Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Zuchwała kradzież w HEBE. Policja poszukuje kobiety ze zdjęć


Mławscy kryminalni poszukują sprawczyni kradzieży, do której doszło 21 września tego roku w mławskim oddziale drogerii Hebe przy ul. St. Rynek 14. Policja publikuje zdjęcia z kamery monitoringu.

W zuchwały sposób skradziono perfumy i kosmetyki o łącznej wartości blisko 3 tysięcy zł. Sprawczynię kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci ustalają jej tożsamość. Apelują także do osób, które rozpoznają osobę ze zdjęć, o pilny kontakt z tutejszą jednostką policji.

Informację można przekazać anonimowo, kontakt pod numerami telefonów 23 654 72 00, 23 654 72 57 lub bezpłatny numer komórkowy 997.

źródło i fot.: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Ann
Gość
Ann

Ja właśnie widziałam kradzież
Drogich perfum zgłosiłam pracownicy hebe a ona na to „ojej” i poszła dalej rozkładać towar

Pat
Gość
Pat

To bramki jednak nie pikają? Taka atrapa?

MŁAWIAK
Gość
MŁAWIAK

Nic dziwnego kamery kiepskiej jakości wszystko się wiesza. Ochrona aby ma siedzieć na dupie i patrzyć się w ekran na którym nic nie widać i dzwonić dzwonkiem jak nikogo nie ma przy kasie. Nie pozdrawiam koordynatora securitas. Całe te Hebe to jakiś cyrk razem z pracownikami widziałem zobaczyłem…

Zis
Gość
Zis

Brawa dla rozlazlych pracowników zmiany Jeronimo, bo ochrony to o tej porze chyba tam nie ma?

Łoooo
Gość
Łoooo

Nazwa tego sklepu jest tak beznadziejna ze dziwie sie temu.

Darek
Gość
Darek

Ta sama co w aptece
Musiała być na gościnnych występach w Mławie

jarek
Gość
jarek

UKRAINKA to ich uroda

ania
Gość
ania

wszystkie te kamery to jedna wielka lipa. I tak nie widać dobrze twarzy.

mławianka
Gość
mławianka

To nie ta sama, co w aptece?

Sierpc
Gość
Sierpc

Dziewczyna z Sierpca