Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bieg Solidarności po raz XIX. Zapraszamy


29 września odbędzie się XIX Bieg Solidarności. Trasa tradycyjnie – wokół miejskiego parku. Zapisy i informacje w MOSiR Mława. Organizatorzy serdecznie zapraszają, zarówno uczestników jak i widzów!

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Jarząbek
Gość
Jarząbek

Oj, tu też będzie promowanie się.
Burmistrz w tym biegu winien wziąć czynny udział.
Tak się chwalił, że na rowerze prześcignie wszystkich kandydatów, powinien pokazać jaką ma kondycję w biegach, bo na rowerze jak dojechał do Krajewa to widać, że jego kondycja poległa gdzieś w krzaczorach – zadyszka jak nie u kolarza.

z bliska
Gość
z bliska

Burmistrz Kowalewski, aby sie pokazać przebiegnie najkrótszy dystans z dzieciakami, zawsze do usług jeśli MOSIR to wiadomo, Panie Jankowski Pan się śpieszy z zakupem medali i pucharków w firmie ZEJER, bo może zabraknąć.

z daleka
Gość
z daleka

do z bliska…podpisz się z imienia i nazwiska cwaniaczku z hali…

z bliska
Gość
z bliska

Halo jestem od sławka ????

z bliska
Gość
z bliska

Ja nie jestem od żadnego sławka, widać że jakaś miernota podszywa się pod mój nick, wychodzi na to że muszę go zmienić aby nie wyjść idiotę.

dalszy
Gość
dalszy

To ty sławek weź cos tam wiesz ????