Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pedofil wyprowadza dzieci z placu zabaw. Szokujące wyniki policyjnej prowokacji


kadr z filmu, YouTube

Funkcjonariusze katowickiej policji przeprowadzili na placu zabaw eksperyment. Pytanie było jedno – czy dziecko pójdzie z kimś obcym? Wyniki są niepokojące.

Podczas prowokacji „fałszywy pedofil” próbował wyprowadzić dzieci z placu zabaw. Na filmie nakręconym przez policjantów są autentyczne, a nie wyreżyserowane zapisy reakcji dzieci i rodziców.

Materiał filmowy można zobaczyć tutaj:

źródło: Śląska Policja/oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
lutek
Gość
lutek

a to jak ktoś obcy wyprowadza dziecko to musi być pedofilem??? Wy gliniarze sami produkujecie takich, bo nie macie co robić!!!