Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

XVI ROCKOWANIA Mława 2018


Rockowania to festiwal bez ograniczeń wiekowych i stylistycznych (muzyka rockowa to bardzo szerokie pojęcie). Festiwal bez cenzury, ale oczywiście prosimy o umiar. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje.
Sala kina, w której zagrają zespoły zapewnia doskonałą akustykę a nasze nagłośnienie autentyczne rockowe brzmienie. Na scenie wszystkie bandy mają równe szanse i pełną pomoc techniczną. Podczas przerw technicznych każdy może dodatkowo, ale już poza konkursem zagrać na sprzęcie wystawionym w naszej czadowej recepcji. Tu wykonawców oceniać będzie już tylko publiczność. Zgłoszenia zespołów prosimy nadsyłać do 26 października.

Zainteresowane udziałem w festiwalu zespoły zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Przeglądu, wypełnienia karty zgłoszenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, i przesłanie ich na adres o.szmidt@mdkmlawa.com . Czekamy na wasze demówki!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W tym roku na zakończenie imprezy zagra zespół Chemia.

Przypominany, że festiwal ROCKOWANIA jest imprezą o charakterze profilaktycznym, i na tę okoliczność włączamy się w akcje podnoszące świadomość o zagrożeniach, jakie niesie alkohol czy narkotyki. Liczymy na pozytywny przekaz, teksty bez cenzury i muzyczny dialog. Zapraszamy wszystkich fanów rocka na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA!
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500