Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O bezpieczeństwie w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Mławie


Mławscy policjanci wraz z rozpoczęciem roku szkolnego kontynuują działania ukierunkowane na bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta i powiatu. Tym razem profilaktycy mławscy wraz z dzielnicowym mł. asp. Wiesławem  Nowakowskim odwiedzili uczniów Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie.


Uczniowie Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Mławie uczestniczyli w spotkaniu z profilaktykami z mławskiej komendy i dzielnicowym. Policjanci wprowadzili dzieci i młodzież w świat ruchu drogowego. Głównym celem spotkania było przekazanie pieszym jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Zajęcia z policjantem są dla uczniów zawsze dużą atrakcją, co zachęca je do poznawania zasad ruchu drogowego.

Uczniowie ośrodka za wykazanie się znajomością zasad w ruchu drogowym otrzymali w nagrodę od funkcjonariuszy elementy odblaskowe. Ich szczery uśmiech był podziękowaniem dla policjantów. Pozdrawiamy dzieciaki.

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży jest jednym z priorytetowych zadań, przed którym staje nie tylko Policja, ale również inne instytucje, którym dobro młodego pokolenia nie jest obojętne.

W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” każdy dzielnicowy w swoim rejonie służbowym podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą rozmawia o tym jak unikać zagrożeń na drodze, w domu, na podwórku oraz jak niebezpieczne mogą być spotkania z nieznajomymi, np. w Internecie.

źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
efg
efg
5 lata temu

i po chodnikach Panie dzielnicowy nr 5 aby w Pana dzielnicowego rejonie było nam wreszcie bezpiecznie na Bagno pod tym foto salonem koło Sportowej dzieci do szkoły nr 2 i matki z wózkami a ten właściciel z lapami do mnie wyskoczył jak go nagrywałem jak sobie ciężarówka akurat stała a ludzie z kulami przeciskali się pod prawie samą szkołą nr 2 na Sportowej ! i na Sienkiewicza róg Sportowej BEZKOSZTOWO mógłby Pan dzielnicowy nr 5 zainicjować u samego wylotu z osiedla Sienkiewicza jak rano i w godzinach szczytu dzieci małe mają problemy przeciskając się pod salonem meblowym Bartek i co Pan tych dzieci uczy jak one na Pana terenie rejonie działanie są spychane z chodników na jezdnię !!! i same mają oczy i widzą jaka to ściema ! i bezbronne na chodniku a Policja se spoko jeździta se w lYmuzynach spoko i na Sienkiewicza se parkują na chodnikach od szkoły muzycznej do budynku Policji nawet mam zdjęcie jak naprzeciw kortu pod chatą UBEka se koparą dwie godziny na śniadanie se poszedł był a kopara se na chodniku ładnie zaparkowana była ! pod samym prawie budynkiem Policji muława i patrol se jeździł kilka razy spoko i w ogóle nie reagujeta !!! i mam duuużo zdjęć ale to mija się z celem bo żeśta widziały nieraz i nie reagujeta w ogóle !!! i po co Wam to w ogóle pokazywać ??? i młodzież szkolna bezbronna Wam tego nie powie co każdego dnia widzą na własne oczy…

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  efg

Tak, przy salonie meblowym „Bartek” w ogóle nie można przejść, tak jest on obstawiony samochodami – najwyższy czas coś z tym zrobić panie dzielnicowy.
Zajmijcie się w końcu tym tematem.
„Efg” mógłbyś nieco czytelniej pisać, tak bardziej po polsku, bo widzę, że wiedzę masz bardzo obszerną, tylko coś to pisanie Ci nie wychodzi, trudno Cię zrozumieć.

efg
efg
5 lata temu
Reply to  mławianka

programmer jestem… dwacat let tom w ogóle z ludźmi nie rozmawiałem a jedynie z kompjuterami i język mam rzeczywiście matematyczny… bardzo przepraszam ! skrzywienie zawodowe daje o sobie znać

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x