętu niepotrzebnie.

mławianka
Gość
mławianka

Liczydło od wielu lat jest liczydłem i nadal chce być liczydłem, nigdy nie btył u starosty, zawsze u burmistrza – tyle w temacie.

Mariusz
Gość
Mariusz

Dajcie spokój, nie kłóćcie się. Czas na zmiany. Wybierzmy Kiełbińskiego to najlepszy kandydat.

z bliska
Gość
z bliska

MŁODY to nie jest kłotnia tylko wymiana zdań i myśli, na temat kandydatów, kazdy może mieć swoje zdanie, –tak sobie głośno myślę że chyba Pan prof, za ten post postawi ci 5 w dzienniku, nie dziwi mnie że ma tyle głosów w sądzie wyborczej.

Wyborca
Gość
Wyborca

Kto jest zwycięzcą w tym rankingu oszusta? wiemy? ja wiem i to bardzo dobrze i z całą pewnością poinformuję konkurentów. Czy to się nazywa obłudą i brakiem wstydu.? jakie to wstrętne i paskudne, niskie i nijakie. Drodzy Państwo. Wierzyć się nie chce, a jednak.

Ktuś
Gość
Ktuś

Wieś tańczy i śpiewa

Wyborca
Gość
Wyborca

Porządek musi być, będziemy się bacznie przyglądać, na zewnątrz krzyczą sprawiedliwości! ,a cwaniactwo i chamstwo bierze górę. No i teraz powinno się podać liczbę oszustw ( kto? i ile? oszukał) i podziękować ostatecznie i definitywnie.

Anonim
Gość
Anonim

Kandydaci nie oszukiwali, tylko ich fani, a może nawet nie fani, tylko grupka małolatów, która chciała się zabawić kosztem zacietrzewionych komentatorów codziennika.
A Ty wyborco, nadal zacietrzewiony jak widać i nie umiejący używać szarych komórek.

Aninimowa
Gość
Aninimowa

Skąd ta pewność? Może byłeś jednym z nich? A tak na marginesie, to wątpię, żeby codziennik czytały małolaty.

Ktuś
Gość
Ktuś

Hahahahaha. Jak można takie dyrdymały pleść. Jeszcze odwagi brakuje. Jakie niewiniątko. Teraz beczy jak niemowle.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

No i co?
Codziennik poprawił głosowanie, co na to oszuści?

Włodek
Gość
Włodek

Wojnarowski w starostwie , Wojnarowski w radzie miasta , Wojnarowski w sejmiku, Wojnarowski w szkołach -wszędzie oni , od tylu lat ! Burchacki to też Wojnarowski , cały PSL to Wojnarowscy

Przejazdem
Gość
Przejazdem

Ciebie pogięło, masz manię prześladowczą.
Burchacki to Burchacki.
Niedługo powiesz, że Kiełbiński to Wojnarowski, a może Kowalewski to też Wojnarowski?

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Burchacki to bardzo bliska rodzina z Wojnarowskim, czyli Włodek ma rację.

Jolanta
Gość
Jolanta

Burchacki to PSL czyli Wojnarowski.

Czarek
Gość
Czarek

Nie no, wszędzie wyskakują wojnarowscy! Mamy ich juz dość.

didżźej
Gość
didżźej

na Paderewskiego nie ma co liczyć

Ciotka
Gość
Ciotka

Najlepszy byłby Biedroń lub coś koło tego

Przejazdem
Gość
Przejazdem

Może partner Biedronia?

księciu
Gość
księciu

a czy Burmistrz jest zasłużony dla miasta Mławy ?

ksiądz
Gość
ksiądz

Moszczyński ale Bogdan na Burmistrza

Anonim
Gość
Anonim

Ta sonda to kpina. Średnio ogarnięta osoba potrafi zmienić IP i modele nabyć tyle głosów ile zechce.
Za chwilę to będzie rywalizacja komu się bardziej klikać.
Obstawiam że do końca tygodnia będzie oddanych więcej głosów niż uprawnionych w Mławie do głosowania.
LOL

Leszek
Gość
Leszek

Apeluję do mediów o przygotowanie przedwyborczej debaty. Mława na to zasługuje!!! Ludzie mają prawo zadać pytanie, poznać program wyborczy itd…

Maria
Gość
Maria

Dokładnie, niech się tłumaczą dlaczego w Mławie zamiast ładnej zabudowy jednorodzinnej mamy stal i beton i dlaczego Mława tonie w długach!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Gratulacje rozsądku panie Kiełbiński, że nie dał się Pan wciągnąć w tą lipną sondę. Obraz nędzy i rozpaczy.

Przejazdem
Gość
Przejazdem

Toż to nie Kowalewski czy Burchacki albo Moszczyński nabijają sobie głosy, tylko jacyś idioci, którzy się bawią i uważają, że znakomicie się bawią.
Nie ma czego gratulować Kiełbińskiemu.

-@@-
Gość

Tak a ja jestem Merlin Monroł

Anonim
Gość
Anonim

Jak tak uważasz, to udaj się do dobrego lekarza od głowy

KOko
Gość
KOko

Nagle przez noc jednemu kandydatowi przybyło 800 głosów. Przecież ludzie nabijają te głosy zmieniając adres IP, więc jaki to ma sens?

EMI
Gość
EMI

Na chwilę obecną, na stronie PKW jest zarejestrowanych 3 kandydatów nas burmistrza.

Hihi
Gość
Hihi

A co Moszczyniak nie przeszedł weryfikacji ???

EMI
Gość
EMI

nie ma na tej liście P. Kiełbińskiego

z bliska
Gość
z bliska

Jesli to byla by prawda, to bardzo dobrze, zapomnieli zgłosić mlawscy aktywiści PIS.

Jolanta
Gość
Jolanta

Jest Kiełbiński na liście, nie siej zamentu.

Czarek
Gość
Czarek

Otwierasz lodówkę , a tu Wojnarowski !!!

Observer
Gość
Observer

U mnie wyskakuje z lodówki Kowalewski i nikt go nie przebije, bo to największy celebryta w Mławie i powiecie mławskim

z bliska
Gość
z bliska

Jaki celebryta to NARCYZ zapatrzony w siebie.!!!!!

Jolanta
Gość
Jolanta

Rażeby z Burchacki he he

Leszek
Gość
Leszek

Debata, debata koniecznie debata przedwyborcza!!!!

Mieszko
Gość
Mieszko

A po co? Żeby złotousty mógł sobie pobrylować przed reflektorami?

Wioletta
Gość
Wioletta

wszyscy , tylko nie Burchacki !

Kasia
Gość
Kasia

Tylko nie Burchacki !

starosta
Gość
starosta

Nawet ludzie starosty i Antczaka od nich odeszli – Wojnarowski , Sych , Wasiłowski , Prejs , Prusinowski , czy to nie dziwne ? Nie ufają PSL i Burchackemu ?

Obserwator
Gość
Obserwator

Zmieniłbym tytuł na „Kto chce (opcjonalnie – i jak bardzo) zostać burmistrzem Mławy?” B-)

mławianka
Gość
mławianka

Ludzie, co się z Wami dzieje, to z jest zwykła sonda! Sonda dla uczciwych ludzi.

Wyborca
Gość
Wyborca

Zwykła to może być bułka proszę pani. Sonda ma ogromny wpływ na opinię publiczą, więc należy uważać na huliganów i karierowiczów i złodziei politycznych którzy pod postacią dobra za chwilę mogą ludzi mieć za nic. Więc proszę ważyć słowa i obserwować tzw. cuda których jesteśmy świadkami

mławianka
Gość
mławianka

Cuda to ja właśnie proszę pana obserwuje, to ludzie nie potrafią uszanować prostych zasad i innych czytelników. Chęć posiadania władzy uderza do głowy.

Wyborca
Gość
Wyborca

Proszę sprawdzić skok głosowania między 4.00, a 6.00 na jedenego z kandydatów. Za ogromny skok. Uważam, iż powinny zająć się tym właściwe organy. Uczciwość w okresie wyborczym to podstawa. Pozdrawiam szanowną redakcję.

Giewont
Gość
Giewont

Gdzie na swoim portalu organista i pomysłodawca znaku stop na ul wujtostwo zebrał całe 44 głosy ???

Giewont
Gość
Giewont

Te wyniki to żart około 1 w nocy organiście przybyło około 300 głosów gdzie przez cały wieczór miał 33 Kowalewski 15 kandydat bezpartyjny z ramienia polskiej wsi około 200 głosów w kilka minut Kiełbiński 10-15 głosów ????

Jolanta
Gość
Jolanta

Kiełbiński najuczciwszy !!!

Alka
Gość
Alka

I widać kto tu ma przeważająca liczbe glosow, otóż to! Dopiero teraz rączki sie trzęsą panu burmistrzowi, dociera powolutku, pozegnaj sie z klasą, niech ludzie zapamietaja Cie za ‚ dobrą’ osobe, urzad pracy czeka, powodzenia!