Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O bezpieczeństwie w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Mławie


Mławscy policjanci wraz z rozpoczęciem roku szkolnego kontynuują działania ukierunkowane na bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta i powiatu. Tym razem profilaktycy mławscy wraz z dzielnicowym mł. asp. Wiesławem  Nowakowskim odwiedzili uczniów Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie.

Uczniowie Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Mławie uczestniczyli w spotkaniu z profilaktykami z mławskiej komendy i dzielnicowym. Policjanci wprowadzili dzieci i młodzież w świat ruchu drogowego. Głównym celem spotkania było przekazanie pieszym jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Zajęcia z policjantem są dla uczniów zawsze dużą atrakcją, co zachęca je do poznawania zasad ruchu drogowego.

Uczniowie ośrodka za wykazanie się znajomością zasad w ruchu drogowym otrzymali w nagrodę od funkcjonariuszy elementy odblaskowe. Ich szczery uśmiech był podziękowaniem dla policjantów. Pozdrawiamy dzieciaki.

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży jest jednym z priorytetowych zadań, przed którym staje nie tylko Policja, ale również inne instytucje, którym dobro młodego pokolenia nie jest obojętne.

W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” każdy dzielnicowy w swoim rejonie służbowym podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą rozmawia o tym jak unikać zagrożeń na drodze, w domu, na podwórku oraz jak niebezpieczne mogą być spotkania z nieznajomymi, np. w Internecie.

źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
efg
Gość
efg

i po chodnikach Panie dzielnicowy nr 5 aby w Pana dzielnicowego rejonie było nam wreszcie bezpiecznie na Bagno pod tym foto salonem koło Sportowej dzieci do szkoły nr 2 i matki z wózkami a ten właściciel z lapami do mnie wyskoczył jak go nagrywałem jak sobie ciężarówka akurat stała a ludzie z kulami przeciskali się pod prawie samą szkołą nr 2 na Sportowej ! i na Sienkiewicza róg Sportowej BEZKOSZTOWO mógłby Pan dzielnicowy nr 5 zainicjować u samego wylotu z osiedla Sienkiewicza jak rano i w godzinach szczytu dzieci małe mają problemy przeciskając się pod salonem meblowym Bartek i co… Czytaj więcej »

mławianka
Gość
mławianka

Tak, przy salonie meblowym „Bartek” w ogóle nie można przejść, tak jest on obstawiony samochodami – najwyższy czas coś z tym zrobić panie dzielnicowy.
Zajmijcie się w końcu tym tematem.
„Efg” mógłbyś nieco czytelniej pisać, tak bardziej po polsku, bo widzę, że wiedzę masz bardzo obszerną, tylko coś to pisanie Ci nie wychodzi, trudno Cię zrozumieć.

efg
Gość
efg

programmer jestem… dwacat let tom w ogóle z ludźmi nie rozmawiałem a jedynie z kompjuterami i język mam rzeczywiście matematyczny… bardzo przepraszam ! skrzywienie zawodowe daje o sobie znać