Alsen komputery Mława
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konopianka wróciła do wygrywania. Radzanów zdobyty

Pierwszą porażkę w nowym sezonie B-klasy zanotowali reprezentanci Wkry Radzanów. Na swoim boisku okazali się słabsi od konkurentów z Gumina. Przegrana miała spore konsekwencje, bo podopieczni Zbigniewa Kalinowskiego opuścili fotel lidera.

Jolanta Karpińska podziękowania

Rywalizacja zaczęła się idealnie – w dwunastej minucie Daniel Ziółkowski otworzył wynik rywalizacji. Pójść za ciosem jednak radzanowianom się nie udało, a wiadomo jak nikła w futbolu jest jednobramkowa przewaga. Rywale wyrównali, a po kilkunastu sekundach cieszyli się z kolejnego trafienia.

Mecz zaczął się wymykać naszym graczom spod kontroli, ale nic nie potrafili na to zaradzić. W 27. minucie stracili drugiego gola, a po przerwie rywale dorzucili trzecie trafienie.

W Szreńsku rozegrano derby powiatu mławskiego. Miejscowy Żak okazał się tłem dla konkurentów z Dzierzgowa. Na nic zdał się hat-trick Mateusza Barańskiego. Większe „strzelby” w swoich szeregach miała Tamka. Cztery razy na listę strzelców wpisywał się Michał Zbysiński, trzy razy Tomasz Grzybowski. Ponadto celnymi strzałami popisali się Łukasz Wójtowicz i Michał Dąbrowski.

W A-klasie Konopianka przerwała serię porażek. Z wyjazdu do Kuczborka wróciła z kompletem punktów, ale pokonać ostatniego w tabeli Borutę nie było łatwo. Ostatecznie o sukcesie zdecydowała m.in. dobra dyspozycja Mateusza Pietrusia. Dwukrotnie znalazł sposób na pokonanie miejscowego bramkarza.

A-KLASA

Boruta Kuczbork  – Konopianka Konopki 1:2 (0:1)

Konopianka: Ankiewicz – Jarzynka, Klimek (85. Smaga), P. Łapuć (80. Kobielski), A. Łapuć, Marach, K. Nosarzewski (75. Lis), Pietruś, M. Nosarzewski, Skura, Zając

Pozostałe wyniki VI kolejki: Bartnik – GKS 1:5,  Kurpik – Korona 1:1, Orzeł – Wąsewo 4:0, Świt – Rzekunianka 0:4, Narew – Jutrzenka 3:0, Błękitni – Pełta 2:2

VII kolejka (29 września): Konopianka Konopki – Orzeł Sypniewo (godz. 16)

B-KLASA

Wkra Radzanów – GKS Gumino 1:3 (1:1)

Wkra: Żółtowski – Kosiorek, Melkowski, Piórkowski, Grzywacz, D. Szpinda, Rutecki, Czernik (80. Strzelec), Jarzynka (87. Wojdowski), Kalinowski, Ziółkowski

Żak Szreńsk – Tamka Dzierzgowo 3:9 (2:5)

Żak: J. Michalski – A. Michalski (70. Pacek), Erymus, Anbo, Gajewski (46. Stępień), Jurkiewicz, Barański, Kwilman, Wieczorek, Wróblewski (65. Sztybor), Zakrzewski (46. Trzaskowski)

Tamka: Sodoma – S. Krajewski (46. D. Krajewski), Dymkowski (75. Jakubiak), Kwiatek, Sobiecki (46. Czaplicki), Woźniak (64. Nadrowski), Wójtowicz, Dąbrowski (75. H. Krajewski), Grzybowski, Zaborowski, Zbysiński (75. Michalak)

Pozostałe wyniki V kolejki: Wkra II – Orzyc II 3:5, Orlęta – Gladiator 3:1, Opia – Gryf 4:4, Olimp – pauza

VI kolejka (29 września): Tamka Dzierzgowo – Orlęta Baboszewo (sobota godz. 14), Olimp Ciechanów – Żak Szreńsk (sobota godz. 11), Wkra Radzanów  – Wkra II Żuromin (sobota godz. 14.30).