Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierć na „siódemce”koło Kondrajca Pańskiego


Dziś w nocy na drodze krajowej nr 7 doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 55-letni pieszy. Policjanci prowadzą postępowanie pod nadzorem prokuratora w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło dziś w nocy (1:00) na drodze krajowej nr 7 relacji Gdańsk – Warszawa w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Kondrajec Pański.


Policjanci wstępnie ustalili, że 55-letni kierujący volkswagenem w kierunku Warszawy potrącił 55-letniego mężczyznę-mieszkańca Morąga. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

W związku ze zbliżającym się okresem jesiennym i pogorszeniem warunków atmosferycznych policjanci zwracają się z apelem do pieszych o ostrożność i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.
Przypominamy o zakładaniu elementów odblaskowych, szczególnie po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym, jak również w terenie zabudowanym, kiedy widoczność jest gorsza, a ciemne kolory ubrania powodują, że pieszy zauważany jest przez kierowcę dopiero w ostatnim momencie.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x