Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar sadzy w kominie na Konwaliowej


Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego rośnie liczba przypadków pożarów sadzy w kominach.  Z takim przypadkiem mieli do czynienia mławscy strażacy w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych.


ksp Mława
Reklama

Przez ponad godzinę trzy zastępy strażaków gasiły pożar sadzy w kominie w jednym z mieszkalnych budynków na ulicy Konwaliowej w Mławie. Pożar ugaszono podając do wnętrza komina proszek gaśniczy. Następnie strażacy wyczyścili przewód kominowy usuwając pozostałości.

red.


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x