Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kuklin. Śmiertelny wypadek w tartaku


Nie żyje pięćdziesięcioletni mężczyzna, mieszkaniec gminy Wieczfnia Kościelna. Do tragicznego wypadku doszło w miniony czwartek 27 września około południa w tartaku w Kuklinie. Mężczyzna to wieloletni pracownik tartaku.  Do wypadku doszło na tartacznym placu, mężczyzna został przygnieciony, a odniesione obrażenia spowodowały śmierć.

– Mężczyzna, mieszkaniec gminy Wieczfnia Kościelna poniósł śmierć w wyniku zdarzenia noszącego cechy wypadku przy pracy. Obrażenia poniesione w wyniku działania podnośnika hydraulicznego spowodowały zgon mężczyzny – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
KOLEŻANKA
Gość
KOLEŻANKA

W FINE ALTECHU TEŻ ZGINĘŁA MŁODA DZIEWCZYNA .KTO WYDAL ŁATWOPALNY PŁYN INSPEKCJA PRACY ODKRYŁA ZANIEDBANIA A SĄD ……………

mewa
Gość
mewa

Szkoda czlowieka, za ten trud niech odpoczywa w pokoju

mewa
Gość
mewa

Wiele pytan , bez odpowiedzi, jak to sie mogło stac.

mewa
Gość
mewa

Boże daj mu wieczny odpoczynek .