Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

13 par obchodziło Złote Gody w Wieczfni Kościelnej


Piękny jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego obchodziło w gminie Wieczfnia Kościelna aż 13 par. Tę okazję obchodzono wyjątkowo uroczyście. Wręczenie medali nadanych z tej okazji jubilatom przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę poprzedziła msza św. w ich intencji, odprawiona w parafialnym kościele.


Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się już w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej, gdzie zgromadziły się rodziny jubilatów i goście.

Odznaczenia jubilatom wręczali starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski, wójt Jan Warecki, przewodniczący rady Tadeusz Sieński i radny powiatowy Mariusz Gębala.

Słowa gratulacji i podziękowania za trudy rodzicielstwa i wychowywania dzieci skierował do jubilatów wójt Warecki. Uroczystości uświetniła orkiestra dęta pod batutąTomasza Wesołowskiego oraz młodzież szkolna, która zaprezentowała przygotowany specjalnie dla jubilatów program.

Złote Gody obchodzili:

Teodezja i Józef Chmielewscy, Marianna i Włodzimierz Chmielewscy, Alina i Józef Drwęccy, Halina i Stanisław Golonowie, Krystyna i Remigiusz Nadratowscy, Krystyna i Marian Nowosielscy, Marianna i Tadeusz Oleksiakowie, Halina i Włodzimierz Piotrkowscy, Laurentyna i Tadeusz Sokołowscy, Stanisława i Henryk Stryjewscy, Zofia i Jerzy Tylowie, Marianna i Zdzisław Wojtkowscy, Jadwiga i Henryk Zembrzuscy.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

Jak patrzę na tych dwóch panów to przypomina mi się bajka gdzie był Księciunio i Tołdi

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu

A co tam Wojnarowski robi? A wiem kampanię w innym przypadku by się nawet nie pokazał

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x