Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek pod Żurominkiem. Kierowca trafił do szpitala


Wczoraj około godziny 20:27 na krajowej „siódemce” tuż pod miejscowością Żurominek doszło do zderzenia osobowej Hondy Accord z ciężarową Scanią. W jego wyniku poszkodowany został kierowca hondy, którego zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala. Działania ratownicze na miejscu zdarzenia prowadzili mławscy strażacy oraz zastęp OSP z Kowalewa. To oni pierwsi udzielili pomocy medycznej poszkodowanemu oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ruch na DK 7 przez dłuższy czas odbywał się wahadłowo.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x