Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

XVI ROCKOWANIA Mława 2018


Rockowania to festiwal bez ograniczeń wiekowych i stylistycznych (muzyka rockowa to bardzo szerokie pojęcie). Festiwal bez cenzury, ale oczywiście prosimy o umiar. Na tej imprezie liczy się autentyzm i spontaniczność, tu nie gramy coverów, ale tylko i wyłącznie własne kompozycje.
Sala kina, w której zagrają zespoły zapewnia doskonałą akustykę a nasze nagłośnienie autentyczne rockowe brzmienie. Na scenie wszystkie bandy mają równe szanse i pełną pomoc techniczną. Podczas przerw technicznych każdy może dodatkowo, ale już poza konkursem zagrać na sprzęcie wystawionym w naszej czadowej recepcji. Tu wykonawców oceniać będzie już tylko publiczność. Zgłoszenia zespołów prosimy nadsyłać do 26 października.

Zainteresowane udziałem w festiwalu zespoły zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Przeglądu, wypełnienia karty zgłoszenia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych, i przesłanie ich na adres o.szmidt@mdkmlawa.com . Czekamy na wasze demówki!


W tym roku na zakończenie imprezy zagra zespół Chemia.

Przypominany, że festiwal ROCKOWANIA jest imprezą o charakterze profilaktycznym, i na tę okoliczność włączamy się w akcje podnoszące świadomość o zagrożeniach, jakie niesie alkohol czy narkotyki. Liczymy na pozytywny przekaz, teksty bez cenzury i muzyczny dialog. Zapraszamy wszystkich fanów rocka na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA!
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x