Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

4 października rusza kampania „Bezpieczny senior to świadomy senior”


Od października będzie prowadzona kampania „Bezpieczny senior to  świadomy senior” zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Kampania będzie realizowana w trzech cyklicznych wydarzeniach, które odbędą się w miesiącu październiku, listopadzie i grudniu.


4 października odbędzie się konferencja, podczas, której będą poruszane tematy:

– Przemoc wobec osób starszych w bliskich relacjach – rodzina, opiekunowie, osoby zaufania publicznego,

– Bezpieczeństwo seniorów w miejscu zamieszkania i miejscach publicznych,

– Zagrożenia pożarowe związane z użytkowaniem instalacji grzewczych, zatrucie tlenkiem węglem. Sposoby zapobiegania.

W listopadzie zostanie skierowany do mieszkańców miasta Mława spot telewizyjny dotyczący tematyki kampanii „Widzisz, słyszysz, reaguj”.

W grudniu zostaną rozprowadzone ulotki tematyczne dotyczące instytucji, do których można się zwrócić celem uzyskania pomocy i wsparcia w różnych kryzysowych sytuacjach życiowych.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x