Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: W Rosario ukradli puszkę z pieniędzmi ze zbiórki dla Oskara. Czy ktoś ich rozpoznaje? [video]


W dniu 29 września około godziny 18-tej w Rosario w centrum miasta działający wspólnie złodzieje ukradli puszkę ze zbiórki pieniędzy na leki dla 10-cio letniego Oskara. Puszka stała na ladzie obok kasy. Sprawców było kilku, w celu odwrócenia uwagi personelu zrobili zakupy płacąc 500 – złotowym banknotem. Kradzież została zgłoszona policji. Może ktoś rozpozna tych wyjątkowych niegodziwców. Prosimy udostępniajcie ten post.

red.

AKTUALIZACJA 4.10.2018 r. 

Komunikat KPP w Mławie/AZ:

Trwają czynności policji w sprawie kradzieży, do której doszło 29 września br. w cukierni „Rosario”przy ul. Stary Rynek w Mławie. Trzech nieznanych sprawców ukradło puszkę z datkami na rzecz podopiecznego Fundacji „Serce Dziecka”.

Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać trzech młodych mężczyzn ubranych na sportowo.  Policjanci ustalają tożsamość wyjątkowo perfidnych złodziei.

Apelujemy do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach o pilny kontakt z tutejszą jednostką policji. Informację można przekazać także anonimowo, kontakt pod numerami tel. 23/654 72 56, 23/654 72 03 lub 23/654 72 00.

 

Publiée par Przemysław Kawecki sur Lundi 1 octobre 2018

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

20
KOMENTARZE

avatar
1500
Next
Gość
Next

Ja nie uwazam żeby to było cygani Po prostu podobna uroda…..dzichadzisci…

Media
Gość
Media

Ekspedientki widziały tylko oczywiście strach .Dziewczyny przecież to złodzieje walczmy z tym.Gdyby to na wasze dziecko zbierane było…

uchylamszpary
Gość
uchylamszpary

WPISZCIE W YOUTUBA. Prezydent RP o imigrantach UWAGA MOCNE

uchylamszpary
Gość
uchylamszpary

wpiszcie w youtuba „Niemiec vs Cygan”. COŚ PIĘKNEGO

uchylamszpary
Gość
uchylamszpary

szkoda że Mławskie bandziory się boją cyganów albo dla nich latają. kiedyś jak by się kręcili po sklepach żeby kraść albo oszukiwać to chłopaki by ich pognali.

GDA
Gość
GDA

Najgorszy sort złodzieja…

won
Gość
won

dla Pana prokuratora takie info. inna nacja niezłą pralnię pieniędzy zrobiła sobie w Mławie. na przeciwko parku czy na Kopernika co chwila inne obce twarze super fury a w tych ich restauracjach obsługują niby a tak naprawdę jeden robi reszta przesiaduje i ustala. czynsze płacą po kilkanaście tysięcy miesięcznie mławianom bez honoru co by umowę na wynajem nawet z alkaidą podpisali udając że nie wiedzą co to za ludzie. a ludzi jak na lekarstwo. Dobrze ANGORA napisała o Mławie w poniedziałkowym wydaniu.

won
Gość
won

oni nie potrzebują wysłać SMSa na chore dziecko, zagłosować na sportowca czy polityka. całe życie pasożyty.

Media
Gość
Media

Tak jest PRALNIA PIENIEDZY..

won
Gość
won

niedługo ludzie będą wywieszać napisy „BRUDASÓW NIE OBSŁUGUJEMY”

won
Gość
won

te ruchy te wieśniackie buty zamęt widać że to brudasy

Media
Gość
Media

Raczej to polacy takiej urody moze ten jeden…

kabaret
Gość
kabaret

przecież obsługa wie że obsługiwała cyganów którzy najpierw próbowali ich wyje bać na kasę. niech portal zapyta i od razu pisze że to byli romowie to ludziom ułatwi identyfikację..

Ram
Gość
Ram

Podobne ciuchy do takiego typka co chodzi po mlawie !
Ja jak go spotkam to go dorwe i smiecia od razu na komede dam

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Tak panisi się ten z brodą ale to nie cygan gdzie policjaaaa!!!!! Ekspedientki? Życie na pokaz banknot 500zl nie swój …. złapać gnoja.Ciasta mu się zachciało …. Do roboty bandziory.

Kolo
Gość
Kolo

Nie bardzo widać twarze..
A monitoring miejski bądź okolicznych lokali?
Nic nie zarejestrował?
Szkoda też że tylko jedna kamera…

cdroom
Gość
cdroom

pewnie nie udał się numer na resztę … to gnoje ukradli puszkę  …

Next
Gość
Next

Jakie gnoje to dorosle dno.

Media
Gość
Media

Właśnie. ..

Mławiak
Gość
Mławiak

Właśnie monitoring miejski z kad szli itd toż chyba wiecie co robic.