Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Lelewela


Dziś około godziny 18:15 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Lelewela doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Impet uderzenia był tak duży, że auta znalazły się aż na chodniku. Jak informuje mławska straż pożarna autami podróżowały tylko dwie osoby. Zespół ratownictwa medycznego przebadał je i nie stwierdził konieczności hospitalizacji. Obecnie strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony, ale ulica Lelewela jest przejezdna.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x